+380 (67) 446 22 55 Роман

Встановлення сигналізації Prizrak Київ

Комплекс робіт - Під ключ

Встановлення сигналізації Prizrak 830

З автопуском від 15500 грн

Без автозапуска від 13900 грн

Сигналізація Prizrak 

Роботи:

 • Автозапуск
 • Управління з телефону
 • CAN інтерфейс
 • Безконтактна мітка
 • Sim картка Kyivstar
 • Безкоштовна діагностика
 • Штатний ключ від автомобіля

Ціни на популярні моделі Prizrak:

Prizrak 830 – 8900 грн 

Prizrak 730 – 6500 грн 

Ціни на встановлення сигналізації Prizrak:

Перелік послуг

Од.

Ціна

Установка gsm сигналізації

шт

від 2800 грн

Установка gsm з автозапуском

шт

від 3600 грн

Установка іммобілайзера

шт

від 600 грн

Установка додаткового реле блокування

шт

від 700 грн

Установка gps антени

шт

від 500 грн

Установка блоку доведення вікон

шт

від 600 грн

Установка центрального замка

шт

від 700 грн

Демонтаж старої сигналізації

шт

від 500 грн

Ремонт сигнализации, проводки

шт

від 400 грн

Установка і підключення магнітоли

шт

від 800 грн

Установка динаміків

шт

від 450 грн

Встановлення сигналізації Prizrak Київ. Монтаж під ключ!

Встановлення сигналізації Prizrak на авто під ключ в Києві – Компанія ПЕК електронікс була створена в далекому 2005 році і з тих пір професійно займається розробкою і виробництвом охоронно-протиугінних комплексів для автомобілів, створюючи все більш досконалу продукцію.

Власне виробництво має найсучасніше обладнання і жорсткий контроль якості на всіх етапах виробництва, що позитивно позначається на якості і забезпечує тривалу гарантійну підтримку (3 роки).

Автосигналізація Prizrak в Києві – Переваги і функціонал!

Різноманітність охоронних систем Призрак дає можливість підібрати споживачеві оптимальну по функціоналу і вартості охоронну систему, будь то іммобілайзер, слейв система (управління сигналізацією штатним брелоком) або gsm система з можливістю безключевого автоматичного запуску двигуна. Gsm системи мають підтримку мобільного додатка. Залежно від комплектації автомобіля, можна реалізувати без додаткового обладнання функцію комфорт (дотяжки вікон), автозапуск двигуна від штатного брелока, управління передпусковим обігрівачем, дистанційне керування відеореєстратором і т.д. Безпека гарантує наявність ключа-мітки (динамічний алгоритм шифрування і передачі даних перешкоджає використанню усіма можливими «вудками», «кодграббер» …)

Сигналізація на авто Prizrak:

Російська автомобільна сигналізація Prizrak виробництва компанії ПЕК електронікс – це ціле сімейство сучасних протиугінних систем, значно ускладнюють життя зловмисникам. Серед асортименту – GSM-сигналізації прихованої установки, що дозволяють відслідковувати автомобіль у разі викрадення, Slave-сигналізації, керовані з брелока, а також іммобілайзери – ключі з чипами, без яких запуск двигуна неможливий.

На сьогоднішній день найбільш прогресивною можна вважати 800-ю серію автомобільних сигналізацій. Компанія передбачила можливість встановлення пристроїв серії на автомобілі всіх популярних виробників. До основних переваг серії можна віднести:

 • автозапуск двигуна на великій відстані;
 • можливість включення обігрівача взимку;
 • контроль стану автомобіля зі смартфона;
 • вбудований іммобілайзер.

Найбільш популярні моделі серії:

8XL – автосигналізація Prizrak для KIA і Hyundai. Розроблена з урахуванням особливостей модельного ряду виробників, включає в себе сучасні системи захисту. Це триконтурна охорона з ключем-міткою, безключевий запуск, інтерфейс 2CAN і можливість керувати охоронною системою з програми на смартфоні.

8GLX – це GSM-сигналізація з вбудованим модулем GPS і ГЛОНАСС, яка підтримує всі базові технології серії – Key ID, PIN-код, можливість безключового запуску і управління сигналізацією зі смартфона і навіть по дзвінку.

8L GSM сигналізація з елементами штучного інтелекту підтримує постійний зв’язок між брелоком і блоком, встановленим в автомобілі, через бездротову технологію. Реалізована система ідентифікації особистості, також система забезпечує віддалений моніторинг параметрів автомобіля.

840 – найбільш прогресивна модель серії. Оснащена вбудованим інтерфейсом на дві шини CAN. Реалізована ідентифікація власника по Радіомітки і PIN-коду і динамічне шифрування даних. Сигналізація не використовує брелок – все управління здійснюється за допомогою смартфона.

Встановлення сигналізацій Prizrak будь-якої складності.

Звертаючись до нас, ви можете розраховувати на високу якість і адекватні ціни. Вся робота проводиться з гарантією. Ми суворо дотримуємося рекомендації виробника і дбайливо ставимося до вашого автомобіля. Якщо ваш автомобіль на гарантії, це не є перешкодою для установки автосигналізації Prizrak в нашому автоцентрі. Наші фахівці пройшли навчання у виробника і отримали сертифікат на установку зі збереженням гарантії.

Установка сигналізації займає один робочий день, при цьому ми частково розбираємо салон і підкапотний простір і акуратно встановлюємо всі необхідні елементи. Самий складний і тривалий етап – установка іммобілайзера на двигун, але цей елемент надійно убезпечить ваш автомобіль.

Гарантія на роботи і устаткування, сигналізації Призрак!

Гарантія на виконані роботи по установки сигналізації Призрак 1 рік, або 15 000 км, по встановленню та з моменту першої події.

Гарантія сигналізації на будь-який блок, будь-яке додаткове обладнання Призрк, або іммобілайзер два роки гарантії з моменту установки

Виконуємо роботи на встановлення сигналізації Pandora по адресі: Буча

ON-Line питання та відповіді

#9950 Вадим
19.09.2021

Міцубісі Аутлендер 2016 год

#7000 Сергей
06.06.2021

Подскажите пожалуйста сколько будет стоить установка автосигнализаций на opel astra h 2008 призрак 710

#6960 Евгений
28.05.2021

Сколько будет стоит установка сигнализации Ауди А6 С7 2012 года? Спасибо.

#5140 Олег
13.08.2020

Добрый вечер. За сколько времени и денег Вы сможете продать и установить на Mersedes GLS X167 сигнализацию Призрак 8GLX?
Заранее благодарю за ответ

#5130 Олег
13.08.2020

Добрый вечер. За сколько времени и денег Вы сможете продать и установить на Mersedes GLS X167 сигнализацию Призрак 8GLX?
Заранее благодарю за ответ

1 2

ON-Line питання та відповіді

Напишіть Ваше запитання нижче і ми обов'язково дамо на нього відповідь!

Замовити послугу

Залиште заявку і ми зв'яжемось з Вами найближчим часом