Укладання паркету

Комплекс робіт

Укладання паркету ціна робіт під ключ в Києві

Укладання штучного паркету від 220 грн/м2

Укладання масив дошки від 240 грн/м2

Устаткування:

 • компресор
 • пневмо інструмент
 • торцювальні машини
 • лазерний рівень
 • барабанні і плоскі машини

Роботи:

 • пилосос стяжки
 • грунтовка стяжки
 • укладка фанери
 • шліфування фанери
 • укладання паркету пряма палуба
 • монтаж паркету на клей і цвяхи

Ціни на укладання паркету – Як що матеріали Замовника!

Ознайомитися з нашими цінами під ключ дивіться повний прайс послуг

Перелік послуг

Од.

Ціна

Пилосос, грунтування стяжки

1 м.кв

від 20 грн

Укладання фанери

1 м.кв

від 65 грн

Шліфування фанери

1 м.кв

від 25 грн

Укладання штучного паркету (пряма палуба)

1 м.кв

від 110 грн

Укладання штучного паркету (коса палуба)

1 м.кв

від 130 грн

Укладання геометричного паркету

1 м.кв

від 190 грн

Укладання художнього паркету

1 м.кв

від 200 грн

Укладання палацового паркету

1 м.кв

від 220 грн

Укладання бордюру

1 м.п

від 220 грн

Укладання фриза

1 м.п

від 240 грн

Укладання розетки

1 м.п

від 2500 грн

Укладання модуля

1 м.п

від 240 грн

Укладання паркету Київ: будь-якого рівня складності!

Укладання паркету в Києві – пряму палубу і косу палубу, укладання паркету ялинкою, укладка геометрії художнього палацового паркету, укладка бордюру, укладання мозаїчного паркету, укладка модульного паркету, установка розетки можна виробляти за технологією на одно або двох компонентний паркетний клей до стяжки або фанери ОСБ. Також необхідно додатково фіксувати компресорними цвяхами 30-40 мм в залежності від товщини паркету.

Це важливо! Перед укладанням штучного паркету – паркет повинен 2-3 тижні полежати в приміщенні і набрати кімнатну температуру, вологість кімнати при момент укладання повинна бути 40-60%, а температура кімнати +15-21 градусів, тільки після – приступаємо до укладання паркету.

Клей повинен висохнути, кристалізуватися деякий час (в залежності від виробника – одно або двох компонентний). Потім робимо чорнову грубу циклювання і фінішне шліфування, покриваємо лаками або маслами. За бажанням Клієнта, можемо зробити тонування паркету.

Що таке штучний паркет?

Штучний паркет – окремі планки з твердих порід дерева, розташовані на підлозі впритул один до одного, створюючи цілісність підлогового покриття конкретного візерунка.

Паркет штучний вважається найкращим покриттям підлоги, екологічно чистим, довговічним, теплим, натуральним продуктом. Його ми ділимо на чотири вида:

 • Перший – селект. Це вищий сорт. Відрізняється якістю самої деревини і ступенем її підготовки до використання: не має сучків, та й в цілому будь-які дефекти неприпустимі.
 • Другий – натур. Допускається різнобій в кольоровій гамі, може бути різний малюнок через напрямок волокон деревини, можуть зустрічатися невеликі сучки, але вони крихітних розмірів.
 • Третій – рустик. Зустрічаються сучки до 0,1см, колір дошок може вражати широтою своєї гами, а волокна в хаотичному напрямку. У магазинах у цього паркету часто можна знайти табличку «перший сорт». Той випадок, коли не всі, що №1 – краще.
 • Четвертий – кантрі. З дуба, рідше – ясен. Він же кантрі рустик. З усіх – коштує дешевше.

Що таке художній паркет?

Сенс у створенні концептуального малюнка. Може складатися з різних порід дерева, в абсолютно несподіваних конфігураціях. Така підлога – мистецтво. Ви можете експериментувати, підбираючи різні сорти деревини, створюючи малюнки на Вашій підлозі і вигідно їх підкреслювати інтер’єрними складовими.

Ви вільні у своєму рішенні! А головне – у Вас є вибір. В якому б стилі Ви вирішили оформити свій будинок, художній паркет можете створити в унісон загальному віянню. Любите гостроту готики, пишність бароко, контрастність мінімалізму або новаторський модерн – вибирайте собі малюнок і породи деревини на свій смак. Технології виготовлення такого паркету давно переступили етап ручного різьблення, цю працю замінили лазерні установки. Будь-який дизайн здійснимо при відносно невеликих витратах людського ресурсу.

