+380 (67) 446 22 55 Роман

Встановлення сигналізації Starline Буча

Комплекс робіт - Під ключ

Встановлення сигналізації Starline

З автопуском від 11400 грн

Безавтопуска від 10500 грн

Сигналізація Starline S-66

Роботи:

 • Автозапуск
 • Управління з телефону
 • CAN інтерфейс
 • Безконтактна мітка
 • Sim карта Kyivstar
 • Брелок з жк дисплеєм
 • Штатний ключ від автомобіля

Ціни на популярні моделі:

StarLine S 66 – 7800 грн 

StarLine S 96 – 7200 грн 

Перелік послуг

Од.

Ціна

Установка односторонньої

шт

від 1100 грн

Установка gsm сигналізації

шт

від 1600 грн

Установка сигналізації з автозапуском

шт

від 2700 грн

Установка іммобілайзера

шт

від 700 грн

Установка додаткового реле блокування

шт

від 500 грн

Установка gps антени

шт

від 400 грн

Установка блоку доведення вікон

шт

від 600 грн

Установка центрального замка

шт

від 400 грн

Демонтаж старої сигналізації

шт

від 500 грн

Ремонт сигнализации, проводки

шт

від 300 грн

Ремонт сигнализации, проводки

шт

від 400 грн

Установка і підключення магнітоли

шт

від 350 грн

Установка динаміків

шт

від 900 грн

Установка камери заднього виду

шт

від 350 грн

Встановлення сигналізації Starline в Бучі. Ціна під ключ!

Сучасний захист автомобіля являє собою цілий комплекс функцій і комплектуючих, що виконують їх. Вона повинна бути надійною, прогресивної і варіативної, щоб можна було підібрати оптимальний варіант під конкретний автомобіль. Всьому цьому відповідає продукція від російського виробника Старлайн. Компанія виробляє ефективні і різнопланові сигналізації для автомобіля. У нашій майстерні можна підібрати необхідну модель і встановити її надійно і якісно. Ми працюємо дбайливо і акуратно. І надаємо кожному клієнту безкоштовну комп’ютерну діагностику.

Електронний захист автомобіля Старлайн!

З приводу тих чи інших видів охоронних систем є багато думок. Розібратися в необхідному комплексі опцій поодинці часом дуже складно. Ми допоможемо підібрати правильне і відповідне для Вашого автомобіля обладнання, не нав’язуючи непотрібні функції, як це трапляється зазвичай. У нашому асортименті від найпростішого іммобілайзера до складної телеметричної системи. Сигналізація це не тільки охорона, але і комфорт. Сучасні охоронні системи виконують крім захисних функцій безліч інших, що поліпшують зручність автовласника. З їх допомогою можна віддалено запускати двигун, закриваючи авто можна одночасно закривати скла і не переживати про те, що Ви щось забули зробити.

Механічні і електромеханічні замки капоту та КПП!

При виборі засобів захисту автомобіля від угону більшість автовласників віддають перевагу сигналізаційних установкам, але не варто забувати і про додаткові механічних і електромеханічних засобах захисту. За допомогою замка капота можна обмежити доступ до підкапотному простору, де буде встановлено радіореле блокування. Організувати серйозніший просунутий комплекс захисту можна за допомогою блокування коробки передачі, виявивши її більшість шахраїв, відмовляється від спроб викрадення.

Охоронні комплекси сигналізації Старлайн!

Щоб ускладнити роботу шахраям-викрадачам, можна зробити захист в кілька рівнів. Охоронні комплекси підбираються індивідуально по марці автомобіля. У кожного транспорту є свої слабкі зони: діагностичний роз’єм OBD, через який прописують додатковий ключ можна перенести або заблокувати, блок управління двигуна і віддалену блокування можна захистити замком капота або сейфом, блок сертифікації зашунтувати і поставити на нього сейф. Так само встановити замок на КПП, блокування рульового вала, додатковий іммобілайзер, установку gps маяка …

Додаткові послуги в автомайстерні «Антиугон» Буча

У нашому сервісі Ви можете також замовити такі послуги, як:

 • Антигравійне сітка в бампер. Захищає радіатор від попадання каміння та сміття через отвори решітки в бампері, які засмічують і розбивають стільники обладнання автомобіля. Крім захисту сітка застосовується як елемент стайлінгу і тюнінгу штатної решітки радіатора.
 • Датчики паркування. У світі технологій багато хто звик до комфорту і безпеки, в тому числі в автомобільній сфері. Якщо в комплектації Вашого авто немає датчиків парковки, ми можемо це виправити. Навіть дуже досвідчені водії відзначають плюс від наявності передніх і задніх парктроников.
 • Установка і підключення магнітоли, динаміків. Якщо необхідна заміна старої або взагалі відсутня дане обладнання, то у нас Ви можете встановити магнітолу і динаміки. Також можемо допомогти з навігаційною системою. Підбір і установка – з цим впоратися далеко не кожен, тому і пропонуємо свої послуги.
 • Камера заднього виду. При відсутності датчиків парковки і навіть при їх наявності є необхідність у візуальному контакті при паркуванні заднім ходом, що дає максимальну впевненість при маневрі. Камери підбираються індивідуально по марці автомобіля.
 • Приховане підключення і установка відеореєстратора. Є кілька видів реєстратора в залежності від місця розташування камери. Підключення і проводка прихована від очей.
 • GPS МАЯК (ЗАКЛАДКА). Завдання пошукового пристрою показати на мапі інформацію про місцезнаходження Вашої машини, яка приходить у вигляді SMS – повідомлення або інтернет посилання з координатами стоянки автомобіля.
 • Установка підігріву сидінь. Наявність теплого сидіння взимку дарує як водієві, так і пасажирам відчуття тепла і затишку. Чим більше комфорту і зручностей, тим краще. Багатьом відомо, що сидіння зі шкіри та шкірозамінника особливо холодні взимку. Монтаж підігріву для них в першу чергу актуальне.
 • Шумоізоляція салонів автомобілів. Це необхідно, щоб знизити шум від мотора, дощу, нерівностей дороги, гравію та каміння, щоб зменшити вібрації, поліпшити звучання музики, довше зберегти температуру в салоні. Загальне зниження шуму до 70%.

Виконуємо роботи на встановлення сигналізації Pandora по адресі: Буча

ON-Line питання та відповіді

ON-Line питання та відповіді

Напишіть Ваше запитання нижче і ми обов'язково дамо на нього відповідь!

Замовити послугу

Залиште заявку і ми зв'яжемось з Вами найближчим часом