+380 (67) 446 22 55 Роман

Встановлення сигналізації Prizrak Гостомель

Комплекс робіт - Під ключ

Встановлення сигналізації Prizrak 830

З автопуском від 15500 грн

Без автозапуска від 13900 грн

Сигналізація Prizrak 

Роботи:

 • Автозапуск
 • Управління з телефону
 • CAN інтерфейс
 • Безконтактна мітка
 • Sim картка Kyivstar
 • Безкоштовна діагностика
 • Штатний ключ від автомобіля

Ціни на популярні моделі Prizrak:

Prizrak 830 – 8900 грн 

Prizrak 730 – 6500 грн 

Ціни на встановлення сигналізації Prizrak:

Перелік послуг

Од.

Ціна

Установка gsm сигналізації

шт

від 2800 грн

Установка gsm з автозапуском

шт

від 3600 грн

Установка іммобілайзера

шт

від 600 грн

Установка додаткового реле блокування

шт

від 700 грн

Установка gps антени

шт

від 500 грн

Установка блоку доведення вікон

шт

від 600 грн

Установка центрального замка

шт

від 700 грн

Демонтаж старої сигналізації

шт

від 500 грн

Ремонт сигнализации, проводки

шт

від 400 грн

Установка і підключення магнітоли

шт

від 800 грн

Установка динаміків

шт

від 450 грн

Встановлення сигналізації Призрак в Гостомелі: ефективне рішення автомобіля!

Підбір автосигналізації часом вимагає багато сил і часу. Ринок переповнений різноманітними видами захисту, починаючи від простих односторонніх варіантів з маленьким радіусом дії і закінчуючи багаторівневими охоронними комплексами. З виробників найбільшою популярністю користуються Привид і Пандора. Є високий ризик придбати підробку на них за недорогою ціною. Наша автомайстерня встановлює типові стандартні і індивідуальні системи безпеки для автомобіля. Ми працюємо тільки з оригінальною продукцією, яка доставляється до нас з офіційною гарантією до 3 років на всі комплектуючі.

Як вибрати сигналізацію Prizrak?

При виборі захисної системи для машини необхідно в першу чергу знати основні функції, які очікуєте від неї. Багато фірм комплектують обладнання непотрібними для Вас елементами, які підвищують вартість. У нашому сервісі підбирають сигналізацію індивідуально, залежно від марки автомобіля і її особливостей, від ваших побажань і фінансових можливостей. При виборі сигналізації також орієнтуються на такі критерії:

 • Різновиди захисту для авто. Всі варіанти сигналізації класифікують на односторонні, зі зворотним зв’язком і супутникові. Односторонні системи вважаються найменш ефективними, так як мають в арсеналі лише звукове та світлове супровід при спробі угону. Досвідчені шахраї швидко орієнтуються в тому, як відключити охоронну систему такого типу. Але вона також може бути актуальна для, відверто кажучи, недорогий машини, можливості дистанційно відкрити багажник і двері, у разі мінімального бюджету. Більш ефективною і поширеною в наш час є двостороння система.
 • Вартість сигналізації. З огляду на свої фінансові можливості, важливо орієнтуватися в ціні тієї чи іншої сигналізації. Найбільш дешевими є односторонні системи. Далі трохи дорожче, але все ж відноситься до бюджетної, буде двостороння охоронна система з обмеженою кількістю функцій. Найбільш дорогими вважаються двосторонні сигналізації з розширеним набором опцій, таких як автозапуск, блокування двигуна і модельні багаторівневі охоронні комплекси.
 • Пріоритетна система зв’язку. Для забезпечення зв’язком сигналізацію комплектують пристроями супутникового контакту, GSM-модулем і радіосигналом. Всі види мають свої переваги й недоліки. Тому найефективніше застосовувати відразу два варіанти зв’язку. Як правило, установка з радіосигналом або супутниковим зв’язком додатково комплектується GSM-модулем або ретранслятором.
 • Система кодування. Основні використовувані системи: динамічна і діалогова. Перший вид має прошитим первісному кодом, який більш просто зламати. Діалогова система кодування – просунута і надійна, так як код весь час генерується заново за допомогою випадкового набору символів.
 • Додаткові функції. До своєї системи сигналізації Ви можете підібрати допоміжні опції: зворотний зв’язок, блокування двигуна, багаторівнева розблокування дверей, датчики реагування на відкриття багажника і дверей.
 • Базовий протиугінний набір. До цієї комплектацію, як правило, входить автозапуск, безшумне зняття з захисту, датчики зміни положення, дворівневий контроль ударів, турботаймер, пошук машини.

Установка сигналізації Призрак в автомайстерні «Антиугон» Гостомель

В нашій автомайстерні Ви зможете забезпечити своєму автомобілю надійний та ефективний захист від викрадення Прізрак. Також ми надаємо ряд додаткових послуг, які підвищують комфорт. Як відомо, комфорту багато не буває. Ми працюємо тільки з фірмовими система сигналізації Призрак і надаємо офіційну гарантію на комплектуючі до 3 років. У випадку з необхідністю заміни того чи іншого елемента по гарантії, Вам не потрібно буде витрачати багато часу на поїздку до нас, потім в сервісний центр виробника. Ми зробимо все це самостійно.

Багато клієнтів скаржаться на попередніх фахівців з монтажу охоронної системи, які не дотримувалися елементарних правил чистоти і недбало ставилися до автомобіля. У нашому сервісі є по цьому пункту окрема політика для всього персоналу: ми працюємо акуратно і педантично, накриваємо чохлами салон.

У нас широкий асортимент охоронного обладнання, від простого іммобілайзера до найскладнішої телеметричної системи. Ми допоможемо Вам підібрати оптимальний для Ваших цілей і можливостей варіант. За допомогою сучасної сигналізації можна не тільки захистити авто від угону, але і підвищити комфорт експлуатації його. Ми можемо встановити такі функції, як дистанційний запуск двигуна, автоматичне закриття стекол, механічні та електромеханічні замки КПП, датчики паркування і інше.

Крім того, ми надаємо додаткові послуги:

 • Антигравійне сітка в бампер;
 • Установка і підключення магнітоли;
 • Установка динаміків;
 • Установка камери заднього виду;
 • Приховане подеколи / устан. реєстратора;
 • Установка gps закладки;
 • Установка підігріву сидінь;
 • Шумоізоляція салонів автомобілів;
 • Встановлення дефлекторів стекол і капота.

Всім клієнтам робимо приємний бонус – безкоштовну комп’ютерну діагностику.

Виконуємо роботи на встановлення сигналізації Pandora по адресі: Буча

ON-Line питання та відповіді

ON-Line питання та відповіді

Напишіть Ваше запитання нижче і ми обов'язково дамо на нього відповідь!

Замовити послугу

Залиште заявку і ми зв'яжемось з Вами найближчим часом