Циклювання та шліфування паркету в Києві

Циклевка

Послуги Майстрів

Циклевка

14 років досвіду

Циклевка

Ціна під ключ

Послуги

Безпилове циклювання

Безпилове циклювання

Безпилове циклювання шліфування паркету в Києві! Технологія…

Тонування паркету

Тонування паркету

Тонування паркету в Києві: що, як і…

Реставрація паркету

Реставрація паркету

Реставрація паркету в Києві: наших майстрів! Реставрація…

Паркетні роботи

Паркетні роботи

Паркетні роботи Київ: що і скільки! Паркетні…

Укладання фанери

Укладання фанери

Укладання фанери в Києві: що, як і…

Укладання паркету

Укладання паркету

Укладання паркету в Києві: будь-якого рівня складності!…

Укладання дошки підлоги

Укладання дошки підлоги

Укладання дошки підлоги в Києві: що, за…

Укладання паркетної дошки

Укладання паркетної дошки

Укладання паркетної дошки Київ! Технологія укладання! Укладання…

Реставрация лестниц

Реставрация лестниц

Реставрація сходів в Києві: Відновлення ступенів! Реставрація…

Установка плінтуса

Установка плінтуса

Установка, монтаж плінтуса в Києві, монтаж МДФ…

Циклювання паркету

Циклювання паркету

Циклювання паркету Київ - Технологія робіт! Циклювання…

Шліфування паркету

Шліфування паркету

Шліфування паркету Київ - Чи збереже ваш…

За 1 день

За 1 день

24/7

24/7

Устаткування

Устаткування

14 років

14 років

Сертифікати

Сертифікати

Розрахунок

Розрахунок

Пунктуальність

Пунктуальність

Матеріали

Матеріали

Знижки

Знижки

Оцініть роботу з нами

Очень плохоПлохоУдовлетворительноХорошоОтлично (538 голосів, середня оцінка 4,98 из 5)
Loading...

Відгуки

(Русский) Елена, Новые Петровцы

(Русский) Елена, Новые Петровцы

Вибачте цей текст доступний тільки в “Російська”.

Наталія, Київ Татарка

Наталія, Київ Татарка

Я вдячна Вам, Роман Анатолійович, а також бригаді майстрів Юрію і Юрію за якісну роботу по реставрації паркету. Вибрала Вашу фірму по інтернету і вважаю, що мені пощастило. Пунктуальність, високий професіональний рівень, якість , сумлінність М О Л О Д Ц І!        Так тримати!!! Р Е К О М Е Н Д У Ю                     І  В С Е   Б У Д Е  Д О Б Р Е…!

 

Сергій, Буча

Сергій, Буча

Хочу оставить хороший отзыв шлифовка паркета в Буче. По знакомству дали телефон Романа Анатольевича. Паркету больше 10 лет, местами появились потертости и небольшие щели, сделали работу на отлично мастера Виктор и Вадим, паркет стал снова как новый, посветлел, щелей нету. Спасибо за качественную выполненную работу

Надія, Київ Печерськ

Надія, Київ Печерськ

Отзыв за хорошую выполненную работу мастерами паркетчиками от фирмы Циклевка. Сделали очень качественную работу по без пылевой циклевки художественного паркета, мастера Вадим и Мирослав, очень аккуратные и ответственные мальчики, рекомендую их. Спасибо за хорошую работу, буду советовать своим знакомым

Андрій, Київ Позняки

Андрій, Київ Позняки

Отлично проделанная работа, переделывал паркет третий раз за два месяца. Работой этих мастеров доволен и цена получилась дешевле в разы. Рекомендую отличные мастера.

