+380 (67) 446 22 55 Роман

Встановлення сигналізації Starline Ірпінь

Комплекс робіт - Під ключ

Встановлення сигналізації Starline

З автопуском від 11400 грн

Безавтопуска від 10500 грн

Сигналізація Starline S-66

Роботи:

 • Автозапуск
 • Управління з телефону
 • CAN інтерфейс
 • Безконтактна мітка
 • Sim карта Kyivstar
 • Брелок з жк дисплеєм
 • Штатний ключ від автомобіля

Ціни на популярні моделі:

StarLine S 66 – 7800 грн 

StarLine S 96 – 7200 грн 

Перелік послуг

Од.

Ціна

Установка односторонньої

шт

від 1100 грн

Установка gsm сигналізації

шт

від 1600 грн

Установка сигналізації з автозапуском

шт

від 2700 грн

Установка іммобілайзера

шт

від 700 грн

Установка додаткового реле блокування

шт

від 500 грн

Установка gps антени

шт

від 400 грн

Установка блоку доведення вікон

шт

від 600 грн

Установка центрального замка

шт

від 400 грн

Демонтаж старої сигналізації

шт

від 500 грн

Ремонт сигнализации, проводки

шт

від 300 грн

Ремонт сигнализации, проводки

шт

від 400 грн

Установка і підключення магнітоли

шт

від 350 грн

Установка динаміків

шт

від 900 грн

Установка камери заднього виду

шт

від 350 грн

Встановлення сигналізації Starline А93 в Ірпені!

Автосигналізація від бренду Старлайн на сьогоднішній день вже стала бестселером на охоронному ринку. Перші моделі були зроблені в 1998 році. За ці роки компанія не стояла на місці, розвивалася і вдосконалювалася, випускаючи все більш ефективні і якісні системи для захисту машини. Сьогодні є можливість вибрати оптимальний набір функцій, що забезпечують безпеку і поліпшують комфорт, в залежності від специфіки авто. В автомайстерні «Антіугон» Вам встановлять сучасну сигналізацію якісно і дбайливо. До того ж безкоштовний бонус для всіх клієнтів зараз – комп’ютерна діагностика транспорту.

Як вибрати сигналізацію Starline?

Захисні системи від Старлайн виробляються в Росії в науково-виробничої організації. Завдяки широкому модельному ряду і наявності сучасних опцій, діалогового кодування, 128-бітного індивідуальним ключу шифрування, CAN-інтерфейсу та іншим необхідним функціям, є можливість вибрати максимально ефективний і комфортний варіант захисту. Основні критерії для вибору сигналізації:

 • Призначення і бюджет. В першу чергу відштовхуємося від цілей захисної установки. Якщо необхідна базова установка з брелоком і дистанційним відкриттям машини, то кращі найпростіші сигналізації без складних функцій, що збільшують вартість в рази. У тому випадку коли потрібно ефективний захист з опціями комфорту, то багато власників вибирають охоронний комплекс з діалогової авторизацією, інтелектуальним запуском двигуна і, безумовно, зворотним зв’язком.
 • Види сигналізацій. У модельному ряду від Старлайн можна побачити односторонні, двосторонні і супутникові системи. Перший варіант найбільш бюджетний і застарілий, вибір його виправданий в тому випадку, якщо автомобіль недорогий або стоїть в основному на території, що охороняється. В інших же випадках ми рекомендуємо більш складні схеми з автозапуском і іншими датчиками реагування. Важливе значення має система кодування і тип зв’язку для передачі даних.
 • Пріоритетна система зв’язку. Для того щоб власник авто вчасно отримував сигнал про стан машини, необхідний зв’язок. Для цього використовують три варіанти: радіосигнал, супутниковий зв’язок і GSM-модуль. У кожного є свої плюси і мінуси. Тому в багатьох випадках виправдано використовувати два варіанти, тобто докомплектовивать сигналізацію додатковим модулем.
 • Шифрування даних. Чим краще і швидше шифрується код в сигналізації, тим ефективніше вона. На сьогоднішній день застосовується два варіанти: динамічне і діалогове кодування. Другий варіант являє собою постійно генерується новий код у вигляді випадкового набору символів. Діалогове кодування є найбільш ефективним і сучасним.
 • Функції комфорту. Не всі знають, але встановлюючи захисний комплекс на транспорт, можна не тільки убезпечити його від викрадення зловмисниками, а й зробити процес їзди ще більш комфортним. Завдяки таким функціям як автозапуск, багаторівнева розблокування відкриваються елементів, датчики реагування, користування машиною стане ще більш приємніше і простіше.

Асортимент і переваги сигналізації Starline!

У модельному ряду виробника кілька десятків видів захисних установок. Основні переваги бренду:

 • Надійність – сучасні конструкції від Старлайн опрацьовані до дрібниць;
 • Оперативність оповіщення – власник авто отримує повідомлення про спробу проникнення в авто моментально за допомогою смс-повідомлення, брелока або звичайного дзвінка на мобільний;
 • Варіативний модельний ряд – є з чого вибрати оптимальний варіант;
 • Додаткові опції – є можливість докупити необхідні елементи.

Установка автосигналізації в майстерні «Антиугон» Ірпінь

Крім самого устаткування необхідний правильний підбір і сертифікована установка. На практиці багато власників транспорту, які заощадили на якості монтажу сигналізації, зіткнулися з нестабільною роботою автозапуску, помилковим спрацьовуванням сигналу тривоги, складнощами управління і моніторингу. Наша автомайстерня надає гарантію на установку і на обладнання. Ми беремо на себе повністю весь комплекс робіт по організації ефективного і надійного комплексу захисту, тому зробимо за Вас:

 • Правильний підбір комплектуючих під вимоги і машину – Вам не буде потрібно довго і виснажливо порівнювати таблиці, функції і характеристики, ми зробимо це на професійному рівні;
 • Коректний і дбайливий монтаж – працюємо чисто і акуратно, накриваємо салони чохлами, дбайливо демонтуємо елементи машини для установки сигналізації;
 • Надамо гарантію і самостійно вирішимо проблеми гарантійного випадку – вам не буде потрібно шукати сервісне відділення виробника і домовлятися про заміну або ремонті при гарантійному випадку, ми зробимо це самі.

Всім клієнтам робимо приємний бонус – безкоштовну комп’ютерну діагностику.

Виконуємо роботи на встановлення сигналізації Pandora по адресі: Буча

ON-Line питання та відповіді

ON-Line питання та відповіді

Напишіть Ваше запитання нижче і ми обов'язково дамо на нього відповідь!

Замовити послугу

Залиште заявку і ми зв'яжемось з Вами найближчим часом