Циклювання та шліфування паркету в Києві

Циклевка

Послуги Майстрів Паркетників

Наші переваги

За 1 день

За 1 день

24/7

24/7

Устаткування

Устаткування

15 років

15 років

Сертифікати

Сертифікати

Розрахунок

Розрахунок

Пунктуальність

Пунктуальність

Матеріали

Матеріали

Знижки

Знижки

Про нас

Циклювання шліфування паркету Київ

Виконуємо якісні послуги з паркетними роботами як: циклювання шліфування всіх видів дерев’яних підлог, циклювання паркету, шліфування дошки підлоги, шліфування терасної дошки, шліфування тришарової паркетної дошки, циклювання чорнової дерев’яної підлоги, циклювання паркету недорого, циклювання паркету дешево, шліфування паркету під ключ, циклювання підлоги не повинна перевищувати ціну нового паркету – всі роботи виконуються новим Німецьким обладнанням, найголовніше що на сьогоднішній день користується дуже великим попитом, ми прагнемо виконувати роботи якісно і в терміни.

15 років досвіду робіт

Колектив складається з молодих досвідчених майстрів паркетників, віком від 30 і до 45 років, за час роботи було відремонтовано більше 11 тисяч по ремонту реставрації старого паркету, 160 об’єктів з нуля, починаючи від фанери і закінчуючи паркетом. 75 об’єктів ресторани, бари, паби, кафе, 210 шкіл та садочків, близько 110 об’єктів державних, офісних приміщень. Понад 60 сходів зроблені нашими майстрами з нуля, більше 50 шт по реставрації старих дерев’яних сходів, ступенів, підступенів, поручнів і балясин. Послуги можемо виробляти за готівковий і безготівковий розрахунок, як кому зручно. Працюємо з екологічно чистими швидковисихаючими і стійкими до стирання лаками на водній основі. Нове європейське обладнання дозволяє виконати всі перераховані роботи з мінімум пилу. За багато років робіт, завдяки гарному колективу і якісно виконаними роботами, у нас з’явилися постійні клієнти виконроби, дизайнери, директори шкіл, підприємств, керуючі, завгоспи, телеканали ICTV, ІНТЕР, які дають нам роботу на постійній основі в Києві, Київській області і найближчих містах України.

Безпилове циклювання та шліфування

Безпилове циклювання паркету, шліфовка паркету в Києві. Ми зробимо паркет мрії за 1 день! У нас великий досвід в таких питаннях як без пилу шліфування паркету або циклювання підлоги. Наші майстри паркетники, професійно і якісно виконають всі завдання поставлені замовником по безпиловому шліфуванні паркету, будь-якої складності і повернуть Вашій підлозі ідеальний вид в мінімальні терміни.

Реставрація відновлення підлоги

Реставрація ремонт відновлення паркету в залежності від ступеня пошкоджень, вибирають спосіб яким буде відновлена паркетна дошка. Ми виконуємо роботу будь-якої складності і завжди підбираємо індивідуальні рішення. Наші майстри нададуть нове життя Вашій підлозі, і паркет служитиме Вам ще довгі роки! Реставрація підлоги – це робота, яку виконують майстри з великим досвідом проведених робіт і з новим Німецьким обладнанням.

Паркетні роботи під ключ

Хоч сьогодні найчастіше і використовують ламінат, але паркетна дошка – це завжди якість і надійність. Паркет – це найкраще рішення для підлоги і він цілком виправдає свою ціну. Наші майстри паркетники виконають будь-які паркетні роботи в кращому вигляді під ключ.

Паркетні роботи, укладання дошки підлоги, установка монтаж плінтуса і порогів, укладання тришарової паркетної дошки і ламінату, відновлення і реставрація сходів і ступенів, укладання штучного палацового художнього паркету.

Установка плінтуса, монтаж порогів

Плінтус, поріжки – це останній етап паркетних робіт. Плінтус завжди необхідний, наприклад, з лінолеумом: він натягує і утримує. Ми надаємо послуги установки, монтажу дерев’яного, шпонованного, МДФ і пластикового плінтуса.

Укладання дошки підлоги на лаги

Робота наших майстрів приємно здивує високою якістю, вони зроблять Вашу підлогу ідеальною. Паркетна дошка – це один з найбільш якісних і довговічних варіантів, хоч і дорожче ламінату або лінолеуму. Ми виконуємо такі роботи як: укладання паркету на лаги, на фанеру. Паркетна дошка в основному зустрічається: сосна, дуб, ясен, бук, бамбук, венге, горіх. Детальніше про укладання дошки підлоги можна дізнатися на сторінці.

