+380 (67) 446 22 55 Роман

Встановлення сигналізації Pandora Ірпінь

Комплекс робіт - Під ключ

Встановлення Pandora DXL 1840L

З автозапуском від 13600 грн

Без автозапуска від 11800 грн

Сигналізація Pandora

Роботи:

 • Автозапуск
 • Управління з телефону
 • CAN інтерфейс
 • Безконтактна мітка
 • Підключення регистратора
 • Sim карта Kyivstar
 • Безкоштовна діагностика
 • Штатний ключ від автомобіля

Ціни на популярні моделі:

Pandora DXL-3910 Pro – 9000 грн

Pandora DXL-1840L – 8800 грн

Ціни на встановлення сигналізації Pandora:

Перелік послуг

Од.

Ціна

Установка gsm сигналізації

шт

від 2800 грн

Установка gsm з автозапуском

шт

від 4600 грн

Установка іммобілайзера

шт

від 600 грн

Установка додаткового реле

шт

від 700 грн

Установка gps антени

шт

від 500 грн

Установка регістратора

шт

від 900 грн

Установка блоку доведення вікон

шт

від 500 грн

Установка центрального замка

шт

від 700 грн

Демонтаж старої сигналізації

шт

від 500 грн

Ремонт сигнализации, проводки

шт

від 400 грн

Установка і підключення магнітоли

шт

від 1100 грн

Установка динаміків

шт

від 650 грн

Установка камери заднього виду

шт

від 1200 грн

Встановлення сигналізації Pandora в Ірпені: ефективний захист!

Придбання автомобіля це завжди значуща подія. В процесі цього з’являється необхідність в якісній та ефективній протиугінною системою. У наш час дуже багато підробок і продуктів низької якості. Безпека автомобіля також залежить від дотримання правил установки сигналізації. Автомайстерня «Антіугон» допомагає захистити Вашу машину за допомогою якісного та надійного обладнання від відомого бренду Pandora. Установка можлива по всій Київській області.

Ми пропонуємо своїм клієнтам, як типові рішення, так і більш індивідуальні. У нас великий досвід настановних робіт, надійність і ефективність послуг підтверджується також гарантійними зобов’язаннями, які ми надаємо. Обираючи послугу в нашому сервісі, ви можете не переживати про якість техніки, так як всі комплекти перевіряються нашими майстрами. Ми не працюємо з ненадійними брендами і рекомендуємо вже давно своїм клієнтам сигналізацію від таких виробників, як Pandora, Prizrak, Starline. Кожен наш проект проводиться на закритій території, що забезпечує максимальний рівень безпеки. Наш сервіс надає гарантію і займається всіма випадками особисто, чи не відправляючи покупців до виробника комплекту сигналізації.

Система сигналізації Pandora: характеристики і переваги!

Високотехнологічний захисний комплекс з сучасним інтерфейсом і GSM управлінням не може коштувати копійки. Лідером серед виробників якісної сигналізації давно є Пандора. Саме тому на ринку з’явилося так багато підробок цієї фірми, які доступні за набагато меншу суму, ніж оригінал. Одним з головних переваг її вважається програмування системи за допомогою ноутбука.

Ключові характеристики і переваги системи сигналізації:

 • Кріпстойкій код авторизації. Кожен виріб має максимально крипостійкість кодом і індивідуальним шрифтом.
 • Хороша комплектація. У базовий комплект сигналізації Пандора входить основний блок, брелок з двостороннім зв’язком, мікрофон, модуль автозапуску, датчик температури двигуна, радіомодуль, іммобілайзер з кнопкою, документація.
 • Широкий функціонал. Система захисту для автомобіля від відомого бренду включає всі можливі технології та допоміжні функції. Причому широкий функціонал, як у дорогих преміальних установок, так і у більш бюджетних варіантів.
 • Висока якість і надійність. Саме тому Пандора лідирує на тлі інших виробників охоронних систем, так як успішно поєднує в собі нові технології, висока якість і найбільш вигідну ціну, враховуючи вищезазначене.
 • Телеметричні автосигналізації. За допомогою яких можливе дистанційне керування і налаштування через смартфон. Крім того, користувач може отримувати повідомлення про події.
 • Варіативний модельний ряд. Це забезпечує широкі можливості охоронних автомобільних систем, що підбираються з урахуванням фінансового питання і вимог до сигналізації.

GSM сигналізація Pandora в автомайстерні «Антіугон» Ірпінь

У нашому сервісі Ви можете замовити установку сигналізації стандартної або індивідуальної схеми. За роки практики ми визначили основні нюанси монтажу захисту автомобілів, тому гарантуємо не тільки високу якість виконання і обслуговування, а й обладнання, яке ми встановлюємо. Ми не працюємо тільки з оригінальною продукцією від флагмана в автоохрани галузі. Додатковою гарантією захисту стає і те, що в нашому сервісі підбирають індивідуальні схеми для кожного автомобіля.

Встановивши у нас сигналізацію від виробника Пандора, ви зможете спати спокійніше. Адже ваша улюблена машина буде завжди під охороною. Ми працюємо акуратно і педантично, накриваємо салон чохлами, тому можете, не турбується про подряпинах та пилу. Кожен свій проект ми виробляємо на закритій території.

Скільки коштує установка сигналізації Пандора?

Монтаж Pandora автозапуском варто 13600 грн. Без автозапуску буде економніше на 1800 грн. В комплекс робіт входить автозапуск, управління з смартфона, інтерфейс, безконтактна мітка, безкоштовна діагностика, підключення реєстратора. Крім того, в нашому сервісі можна замовити додаткові послуги для автомобіля. Прайс з цінами ви можете подивитися на сайті. На виконані роботи ми надаємо гарантію на 12 місяців або ж 20 тисяч км пробігу з моменту першої події. Всі елементи встановлюються також з гарантією на три роки після установки. Наш графік роботи: понеділок-субота з 8.00-20.00. Телефонуйте або пишіть нам, щоб убезпечити своє авто від неприємних випадків в Ірпіні.

Виконуємо роботи на встановлення сигналізації Pandora по адресі: Буча

ON-Line питання та відповіді

#10020 Стас
18.10.2021

Вы устанавливаете сигнализацию на рено меган 2013 гв? Хочу поставить с автозапуском и трекингом
Какая будет цена и сроки установки?

ON-Line питання та відповіді

Напишіть Ваше запитання нижче і ми обов'язково дамо на нього відповідь!

Замовити послугу

Залиште заявку і ми зв'яжемось з Вами найближчим часом