Щоб підготуватися до спілкування з фахівцем, хоча б приблизно подумайте в якому стилі паркет Ви б хотіли. Тобто, у Вас має сформуватися уявлення про зовнішній вигляд підлоги по композиції, орнаменті і стилі. Тоді буде простіше зрозуміти Вас і ми зможемо бути корисні.

Укладання паркету без пилу – Це рівень робіт!

↓Розгорнути

Бути чи не бути?

Якщо Ви до сих вагайтесь у виборі між паркетом і ламінатом – трохи про плюси паркету:

 • Це натуральний матеріал для настилу підлог. Зроблений з дерева, екологічний і гіпоалергенний, що особливо важливо якщо в будинку є маленькі діти.
 • Паркет відмінно акумулює тепло і віддає його. Навіть більше правильно позначити, що дерево справно підтримує температуру.
 • Резонує звук.
 • Піддається реставрації. Паркет можна відновити практично в будь-якому його стані.
 • Тривалий термін служби. Паркетна підлога буде служити якщо не вічно, то дуже довго!
 • Не притягує пил. Паркетну підлогу Вам доведеться мити кожні 4-7 днів, в той час як ламінат – кожні день-два.
 • Міцний матеріал, а деякі породи дерева ще й вельми еластичні.
 • Креативність. Це найправильніше слово в цьому випадку. Справа в тому, що дерев’яний настил в одній кімнаті зовсім не обов’язково підбирати стандартними способами укладання (по типу «ялинки», «плетінки» або «шахів»)
 • Добре зберігає форму, його непросто піддати деформації.
 • Не проводить струм. Дерево – це природний електричний ізолятор, відповідно – вельми безпечний.

Що ми можемо Вам дати?

Якщо роботи і матеріали наші – ми даємо гарантію на 1 рік! Протягом одного року усуваємо будь-які похибки, якщо ті сталися з нашої вини, а не з вини Замовника. В основному географія нашої діяльності з паркетними роботами, укладанні, шліфовці і циклювання паркету поширюється по Києву та Київській області, але ми також виїжджаємо в найближчі обласні центри. Якісне нове обладнання дозволяє нашим майстрам реалізувати самі амбітні проекти будь-якої складності, починаючи від штучного паркету і закінчуючи художнім і палацовим паркетом, або укладанням паркетної дошки, дошки підлоги. Ціни на паркетні роботи залежать від складності укладання та обсягів робіт: чим більше квадратних метрів, тим дешевше.

Після закінчення робіт виконаними нашими майстрами-паркетники, залишайте свої відгуки за якістю проведених робіт, які були використані матеріали, вказуйте терміни робіт, діліться з іншими. Дивіться наші відео і фото проведених паркетних робіт в соціальних мережах Facebook, Youtube! Наші знання і багаторічний досвід в роботі служать Вам на користь!

Стандартна паркетна підлога – це як?

Це «як у всіх». І ні в якому разі не в негативному сенсі. Швидше за нейтральне забарвлення. Складно заперечити твердження, що особливою популярністю славиться розташування паркетних досточек по відношенню один до одного в формі «ялинки», «плетінки» або «шахів». Бачачи в живу такі приклади, люди більш схильні до чогось «універсального», щоб на всі випадки життя. Наприклад, а якщо перестановка або, що ще веселіше, перепланування приміщення? Будувати квартиру навколо малюнка? Ні. У такі крайнощі впадати не варто, але і бояться відкрити щось нове для себе теж. З цього, ми допоможемо Вам у прийнятті рішення, далі напишемо, як бути. Чи не бути.

Ми надаємо знижки на укладання паркету, дошки підлоги і матеріали. Ціни на матеріали дешевше, ніж у інших компаній і навіть інтернет-магазинів на понад 5%! Ми – офіційні дилера Remmers Synteko. У нас є сертифікати на якість продукції і виконання робіт лаками, маслами, клеями і, повірте, це дуже важливо! У нас ціна штучного паркету виходить не дорожче, а дешевше ніж готова паркетна дошка.

Художній паркет – вічне мистецтво!

Особливо, якщо врахувати, що мистецтво – справа тонка, паркет – вічне. А що не вічне – то відреставруємо і знову буде жити.

До того ж, паркет неймовірно творчий будівельний матеріал! З дерева можна зробити не тільки підлогу мрії, а й вікна, меблі, двері, посуд, дзеркала і всілякі елементи декору. Якщо захопитися – дерев’яним в будинку може бути все. І навіть будинок).

Тобто, чим вище сорт – тим краще його якість.

