+380 (67) 446 22 55 Роман

Встановлення сигналізації Starline Гостомель

Комплекс робіт - Під ключ

Встановлення сигналізації Starline

З автопуском від 11400 грн

Безавтопуска від 10500 грн

Сигналізація Starline S-66

Роботи:

 • Автозапуск
 • Управління з телефону
 • CAN інтерфейс
 • Безконтактна мітка
 • Sim карта Kyivstar
 • Брелок з жк дисплеєм
 • Штатний ключ від автомобіля

Ціни на популярні моделі:

StarLine S 66 – 7800 грн 

StarLine S 96 – 7200 грн 

Перелік послуг

Од.

Ціна

Установка односторонньої

шт

від 1100 грн

Установка gsm сигналізації

шт

від 1600 грн

Установка сигналізації з автозапуском

шт

від 2700 грн

Установка іммобілайзера

шт

від 700 грн

Установка додаткового реле блокування

шт

від 500 грн

Установка gps антени

шт

від 400 грн

Установка блоку доведення вікон

шт

від 600 грн

Установка центрального замка

шт

від 400 грн

Демонтаж старої сигналізації

шт

від 500 грн

Ремонт сигнализации, проводки

шт

від 300 грн

Ремонт сигнализации, проводки

шт

від 400 грн

Установка і підключення магнітоли

шт

від 350 грн

Установка динаміків

шт

від 900 грн

Установка камери заднього виду

шт

від 350 грн

Встановлення сигналізації Гостомель – безпека авто за 1 день!

Щоб захистити автомобіль від викрадення в нинішній час застосовується велика кількість різноманітних технік і комплектуючих. Найпростішими способами оповістити власника транспорту про викрадення або спробі його вважається одностороння сигналізація або іммобілайзер. Більш складні охоронні комплекси мають датчики блокування капота і інших відкритих конструкцій в машині, забезпечуються декількома джерелами зв’язку, володіють необмеженим радіусом дії, складним шифруванням коду і іншими ускладнюють викрадення для шахраїв елементами.

Наша автомайстерня «Антиугон» встановлює і розробляє сигналізації різного рівня безпеки. За 15 років практики ми напрацювали досвід і знаємо всі слабкі місця різних марок автомобілів, з урахуванням цього пропонуємо найбільш продуману і ефективну схему захисту. Всі роботи проводяться дбайливо і акуратно, накриваємо салони чохлами і прибираємо за собою сміття. Розробка і установка здійснюється на закритій території, тому Ви можете не турбуватися про збереження авто.

Критерії вибору сигналізації Starline!

При виборі захисту для транспортного засобу виникає багато питань з приводу виробника, різновидів, додаткових опцій і так далі.

Основні критерії, на які варто орієнтуватися при виборі сигналізації:

 • Виробник. За останні кілька десятиліть зарекомендували як надійні і високотехнологічні себе, такі бренди охоронних конструкцій, як Старлайн, Привид, Пандора. Ці виробники випускають охоронну продукцію досить давно і вже мають високий рейтинг і довіру від клієнтів. Ми працюємо тільки з оригінальною продукцією від даних брендів з офіційною гарантією на всі комплектуючі до 3 років.
 • Види сигналізацій. Всіх їх можна класифікувати на два типи: одностороння і двостороння сигналізація. Одностороння захист вважається найбільш простий і найменш ефективною від угону. Можна сказати це прабатько сучасної сигналізації з супутниковою або GSM зв’язком, з більшим чи необмеженим радіусом дії. У односторонньої сигналізації є тільки звуковий і світловий сигнал оповіщення. На додаток за допомогою брелока можна відкривати і закривати машину. Двостороння установка вже класифікується на кілька видів залежно від типу зв’язку, шифрування коду, цілісності і модульності конструкції.
 • Додаткові опції. Крім стандартного набору можна доповнити охоронний комплекс допоміжними опціями, такими як автозапуск, поетапна розблокування, різні датчики реагування (включення / вимикання, блокування). Все це спрощує процес користування автомобілем.

Захист автомобіля Старлайн в автомайстерні «Антиугон»

Купити якісну сигналізацію це тільки півсправи. Встановити обладнання в автомобіль – відповідальний момент. Багато автовласників зіткнулися на практиці з-за неякісної установки з нестабільною роботою автозапуску, поганим управлінням і збоями в моніторингу, хибним сигналом тривоги. Тому цей процес краще надати професіоналам. Ми працюємо в охоронній сфері більше 15 років і надаємо своїм клієнтам гарантію на установку з моменту першого запуску авто після монтажу на 20 000 км.

Наші переваги:

 • Правильно підбираємо комплектуючі з урахуванням марки автомобіля, тим самим спрощуємо процес вибору власнику транспорту;
 • Дбайливо і акуратно працюємо в процесі всієї установки сигналізації, від демонтажу елементів машини до останніх штрихів, перевірок;
 • Працюємо на закритій території – тому Ваше авто знаходиться в безпеці і безпеки;
 • Застосовуємо тільки з надійними брендами і оригінальною продукцією з офіційною гарантією до 3 років;
 • Надаємо гарантію та сервісне обслуговування;
 • Як бонус кожного клієнта проводимо безкоштовну комп’ютерну діагностику авто.

Ще послуги в автомайстерні «Антіугон» Гостомель!

У нашому сервісі Ви можете також замовити установку антигравійної сітки в бампер, датчиків парковки, магнітоли і динаміків, камери заднього виду, підключити прихований відеореєстратор, GPS маяк. Також ми встановлюємо підігрів сидінь, який робить їзду в машині ще більш комфортною. Для зниження шуму від мотора, дощу і вібрації пропонуємо шумоізоляцію салону автомобіля. Всі ці функції дозволяють вирішити безліч маленьких, але неприємних проблем, спростити користування машиною і удосконалитися управління нею.

Для того щоб зв’язатися з нами, залишаємо контакти внизу. З радістю проконсультуємо Вас по всіх виниклих питань та допоможемо підібрати найкращий варіант обладнання з урахуванням запитів і бюджету.

Виконуємо роботи на встановлення сигналізації Pandora по адресі: Буча

ON-Line питання та відповіді

ON-Line питання та відповіді

Напишіть Ваше запитання нижче і ми обов'язково дамо на нього відповідь!

Замовити послугу

Залиште заявку і ми зв'яжемось з Вами найближчим часом