+380 (67) 446 22 55 Роман

Встановлення сигналізації Pandora Ворзель

Комплекс робіт - Під ключ

Встановлення Pandora DXL 1840L

З автозапуском від 13600 грн

Без автозапуска від 11800 грн

Сигналізація Pandora

Роботи:

 • Автозапуск
 • Управління з телефону
 • CAN інтерфейс
 • Безконтактна мітка
 • Підключення регистратора
 • Sim карта Kyivstar
 • Безкоштовна діагностика
 • Штатний ключ від автомобіля

Ціни на популярні моделі:

Pandora DXL-3910 Pro – 9000 грн

Pandora DXL-1840L – 8800 грн

Ціни на встановлення сигналізації Pandora:

Перелік послуг

Од.

Ціна

Установка gsm сигналізації

шт

від 2800 грн

Установка gsm з автозапуском

шт

від 4600 грн

Установка іммобілайзера

шт

від 600 грн

Установка додаткового реле

шт

від 700 грн

Установка gps антени

шт

від 500 грн

Установка регістратора

шт

від 900 грн

Установка блоку доведення вікон

шт

від 500 грн

Установка центрального замка

шт

від 700 грн

Демонтаж старої сигналізації

шт

від 500 грн

Ремонт сигнализации, проводки

шт

від 400 грн

Установка і підключення магнітоли

шт

від 1100 грн

Установка динаміків

шт

від 650 грн

Установка камери заднього виду

шт

від 1200 грн

Встановлення сигналізації Пандора з автозапуском в Ворзелі!

Захист автомобіля вимагає відповідального і грамотного підходу. Подій з угонами все більше з’являється. Великі ризики можливі, коли НЕ автосигналізація не відповідає сучасним вимогам захисту. Які бувають види її і як вибрати під певну марку автомобіля? Автомайстерня «Антіугон» у Ворзелі підкаже з вибором в цій статті. Сигналізація Пандора вважається однією з найнадійніших. Варіативний модельний ряд дозволяє підібрати оптимальний варіант, враховуючи бажання і фінансові можливості клієнта.

Пандора сигналізація: підтримка в Україні.

Виробник Пандора вже не один рік займає лідируючі позиції на охоронному ринку. Ключові його переваги: ​​впровадження всіх сучасних технологій, варіативний модельний ряд і оптимальне поєднання ціни та якості. Крім того, установчі комплекти від Pandora мають такі плюси:

 • Функціональність. Є можливість використовувати для створення потужної захисту величезна кількість функцій, в тому числі досить нових для українського ринку.
 • Безперечною перевагою також стає те, що широкий функціонал доступний не тільки в преміальної лінійці моделей.
 • Висока якість, перевірена часом. Даний бренд вже зарекомендував себе як надійний і високотехнологічний. При виготовленні комплектуючих застосовуються найсучасніші технології захисту, датчики і багато інших функцій.
 • Акцент на телеметричних автосигналізація. Цей підхід безпосередньо пов’язаний з віддаленим керуванням і настройками в смартфоні. Завдяки чому повідомлення приходять оперативно і можна вести моніторинг в режимі 24/7.
 • Повна комплектація. У комплект кожної установки входить все необхідне для повноцінної роботи автомобільного захисту.
 • Варіативний модельний ряд. Бренд Пандора надає широкий вибір моделей з преміальних і бюджетних лінійок.
 • Широкий ціновий діапазон. Є можливість встановити, як преміальні захисту з інноваційними технологіями, так і більш фінансово вигідні.

Сигналізація Пандора: установка в Ворзели і критерії вибору!

Практично кожен власник автомобіля напевно в курсі різновидів сигналізацій. Якщо ж Ви початківець автолюбитель, то Вам буде цікава інформація про основні види сигналізації:

 • Одностороння сигналізація. Для простих завдань і можливості відкрити машину дистанційно, можна використовувати комплект з одностороннім зв’язком. Сповіщення про викрадення власник може отримати тільки в радіусі 200 м. Тому по надійності це не найкращий варіант.
 • Сигналізація зі зворотним зв’язком. На брелоку такого захисту є рідкокристалічний дисплей. Є світловий і звуковий спосіб попередження для власника авто. Ключова перевага: передача всієї інформації на дисплей. Завдяки чому власник може моніторити стан авто в режимі онлайн. В даному випадку радіус дії вже досягає 4 км. У комплектацію можуть входити датчики нахилу і зміни обсягу машини. Двостороння сигналізація може працювати за допомогою діалогової або динамічної кодування. Другий варіант являє собою максимально надійний спосіб захисту. На таку сигналізацію можна встановити GSM модуль, який прибирає обмеження в радіусі дії. Всі повідомлення власник отримує на смартфон.
 • Супутникова сигналізація. Найбільш сучасна і потужна автосигналізація на сьогоднішній день. Її ключовий плюс: необмежений радіус дії і функціонування в будь-якій доступній точці для супутникового зв’язку. Це максимально точні дані про стан автомобіля і його пересуванні. Мінусом такої автосигналізації вважається небезпечним для роботи в підземних паркінгах та інших зонах, де супутниковий зв’язок переривається. У таких випадках встановлюють додатково GSM ретранслятори.

Підбір сигналізації Пандора по автомобілю.

Автомайстерня «Антіугон» надає послуги з підбору та встановлення сигналізації від відомого бренду Pandora. Ми підбираємо найбільш надійний варіант захисту для конкретної марки машини. Тому гарантуємо високий рівень безпеки. Всі системи сигналізації ми створюємо на закритій території.

По закінченню робіт обов’язково тестуємо всі і надаємо гарантію на 12 місяців або 20 000 км з моменту встановлення. На всі комплектуючі гарантія і техобслуговування становить 3 роки. Крім бренду Пандора ми встановлюємо комплекти від Привид і Старлайн. Ці виробники вважаються лідерами за всіма технічними параметрами на охоронному ринку. Ми завжди дотримуємося порядку і чистоту під час роботи, застилає салони. Тому ви можете не турбуватися про збереження авто. Для того щоб замовити установку сигналізації, зателефонуйте або напишіть нам за номерами, вказаними на сайті.

Виконуємо роботи на встановлення сигналізації Pandora по адресі: Буча

ON-Line питання та відповіді

ON-Line питання та відповіді

Напишіть Ваше запитання нижче і ми обов'язково дамо на нього відповідь!

Замовити послугу

Залиште заявку і ми зв'яжемось з Вами найближчим часом