Установка сигналізації Starline

Установка сигналізації Starline
Установка сигналізації Starline Установка сигналізації Starline Установка сигналізації Starline Установка сигналізації Starline

Комплекс робіт

Установка сигналізації Starline ціна робіт під ключ в Києві

З автопуском від 2700 грн

Звичайна від 1200 грн

Сигналізація Starline

Роботи:

 • Автозапуск
 • Управління з телефону
 • CAN інтерфейс
 • Безконтактна мітка
 • Брелок з жк дисплеєм
 • Штатний ключ від автомобіля

Ціни на популярні моделі StarLine

StarLine S 66 – 7800 грн 

StarLine S 96 – 7200 грн 

Перелік послуг

Од.

Ціна

Установка односторонньої

шт

від 1100 грн

Установка gsm сигналізації

шт

від 1600 грн

Установка сигналізації з автозапуском

шт

від 2700 грн

Установка іммобілайзера

шт

від 700 грн

Установка додаткового реле блокування

шт

від 500 грн

Установка gps антени

шт

від 400 грн

Установка блоку доведення вікон

шт

від 600 грн

Установка центрального замка

шт

від 400 грн

Демонтаж старої сигналізації

шт

від 500 грн

Ремонт сигнализации, проводки

шт

від 300 грн

Ремонт сигнализации, проводки

шт

від 400 грн

Установка і підключення магнітоли

шт

від 350 грн

Установка динаміків

шт

від 900 грн

Установка камери заднього виду

шт

від 350 грн

Установка сигналізації Starline Київ. Монтаж під ключ!

Установк сигналізації Starline монтаж під ключ в Києві – це надійний захисник вашого автомобіля. Виготовляється в Російській Федерації науково-виробничим об’єднанням Старлайн з 1998 року. Широкий модельний ряд представляє охоронні сигналізації для всіх видів автомобільного та мототранспорту. Серед особливостей – діалогова авторизація, 128-бітові індивідуальні ключі шифрування, CAN-інтерфейс, інтелектуальний запуск двигуна, іммобілайзери двигуна, пошукові комплекси на базі GPS. Сигналізація відмінно працює в широких температурних межах і радіоелектронних перешкод.

Процес установки і переваги сигналізації Starline в Києві!

Ми займаємося сертифікованої установкою сигналізацій Starline в Києві на автомобілі будь-яких марок і моделей. Фахівці нашого СТО пройшли навчання в сервісному центрі виробника і мають сертифікати ГОСТ Р. Це означає, що проведена нами установка автомобільної сигналізації Starline не веде до втрати гарантії на новий автомобіль. Будучи авторизованим представником Starline в Києві, ми гарантуємо установку виключно оригінальної сигналізації і надаємо трирічне гарантійне обслуговування.

Установка проводиться на нашому СТО в обладнаному боксі і включає в себе частковий демонтаж елементів салону. Ми гарантуємо збереження первісного вигляду і функціональності всіх систем автомобіля після завершення установки. Термін установки індивідуальний, але не перевищує 30 днів. Після завершення ви отримаєте копії всіх документів автоцентру і сертифікатів виробника для пред’явлення дилера при виникненні гарантійного випадку або страхової компанії – це дозволить знизити суму страхових внесків при страхуванні від угону. Природно, ще до установки ви можете ознайомитися з оригіналами документів в нашому офісі.

Асортимент автосигналізації Starline!

Продукція Starline налічує десятки видів – кожен автовласник знайде відповідний йому варіант. Наприклад, модель А63 – це охоронний модуль, доповнений GSM / GPRS і ГЛОНАСС. Ці системи глобального позиціонування суттєвої розширюють можливості сигналізації – ви отримуєте охоронно-телематичний комплекс, що дозволяє управляти з мобільного додатка і відстежувати ситуацію з будь-якої точки планети.

Ще одна популярна модель Старлайн Е66 BT MINI. Вона пропонує новий підхід до безпеки для всіх, хто цінує комфорт. Тут немає громіздкого брелока, все управління і контроль також здійснюються через додаток в смартфоні. Датчики сигналізації мають високу чутливість, сама система при цьому нічим не видає себе. До цієї сигналізації можуть підключатися додаткові комплекти. Наприклад, Starline Старт дозволить запускати двигун дистанційно – дуже зручно для зимового прогрівання. GPS маяк відстежить всі переміщення і відправить в додаток – це значно ускладнить життя викрадачам, якщо їм навіть вдасться обійти розумну блокування.

Модель Starline A93 2CAN-LIN надає розширений список моделей, на які вона може бути встановлена, в порівнянні з базовою моделлю А93. Її також стало простіше встановлювати, що дозволить скоротити термін перебування вашого автомобіля в автосервісі. Модель використовує діалоговий код, що практично виключає програмний злом сигналізації. Також передбачена ПІН-авторизація. Управління охороною здійснюється брелоком з додатковою авторизацією. При цьому вся система споживає всього 30 мАг, знижуючи витрату заряду акумулятора. Цікаве рішення – 3D датчик нахилу і удару, який спрацює при спробі евакуювати автомобіль або підняти домкратом для крадіжки коліс. А функція iCAN забезпечить приховане блокування двигуна штатними засобами при спробі викрадення.

Звертаючись до нас, ви можете розраховувати на швидку і якісну установку сигналізації Starline в сертифікованому сервісному центрі.

Працюємо з понеділка по суботу: 8.00 до 19.00

↓Розгорнути

Ціна на встановлення сигналізації на авто Starline в Києві!

↑Сховати

ON-Line питання та відповіді

#2420 Данил
01.06.2019
 • Питання

Сколько будет установить центральные замки на Мерседес 124 1988 года. Замки есть, интересует только работа и на когда можнте

  • Відповідь

  Адміністратор

  01.06.2019

  Установка центральных замков на вашу машину 250 грн дверь

#2400 Максим
26.05.2019
 • Питання

Какая будет цена на установкаюу сигнализации StarLine S96 на Прадо 2016 года с авто запуском. Сигнализация есть в наличии. Интересует сроки работ и какая у вас очередь записи.

  • Відповідь

  Адміністратор

  26.05.2019

  Установка сигнализации СтарЛайн на ваше авто с автозапуском +- 3400 грн. Очередь на неделю на перед. По времени один день

ON-Line питання та відповіді

Напишіть Ваше запитання нижче і ми обов'язково дамо на нього відповідь!

Оцініть роботу з нами

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
(26 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Залишити відгук

Для нас дуже важливий Ваш відгук