+380 (67) 446 22 55 Роман

Втановлення сигналізації Starline Ворзель

Комплекс робіт - Під ключ

Встановлення сигналізації Starline

З автопуском від 11400 грн

Безавтопуска від 10500 грн

Сигналізація Starline S-66

Роботи:

 • Автозапуск
 • Управління з телефону
 • CAN інтерфейс
 • Безконтактна мітка
 • Sim карта Kyivstar
 • Брелок з жк дисплеєм
 • Штатний ключ від автомобіля

Ціни на популярні моделі:

StarLine S 66 – 7800 грн 

StarLine S 96 – 7200 грн 

Перелік послуг

Од.

Ціна

Установка односторонньої

шт

від 1100 грн

Установка gsm сигналізації

шт

від 1600 грн

Установка сигналізації з автозапуском

шт

від 2700 грн

Установка іммобілайзера

шт

від 700 грн

Установка додаткового реле блокування

шт

від 500 грн

Установка gps антени

шт

від 400 грн

Установка блоку доведення вікон

шт

від 600 грн

Установка центрального замка

шт

від 400 грн

Демонтаж старої сигналізації

шт

від 500 грн

Ремонт сигнализации, проводки

шт

від 300 грн

Ремонт сигнализации, проводки

шт

від 400 грн

Установка і підключення магнітоли

шт

від 350 грн

Установка динаміків

шт

від 900 грн

Установка камери заднього виду

шт

від 350 грн

Як встановити сигналізацію Старлайн Ворзель?

Захист для автомобіля являє собою комплекс функцій і обладнання, яке буде їх виконувати. Підбір залежить від цілого ряду чинників. Найпростіші варіанти сигналізацій більше не актуальні. Найнадійнішими виробниками охоронних комплексів для машин вважаються Старлайн, Привид і Пандора. Але крім обладнання важлива правильна установка. У цьому можуть допомогти наші фахівці в автомайстерні «Антиугон».

Ми працюємо тільки з оригінальною продукцією з офіційною гарантією. Останнім часом почастішали випадки з підробками і неприємними наслідками установки їх. У нас Ви можете не хвилюватися про збереження автомобіля, так як всі процеси здійснюються на закритій території. Наші фахівці дбайливо і акуратно відносяться до автомобіля, накривають салон чохлами.

Як вибрати сигналізацію Starline?

Модельний ряд у даного бренду широкий і варіативний. Перше обладнання було вироблено в 1998 році. Компанія щорічно удосконалює свої моделі і випускає більш якісні і більш сучасною захисту для транспортних засобів. Встановити сигналізацію від Старлайн в Ворзелі, можна в нашій автомайстерні. У нас вигідні ціни, відповідальний і індивідуальний підхід до кожного випадку, а також тільки зараз безкоштовна комп’ютерна діагностика машини всім клієнтам.

Переваги сигналізації від Старлайн:

 • Висока надійність – все системи від вітчизняного бренду показали себе як високоефективні і надійні;
 • Швидкий спосіб оповіщення – повідомлення про спробу викрадення власник авто отримує моментально через смс, брелок або дзвінок на мобільний телефон;
 • Є маса додаткових опцій – ми індивідуально підберемо для Вас оптимальний набір функцій з урахуванням марки автомобіля і побажань;
 • Гарантія на комплектуючі до 3 років – плюсом буде також те, що під час гарантійного випадку заміну і сервісне обслуговування здійснимо ми самостійно, Вам не буде потрібно шукати технічний центр виробника і так далі.

Захист автомобіля Starline: моделі

Серед продукції сигналізації Старлайн налічується кілька десятків моделей. Тому з вибором відповідного обладнання проблем не буде. Одна з популярних охоронних систем – А63. Вона оснащена зв’язком GSM і ГЛОНАСС. Завдяки чому можливості сигналізації стали набагато розширеними. Охоронно-телеметричним комплексом можна управляти за допомогою мобільного додатку і моніторити стан автомобіля з будь-якої точки світу.

Не менш актуальна модель Старлайн Е66 ВТ міні. Це найпрогресивніший варіант сигналізації в плані комфорту і компактності. Замість громіздкого брелока використовується мобільний додаток в смартфоні для управління сигналізацією. Система встановлена ​​приховано, так що шахраям буде важко її знайти. Датчики сигналізації відрізняються високою чутливістю. Додатково можна підключити інші опції. Є функція автозапуску і GPS маяк, який відстежує всі переміщення і повідомляє дані в додаток.

Модель Старлайн A93 2CAN- LIN може бути встановлена ​​на багато моделей автомобілів. У ній застосовується діалогове шифрування коду, що забезпечує максимальний захист від злому. Крім того, є авторизація за допомогою ПІН-коду. Модель відрізняється низьким споживанням енергії, наявністю датчика нахилу і удару, функцією ICAN, що забезпечує приховане блокування мотора.

Установка автосигналізації в автомайстерні «Антиугон» Ворзель!

Грамотна установка захисту на машину вберігає власника від нестабільної роботи інтелектуального запуску двигуна, помилкового спрацьовування сигналу тривоги і багатьох складнощів управління і моніторингу. В нашій автомайстерні після установки Ви отримуєте гарантію до 12 місяців або на 20 000 км з після першого запуску.

Чому варто звернутися до нас?

 • Правильний підбір обладнання – ми не «впарюють» нашим клієнтам невиправдано дорогі моделі з рядом безглуздих функцій, а підбираємо індивідуальний набір опцій, виходячи з запитів, побажань та бюджету;
 • Дбайливе ставлення до автомобіля – ми розуміємо цінність вашого транспорту не тільки на словах, а й на діях: акуратно проводимо демонтаж і монтаж, дбайливо ставимося до транспорту, накриваючи салон чохлами;
 • Гарантія та сервісне обслуговування – все гарантійні випадки ведемо особисто і тим самим економимо ваш час, домовляємося про заміну або ремонті з виробником сигналізації.

Установка додаткових функцій захисту і комфорту

Крім базового набору в автомобіль ми надаємо такі послуги, як антигравійна сітка в бампер, датчики паркування, встановлення та підключення магнітоли і динаміків, камери заднього виду, приховане підключення і монтаж відеореєстратора, GPS маяк, підігрів сидінь і забезпечення шумоізоляції.

Виконуємо роботи на встановлення сигналізації Pandora по адресі: Буча

ON-Line питання та відповіді

ON-Line питання та відповіді

Напишіть Ваше запитання нижче і ми обов'язково дамо на нього відповідь!

Замовити послугу

Залиште заявку і ми зв'яжемось з Вами найближчим часом