Укладання паркетної дошки та ламінату

Ламінат – це підлогове покриття, в основі якого деревно волокниста плита, а зверху плівка. Життєвий цикл ламінату обмежений в порівнянні з паркетом, який може служити чи не вічно, оскільки паркетну дошку можна відшліфувати – і вона знову готова Вас радувати красою і затишком.

Паркетна дошка – це натуральне покриття для підлоги. Їх відбілюють, покривають лаками і маслами. Трьох смугова паркетна дошка – хороша альтернатива паркету, насамперед – штучному.

Реставрація сходів, ступенів, під ступенів, поручнів, балясин

Дерев’яні сходи, як і паркет, потребує ремонту і реставрації через деякий час інтенсивної експлуатації. Сходи виготовляють в нашому регіоні з дуба, ясена, бука і не дорогий варіант ціна якість – сходи з сосни. Про вибір дерева і переваги і недоліки порід читайте на сторінці послуг.

Тонування паркету, дошки підлоги

Тонування додасть паркету бажаний колір або відтінок, а шпаклівка усуне будь-які тріщини, будь то новий паркет або старий. Шпаклівка паркетна дуже ефективний спосіб закрити всі щілини, після якого вже відбувається якісне циклювання шліфування паркету, а укладання та реставрація паркету включає в себе всі ці етапи.

Якісне нове обладнання Lagler

Обладнання від фірми Lagler дозволяє нашим майстрам, виконувати якісне безпилове циклювання, шліфування дерев’яних підлог. Роботу будь-якої складності, починаючи від штучного паркету і закінчуючи художнім і палацовим паркетом, або укладанням паркетної дошки, ламінату, дошки підлоги. Ми надаємо знижки на укладання паркету, дошки підлоги і матеріали. Ціни на матеріали дешевше, ніж у інших фірм або компаній, так як ми офіційні дилера Lagler, Remmers, Synteko.

Сертифікати на паркетну хімію

У нас є сертифікати Remmers і Synteko – на якість продукції і виконання робіт лаками, бейцями, маслами, клеями і повірте, це дуже важливо!

З нашими комплексними цінами Ви можете ознайомитись на сайті в розділі послуги і ціни.

Якщо роботи і матеріали наші – надамо гарантію на 1 рік! Протягом одного року усуваємо будь-які похибки, якщо ті сталися з нашої вини, а не з вини Замовника. В основному географія нашої діяльності з паркетними роботами, укладання паркету, шліфування і циклювання паркету, поширюється по Києву та Київській області, але ми також виїжджаємо в найближчі обласні центри України.

Всі паркетні роботи виповнюються з мінімум пилу – Це рівень робіт!

↓Показати

Циклювання в розпал короновірусної епідемії!

Ми дуже акуратно підходимо до епідемії короновірусної епідемії яка ось уже більше півроку вирує в світі. Чи варто робити циклювання підлог під час епідемії і як правильно це робити що б убезпечити себе та інших? На перше питання варто робити циклювання паркету якщо ви вже почали ремонт, якщо правильно виконувати всі запобіжні заходи то тоді спокійно можна продовжувати розпочаті роботи.

Але як захистити майстрів і клієнтів від небезпеки зараження вірусу, адже вірус поширюється безсимптомно? Перш за все, майстрам необхідно домовитися з клієнтами про те, що приміщення має бути порожнім. Роботу по циклювання паркету або за всіма паркетних робіт варто проводити в повністю порожній квартирі або будинку. Якщо це неможливо, варто зберігати соціальну дистанцію мінімум одного метра навіть при здачі роботи і оплаті, а також ретельно дезінфікувати руки при передачі будь-яких предметів. Потрібно намагатися робити розрахунок безготівковим способи оплати.

↑Сховати

Поширені запитання

✅Які послуги ми виконуємо❓

Виконуємо всі паркетні роботи включаючи: циклювання, шліфування, ремонт, реставрацію, відновлення старих паркетних підлог, укладання паркету, паркетної і підлогової дошки, встановлення плінтуса та реставрацію дерев'яних сходів - за доступною ціною!

✅Скільки коштує циклювання паркету❓

Весь комплекс робіт під ключ: циклювання, закладення щілин і потрійне покриття лаком включаючи всі витратні матеріали, паркетна хімія Remmers - 320 грн/м2!

✅15 років досвіду робіт❓

Наш молодий колектив складається з досвідчених майстрів паркетників, Німецьке обладнання Lagler дозволяє зробити все паркетні роботи з мінімум пилу!

Виповнюємо паркетні роботи в Києві, Київській області і найближчі обласні центри України

Замовити послугу

Залиште заявку і ми зв'яжемось з Вами найближчим часом