Анна, Бровари

Анна, Бровари

Циклевка паркета в Броварах. Хочу выразить благодарность мастерам Виктору и Александру, за отличную работу по циклевке и покрытие дубового паркета лаками на водной основе Remmers. Ребята сделали поставленную задачу мною, качественно, быстро и самое главное без пыли и запаха. Роман Анатольевич спасибо вам за хороших подобранных мастеров

Про нас

Циклювання шліфування паркету Київ

Виконуємо якісні послуги з паркетними роботами як: циклювання шліфування всіх видів дерев’яних підлог, циклювання паркету, шліфування дошки підлоги, шліфування терасної дошки, шліфування тришарової паркетної дошки, циклювання чорнової дерев’яної підлоги, циклювання паркету недорого, циклювання паркету дешево, шліфування паркету під ключ, циклювання підлоги не повинна перевищувати ціну нового паркету – всі роботи виконуються новим Німецьким обладнанням, найголовніше що на сьогоднішній день користується дуже великим попитом, ми прагнемо виконувати роботи якісно і в терміни.

14 років не переривної роботи

Колектив складається з молодих досвідчених майстрів паркетників, віком від 30 і до 45 років, за час роботи було відремонтовано більше 11 тисяч по ремонту реставрації старого паркету, 160 об’єктів з нуля, починаючи від фанери і закінчуючи паркетом. 75 об’єктів ресторани, бари, паби, кафе, 210 шкіл та садочків, близько 110 об’єктів державних, офісних приміщень. Понад 60 сходів зроблені нашими майстрами з нуля, більше 50 шт по реставрації старих дерев’яних сходів, ступенів, підступенів, поручнів і балясин. Послуги можемо виробляти за готівковий і безготівковий розрахунок, як кому зручно. Працюємо з екологічно чистими швидковисихаючими і стійкими до стирання лаками на водній основі. Нове європейське обладнання дозволяє виконати всі перераховані роботи з мінімум пилу. За багато років робіт, завдяки гарному колективу і якісно виконаними роботами, у нас з’явилися постійні клієнти виконроби, дизайнери, директори шкіл, підприємств, керуючі, завгоспи, телеканали ICTV, ІНТЕР, які дають нам роботу на постійній основі в Києві, Київській області і найближчих містах України.

Безпилове циклювання та шліфування

Безпилове циклювання паркету, шліфовка паркету в Києві. Ми зробимо паркет мрії за 1 день! У нас великий досвід в таких питаннях як без пилу шліфування паркету або циклювання підлоги. Наші майстри паркетники, професійно і якісно виконають всі завдання поставлені замовником по безпиловому шліфуванні паркету, будь-якої складності і повернуть Вашій підлозі ідеальний вид в мінімальні терміни.

Реставрація відновлення підлоги

Реставрація ремонт відновлення паркету в залежності від ступеня пошкоджень, вибирають спосіб яким буде відновлена паркетна дошка. Ми виконуємо роботу будь-якої складності і завжди підбираємо індивідуальні рішення. Наші майстри нададуть нове життя Вашій підлозі, і паркет служитиме Вам ще довгі роки! Реставрація підлоги – це робота, яку виконують майстри з великим досвідом проведених робіт і з новим Німецьким обладнанням.

Паркетні роботи під ключ

Хоч сьогодні найчастіше і використовують ламінат, але паркетна дошка – це завжди якість і надійність. Паркет – це найкраще рішення для підлоги і він цілком виправдає свою ціну. Наші майстри паркетники виконають будь-які паркетні роботи в кращому вигляді під ключ.

Паркетні роботи, укладання дошки підлоги, установка монтаж плінтуса і порогів, укладання тришарової паркетної дошки і ламінату, відновлення і реставрація сходів і ступенів, укладання штучного палацового художнього паркету.

Установка плінтуса, монтаж порогів

Плінтус, поріжки – це останній етап паркетних робіт. Плінтус завжди необхідний, наприклад, з лінолеумом: він натягує і утримує. Ми надаємо послуги установки, монтажу дерев’яного, шпонованного, МДФ і пластикового плінтуса.

Укладання дошки підлоги на лаги

Робота наших майстрів приємно здивує високою якістю, вони зроблять Вашу підлогу ідеальною. Паркетна дошка – це один з найбільш якісних і довговічних варіантів, хоч і дорожче ламінату або лінолеуму. Ми виконуємо такі роботи як: укладання паркету на лаги, на фанеру. Паркетна дошка в основному зустрічається: сосна, дуб, ясен, бук, бамбук, венге, горіх. Детальніше про укладання дошки підлоги можна дізнатися на сторінці.