Найпопулярніші види деревини, які використовуються в підлогових покриттях, в наших регіонах Києва та Київської області – це дуб, ясен, бук. На сьогоднішній день є дуже багато видів укладання штучного паркету. Найпопулярніший в співвідношенні ціна / якість і недорогим є укладання штучного паркету на двокомпонентний паркетний клей до фанери, пряма або коса палуба.

Наші майстри паркетники, більше 14 років проведених робіт, укладання паркету Київ зроблять максимально добре за доступною ціною.

↑Сховати

ON-Line питання та відповіді

#1630 Владислав
29.05.2019
 • Питання

Сколько в среднем будет стоить положить паркет на 40 кв,если считать полностью всё,стоимость паркета,работа и тд,паркет среднего ценового диапазона,вот сколько в среднем будет стоить если считать абсолютно всё что входит в установку?

  • Відповідь

  Адміністратор

  29.05.2019

  Доброго дня. Комплекс робіт під ключ з матеріалми +- 75 $ м2
  Що входить:
  1. фанера влагостійка фк 10 мм
  2. паркет дуб, сорт натур, розміри 15*70*300-500мм
  3. клея для фанери anserkoll, для паркету anserkoll 2-к
  4. лакі фірми remmers

#1610 Александр
30.01.2019
 • Питання

Добрый день, нужно уложить 40 кв. паркета «штучка» на фанеру, сам паркет есть.
Интересует цена под ключ с описанием что туда будет входить.
г.Киев

  • Відповідь

  Адміністратор

  30.01.2019

  Опишіть біш докладніше, потрібно знать спосіб укладки паркету, яким саме використовувать матеріалом, товщина фанери, клея, шпаклівки, лаки ітд. Опишіть це все на Вайбер, як що є план приміщень то теж скіньте
  0674462255 Роман Анатольевич

#1590 Зоя
14.01.2019
 • Питання

Добрый день,
Интересует стоимость подготовки пола стяжки и укладки штучного паркета:
1. Штучный паркет укладка квадратами 49х49 35м2
2. Молульнвй паркет 20м2
3 дворцовый паркет бордюры, розетка наполнение по диагонали 26 м2.
Прошу Указать стоимость для полиуретанового 2компонентного лака так же и для водного.
Благодарю Зоя

  • Відповідь

  Адміністратор

  15.01.2019

  Сбросьте дизайн проект на вайбер
  0674462255 Роман Анатольевич

#1570 Лариса
10.12.2018
 • Питання

Здраствуйте делаете укладку натяжного паркета если да то какая цена м2 ??

  • Відповідь

  Адміністратор

  11.12.2018

  Укладку натяжного паркета не делаем, но можете скинуть фото и описание на вайбер

#1550 Олександр
22.02.2018
 • Питання

Цікавить укладка штучного паркету — 350 на 50 — на стяжку. + замість плінтуса — корковий компенсатор.

  • Відповідь

  Адміністратор

  23.02.2018

  Робота, укладка штучного паркет на стяжку, прямая палуба, з такими меленькими розмірами як у
  вас +- 160 грн м2. Монтаж пробки по периметру кімнати +- 60 грн м.пг

#1530 Владислав
10.02.2017
 • Питання

Роман Анатольевич я уже общался с Вами по поводу укладки художественного паркета. Нужно доложить 35 м2 так как предыдущие мастера не справились с поставленной задачей. Высылаю Вам фото художественного паркета. Посмотрите и дайте результат

  • Відповідь

  Адміністратор

  11.02.2017

  Владислав добрый день.
  Да сможем сделать такую работу.
  Но предварительно нужен выезд на объект.
  Есть очень много нюансов.
  Звоните договоримся о встрече.
  Любое удобное для Вас время.
  Предварительно созвон за два три дня

#1510 Владимир Антонович
03.03.2016
 • Питання

Добрый день.
Новый дом после строителей, стяжка можно сказать идеальная
Интересует только работа, материалы все куплены.
Сколько будет стоить ваша работа под ключ?
1. Укладка и шлифовка фанеры
2. Укладка штучного паркета прямая палуба, размеры паркета 500,70,15
3. Шлифовка и тройное покрытие акриловим лаком

  • Відповідь

  Адміністратор

  03.03.2016

  Добрый день.
  1. Укладка штучного паркета 90 грн
  2. Укладка фанеры и шлифовка 55 грн
  3. Комплекс шлифовка барабанными, плоскошлифовальнними, заделка щелей и тройное покрытие лаком на водной основе 105 грн
  И того 90 + 55 + 105 = 250 грн за м2

ON-Line питання та відповіді

Напишіть Ваше запитання нижче і ми обов'язково дамо на нього відповідь!

Оцініть роботу з нами

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
(198 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Залишити відгук

Для нас дуже важливий Ваш відгук