+380 (67) 446 22 55 Роман

Установка сигналізації Pandora Гостомель

Комплекс робіт - Під ключ

Встановлення Pandora DXL 1840L

З автозапуском від 13600 грн

Без автозапуска від 11800 грн

Сигналізація Pandora

Роботи:

 • Автозапуск
 • Управління з телефону
 • CAN інтерфейс
 • Безконтактна мітка
 • Підключення регистратора
 • Sim карта Kyivstar
 • Безкоштовна діагностика
 • Штатний ключ від автомобіля

Ціни на популярні моделі:

Pandora DXL-3910 Pro – 9000 грн

Pandora DXL-1840L – 8800 грн

Ціни на встановлення сигналізації Pandora:

Перелік послуг

Од.

Ціна

Установка gsm сигналізації

шт

від 2800 грн

Установка gsm з автозапуском

шт

від 4600 грн

Установка іммобілайзера

шт

від 600 грн

Установка додаткового реле

шт

від 700 грн

Установка gps антени

шт

від 500 грн

Установка регістратора

шт

від 900 грн

Установка блоку доведення вікон

шт

від 500 грн

Установка центрального замка

шт

від 700 грн

Демонтаж старої сигналізації

шт

від 500 грн

Ремонт сигнализации, проводки

шт

від 400 грн

Установка і підключення магнітоли

шт

від 1100 грн

Установка динаміків

шт

від 650 грн

Установка камери заднього виду

шт

від 1200 грн

Встановлення сигналізації Pandora в Гостомелі: ефективний захист авто!

Купуючи автомобіль, люди вкладають величезні фінансові суми, але від угону в наш час ніхто не застрахований. Крім тих, автовласників, які вже встановили сигналізацію від надійного бренду Пандора в автомайстерні «Антіугон». Наш сервіс має ряд відмінностей від інших: ми не обіцяємо того, чого не робимо і надаємо гарантію на охоронну установку на 20000 км проїзду з моменту першого запуску. Замовити консультацію майстрів можете на нашу номером.

Як вибирати систему сигналізації Pandora?

Зараз такий час, коли залишати без нагляду машину надовго, вкрай необдумано і небезпечно в Гостомелі. Збираєш на неї роками, а втратиш за одну мить. Тому так актуальна сигналізація автомобілів. При виборі сучасною охоронною техніки важливо враховувати ряд критеріїв:

 • Вид сигналізації. На даний момент поширені три автосигналізації: одностороння, зі зворотним зв’язком, супутникова. Одностороння техніка є найбільш застарілої і найменш ефективною. За допомогою неї власник авто може отримати повідомлення про замах на викрадення тільки в радіусі 200 метрів. Сигналізація зі зворотним зв’язком більш надійна, ніж односторонній вид і має дисплей на брелоку. За допомогою неї власник отримує звукове та світлове попередження. На двосторонню сигналізацію можна встановити модуль GSM. Супутникова сигналізація вважається найсучаснішою і ефективною.
 • Функції надійної сигналізації. При виборі її важлива наявність таких функцій: зворотний зв’язок, блокування двигуна, радіус дії техніки не менше 2 км, наявність датчиків удару, модульність системи, поетапна розблокування, реагування на відкриття багажника і інших відкритих елементів машини, автозапуск двигуна.
 • Рекомендації по вибору. Щоб розвіяти міфи і передбачувана кількість сумнівів при виборі автосигналізації, рекомендуємо в першу чергу звернути увагу на такі критерії: вибір по бюджету, наявність тих чи інших охоронних функцій, додаткові можливості, що покращують комфорт від використання подібної техніки.

Особливості вибору системи Пандора.

Після того як Ви визначилися з бажаним бюджетом і очікуваннями від сигналізації, можна приступати до вибору охоронних функцій, які підходять під ці критерії. В першу чергу рекомендуємо звернути увагу на технічні характеристики:

 • Кодування сигналу – на даний момент може бути динамічний з односторонньою або ж діалогове з двостороннім зв’язком;
 • Радіус дії радіосигналу – він може розрізнятися в залежності від типу сигналу (інформаційний до 2000 м, керуючий – до 800 м, GSM-модуль не має обмежень в радіусі дії);
 • Кількість радіоканалів – збільшити захищеність від перешкод може тільки велике число радіоканалів, що особливо актуально у великих мегаполісах;
 • Контроль радіосигналу – наявність його дозволяє моніторити автомобіль в режимі 24/7;
 • Додаткові функції комфорту: інтелектуальний запуск двигуна віддалено, запрограмовано, за встановленим часу або температурі салону і інших умовах, пошук автомобіля, управління протиугінною сигналізацією за допомогою смартфона, отримання повідомлення і стеження маршруту машини при викраденні, турботаймер, закриття всіх вікон і так далі.

Чим відрізняється сигналізація від бренду Pandora?

Один з провідних виробників автосигналізації це Пандора. Варіативний модельний ряд і впровадження таких сучасних технологій, як зворотний зв’язок, автозапуск, можливість стеження, блокування двигуна і інших, стають вирішальними моментами при виборі бренду. Вартість може відрізнятися в залежності від кількості можливостей. Є як бюджетні лінійки, так і преміальні.

Встановити автосигналізацію в автомайстерні «Антіугон» Гостомель

Вибираючи сервіс для установки охоронної техніки, багато автовласників стикаються з низкою труднощів. Кваліфікованих майстрів не так вже й багато. Дізнатися про той чи інший сервісі можна або, через сарафанне радіо, або через рекламні оголошення. В останньому варіанті Ви потрапляєте на менеджера з продажу, який продасть щось універсальне без урахування особливостей марки автомобіля. У нашому сервісі за 15 років практики з мультибрендовий установками виробили індивідуальний підхід до кожної марки і моделі автомобіля. Пропонуючи свої послуги зі встановлення сигналізації, ми не обіцяємо того, чого не виконуємо. Але витратимо максимум зусиль, щоб впровадити бажані опції і протестуємо їх на коректність роботи. За підсумком ви отримуєте адаптовану під Ваше авто сигналізацію і гарантію на неї на 12 місяців.

Виконуємо роботи на встановлення сигналізації Pandora по адресі: Буча

ON-Line питання та відповіді

ON-Line питання та відповіді

Напишіть Ваше запитання нижче і ми обов'язково дамо на нього відповідь!

Замовити послугу

Залиште заявку і ми зв'яжемось з Вами найближчим часом