Укладання паркетної дошки та ламінату

Ламінат – це підлогове покриття, в основі якого деревно волокниста плита, а зверху плівка. Життєвий цикл ламінату обмежений в порівнянні з паркетом, який може служити чи не вічно, оскільки паркетну дошку можна відшліфувати – і вона знову готова Вас радувати красою і затишком.

Паркетна дошка – це натуральне покриття для підлоги. Їх відбілюють, покривають лаками і маслами. Трьох смугова паркетна дошка – хороша альтернатива паркету, насамперед – штучному.

Реставрація сходів, ступенів, під ступенів, поручнів, балясин

Дерев’яні сходи, як і паркет, потребує ремонту і реставрації через деякий час інтенсивної експлуатації. Сходи виготовляють в нашому регіоні з дуба, ясена, бука і не дорогий варіант ціна якість – сходи з сосни. Про вибір дерева і переваги і недоліки порід читайте на сторінці послуг.

Тонування паркету, дошки підлоги

Тонування додасть паркету бажаний колір або відтінок, а шпаклівка усуне будь-які тріщини, будь то новий паркет або старий. Шпаклівка паркетна дуже ефективний спосіб закрити всі щілини, після якого вже відбувається якісне циклювання шліфування паркету, а укладання та реставрація паркету включає в себе всі ці етапи.

Всі паркетні роботи виповнюються з мінімум пилу – це рівень робіт! good 

↓Показати

Якісне нове обладнання Lagler

Обладнання від фірми Lagler дозволяє нашим майстрам, виконувати якісне безпилове циклювання, шліфування дерев’яних підлог. Роботу будь-якої складності, починаючи від штучного паркету і закінчуючи художнім і палацовим паркетом, або укладанням паркетної дошки, ламінату, дошки підлоги. Ми надаємо знижки на укладання паркету, дошки підлоги і матеріали. Ціни на матеріали дешевше, ніж у інших фірм або компаній, так як ми офіційні дилера Lagler, Remmers, Synteko.

Сертифікати на паркетну хімію

У нас є сертифікати Remmers, Synteko, – на якість продукції і виконання робіт лаками, бейцями, маслами, клеями і повірте, це дуже важливо!

З нашими комплексними цінами Ви можете ознайомитись на сайті в розділі послуги і ціни.

Якщо роботи і матеріали наші – надамо гарантію на 1 рік! Протягом одного року усуваємо будь-які похибки, якщо ті сталися з нашої вини, а не з вини Замовника. В основному географія нашої діяльності з паркетними роботами, укладання паркету, шліфування і циклювання паркету, поширюється по Києву та Київській області, але ми також виїжджаємо в найближчі обласні центри України. 🙂

↑Сховати

Виконуємо паркетні роботи в Києві, Київській області та в найближчих обласних центрах України

 • Святошинський район
 • Подільський район
 • Оболонський район
 • Печерський район
 • Шевченківський район
 • Голосіївский район
 • Солом'янський район
 • Дніпровський район
 • Дарницький район
 • Деснянський район
 • Пуща-Водиця
 • Конча-Заспа
 • Коцюбинське
 • Березань
 • Богуслав
 • Біла Церква
 • Бориспіль
 • Боярка
 • Бровари
 • Буча
 • Васильків
 • Вишневе
 • Вишгород
 • Ірпінь
 • Ворзель
 • Димер
 • Гостомель
 • Бородянка
 • Немешаєво
 • Малин
 • Кагарлик
 • Миронівка
 • Обухів
 • Переяслав-Хмельницький
 • Ржищів
 • Сквира
 • Славутич
 • Тараща
 • Тетіїв
 • Узин
 • Українка
 • Фастів
 • Яготин
 • Іванків
 • Макарів
 • Радомишль
 • Коростишів
 • Коростень
 • Овруч

Залишити відгук

Для нас дуже важливий Ваш відгук

Оцените работу с нами