Оцініть роботу з нами

Очень плохоПлохоУдовлетворительноХорошоОтлично (60 голосів, середня оцінка 5,00 из 5)
Loading...

Догляд за паркетом в Києві!

Догляд за паркетною підлогою. Важлива не тільки якісне укладання паркету або паркетної дошки, циклювання, покриття лаком або маслами, а й догляд за покриттям. В ході експлуатації проводиться ряд заходів.

Волога щомісячна обробка паркету

Крім вологих періодичних прибирань, раз на місяць проводиться прибирання з додаванням спеціальних засобів по догляду за паркетом. Лаковані поверхні очищаються з використанням шампунів на водній основі, вкриті воском або олією – засоби для чищення. При наявності плям їх видаляють уайт-спіритом, яка не розчиняє оздоблювальний матеріал.

Щорічне полірування паркетної підлоги

Виконується для поверхонь, які покриті лаками і маслами. У плоскошліфувальної машині при цьому використовуються спеціальні полірувальні кола, з використанням яких, підлоги набувають вигляду, що практично не відрізняється від нового. Цей процес не займає багато часу і не зажадає значних коштів.

Рекомендації по догляду за паркетними підлогами

Після завершення паркетних робіт, наші фахівці проконсультують Вас з правилами експлуатації покриття, при цьому є ряд загальних вимог, зокрема:

 • На ніжки меблів необхідно наклеїти накладки з матеріалу;
 • Робити вологе щотижневе прибирання. Слід зазначити, що ганчірки або швабри повинні бути добре вичавлені, оскільки паркет боїться вологи, а після миття підлог, їх необхідно насухо витерти. Для витирання необхідно використовувати вовняні ганчірки, які додадуть блиск після миття поверхонь;
 • Підтримка рекомендованої вологості в приміщенні – від 35% до 60% (можливо, із застосуванням зволожувачів);
 • Виключити переміщення по підлозі у взутті зі шпильками;
 • При пошкодженні паркетних покриттів для реставрації залучати фахівців, оскільки самостійне відновлення може погіршити ситуацію.

Зв’язавшись з нами по телефону, Вайберу, в online-режимі ви можете отримати додаткові безкоштовні рекомендації по правильній експлуатації і догляду за паркетом. Однак настійно рекомендуємо первинну і щомісячну обробку, полірування довірити нам, як фахівцям з багаторічним стажем.

ON-Line питання та відповіді

#1270 Svetlana
12.07.2016
 • Питання

Какие средства для ухода за полами можете пореккомендовать и можно ли их у Вас купить?
И есть ли у Вас магазин или что-то вроде склада где можно все купить?
Спасибо.

  • Відповідь

  Роман Анатолійович

  17.02.2017

  Добрый день. Могу Вам порекомендовать неплохое средство цена качество для ухода всех видов паркетных полов которые были покрытые лаками на водной основе фирмы Remmers: Hartwachs-Polish уход за полами и лестницами

ON-Line питання та відповіді

Напишіть Ваше запитання нижче і ми обов'язково дамо на нього відповідь!

 

Залишити відгук

Для нас дуже важливий Ваш відгук

Оцените работу с нами