+380 (67) 446 22 55 Роман

Встановлення сигналізації Prizrak Бородянка

Комплекс робіт - Під ключ

Встановлення сигналізації Prizrak 830

З автопуском від 15500 грн

Без автозапуска від 13900 грн

Сигналізація Prizrak 

Роботи:

 • Автозапуск
 • Управління з телефону
 • CAN інтерфейс
 • Безконтактна мітка
 • Sim картка Kyivstar
 • Безкоштовна діагностика
 • Штатний ключ від автомобіля

Ціни на популярні моделі Prizrak:

Prizrak 830 – 8900 грн 

Prizrak 730 – 6500 грн 

Ціни на встановлення сигналізації Prizrak:

Перелік послуг

Од.

Ціна

Установка gsm сигналізації

шт

від 2800 грн

Установка gsm з автозапуском

шт

від 3600 грн

Установка іммобілайзера

шт

від 600 грн

Установка додаткового реле блокування

шт

від 700 грн

Установка gps антени

шт

від 500 грн

Установка блоку доведення вікон

шт

від 600 грн

Установка центрального замка

шт

від 700 грн

Демонтаж старої сигналізації

шт

від 500 грн

Ремонт сигнализации, проводки

шт

від 400 грн

Установка і підключення магнітоли

шт

від 800 грн

Установка динаміків

шт

від 450 грн

Встановлення сигналізації Prizrak в Бородянкці. Ціна під ключ!

Установка захисної системи від угону автомобіля – основна спеціалізація автомайстерні «Антіугон». Ми розробляємо і виробляємо охоронні комплекси для транспортних засобів усіх марок. Використовуємо тільки оригінальне обладнання від таких надійних виробників, як Prizrak і Пандора. Замовити установку сигналізації можна в Бородянці на нашу номером. Крім основної функції її ми пропонуємо своїм клієнтам додаткові опції, які підвищать комфорт при експлуатації транспорту.

Виробник сигналізації Prizrak

Устаткування Prizrak проводиться російською компанією ПЕК електронікс. Їхня продукція вважається однією з кращих, так як навіть найдосвідченіші шахраї кидають спробу викрадення. В асортименті Примари можна побачити GSM-сигналізацію прихованої установки, яка забезпечує відстеження автомобіля при викраденні, slave-системи з управлінням за допомогою брелока, іммобілайзери.

Найпрогресивнішою вважається 800-та серія охоронних систем від даного виробника. Серед її переваг відзначаємо:

 • Сучасні технології – є функція автозапуску двигуна при великій відстані;
 • Комфорт і безпеку – можливо, наприклад, включення обігрівача в зимовий час;
 • Дистанційне керування та моніторинг 24/7 – контроль стану транспортного засобу з телефону;
 • Гарантія на всі комплектуючі на 3 роки.

Популярні моделі сигналізацій від вітчизняного бренду

У лінійці 800-тій серії самими затребуваними вважаються такі моделі Призрак:

 • 8ХL. Це установка розроблена спеціально для марок автомобілів KIA і Hyundai. Виробник врахував особливості їх модельного ряду і запропонував ефективні та актуальні системи захисту. Дана модель відрізняється трехконтурной захистом з ключем-міткою, бесьключевой запуском, інтерфейсом 2CAN і функцією управління через смартфон.
 • 8GLX. Більш досконала система охорони, яка комплектується модулями GPS і ГЛОНАСС. У комплектацію також входить підтримка всіх базових технологій серії KEY ID, автозапуск, управління з смартфона і мобільного телефону.
 • 8L. Ця модель відрізняється наявністю GSM-модуля і бортовим комп’ютером, що підтримує зв’язок між брелоком і блоком через мобільний зв’язок. Також встановлена ​​система ідентифікації особистості і віддалений доступ до налаштуваннях автомобіля.
 • Модель 840. Найпрогресивніша модель з цієї лінійки. У комплектацію входить вбудований інтерфейс 2CAN, ідентифікація особистості по Радіомітки і пінкод, динамічне шифрування даних. У цій сигналізації не застосовується брелок, так як управління здійснюється за допомогою смартфона.

Як вибрати сигналізацію Prizrak?

Ми рекомендуємо все-таки не вибирати модель самостійно, так як важливо знати багато нюансів конкретної марки автомобіля. Але орієнтуватися в цілому можна на такі критерії:

 • Вид сигналізації. На сьогоднішній день все захисні комплекси класифікують на односторонні і двосторонні. Перший тип дуже застарілий і малофункціонален. Його застосування виправдане в деяких випадках, коли машина бюджетна і не цінна так для власника, щоб купувати дорогу сигналізацію. Це дійсно не рентабельно виходить. Другий тип захисту більш сучасний і може мати підвиди залежно від радіуса дії, що застосовується зв’язку та комплектації.
 • Ціна захисного комплексу. Безумовно, варто орієнтуватися при виборі обладнання для машини на вартість. Дуже дешеві моделі можуть не виправдати очікувань і прийти в непридатність занадто швидко. На модельний ряд від Примари і Пандори часто роблять підробки, тому важливо не вестися на низьку ціну в інтернеті або магазині, а уточнювати наявність офіційної гарантії і так далі.
 • Пріоритетна система зв’язку. Щоб забезпечити сигналізацію зв’язком, застосовують радіосигнал, супутниковий канал або GSM-модуль. Найбільш ефективним вважається поєднання двох варіантів в одній установці.
 • Тип кодування. Може бути динамічним або діалоговим. Другий більш надійний і просунутий, оскільки код створюється кожен раз новий за допомогою випадкового набору символів.
 • Додаткова комплектація. Це може бути зворотний зв’язок, різні датчики реагування і контролю, що підвищують комфорт в процесі експлуатації авто.
  Стандартний набір. В типову установку сигналізації входить автозапуск, датчики зміни положення, турботаймер, система пошуку авто, дворівневий контроль ударів і безшумне зняття з захисту.

Захист автомобіля Prizrak: плюси сигналізації!

Модельний ряд від виробника «Prizrak» відрізняється високою надійністю і безпекою. Бренд надає гарантію на всі комплектуючі до 3 років. Сигналізація представлена ​​широким асортиментом і можливістю докомплектовать потрібними опціями. Є всі сучасні новинки захисту для транспорту.

Встановлення автосигналізації в майстерні «Антіугон» Бородянка

За 15 років практики в монтажі захисних систем для транспорту ми виробили свій підхід. Ми вивчили слабкі місця кожної марки машини і пропонуємо нашим клієнтам оптимальні схеми і комплектацію охоронного обладнання. Наші фахівці працюють акуратно і накривають салон чохлами, тому Ви можете не турбуватися про збереження авто. І приємний бонус – кожного клієнта тільки в цьому місяці безкоштовна комп’ютерна діагностика транспорту!

Виконуємо роботи на встановлення сигналізації Pandora по адресі: Буча

ON-Line питання та відповіді

ON-Line питання та відповіді

Напишіть Ваше запитання нижче і ми обов'язково дамо на нього відповідь!

Замовити послугу

Залиште заявку і ми зв'яжемось з Вами найближчим часом