Циклювання паркету Кагарлик

Комплекс робіт

Ціна під ключ - Робта з матеріалами

Барабанними від 420 грн/м2

Плоскими від 450 грн/м2

Устаткування:

 • СО 206, Lagler Hummel
 • Lagler Trio, Flip

Матеріали:

 • шпаклівка Ірком
 • грунтівка HG0001-6
 • лак PL 413

Роботи:

 • циклювання барабанними машинами
 • циклювання плоскими машинами
 • закладення щілин (суцільна)
 • грунтування в один шар
 • подвійне покриття лаком

Мінімальне замовлення: від 14 м2

Калькулятор вартості

Виберіть послугуВкажіть площу приміщення, м2

- +

Вартість послуги

грн.

Ціна на роботи безпилового циклювання підлоги в Кагарлику – Як що матеріали Замовника!

Ознайомитися з цінами під ключ дивіться повний прайс послуг

Перелік послуг

Од.

Ціна

Безпилове циклювання барабанними машинами

1 м.кв

65 грн

Безпилове шліфування плоскими машинами

1 м.кв

120 грн

Шпаклювання щілин (суцільна)

1 м.кв

30 грн

Грунтування підлоги в один шар (на водній основі)

1 м.кв

20 грн

Грунтування підлоги в один шар (на розчинниках)

1 м.кв

30 грн

Лакування підлоги в один шар (на водній основі)

1 м.кв

20 грн

Лакувння підлоги в один шар (на алкідній основі)

1 м.кв

30 грн

Нанесення гелю в один шар

1 м.кв

40 грн

Підлогове покриття з дерева з часом втрачає свій гарний зовнішній вигляд, лакофарбове покриття стирається, з’являються незмивні плями на поверхні, подряпини і відколи. Заміна на новий матеріал обходиться недешево. Але є ще один менш витратний вихід: відновлення паркету за допомогою циклювання і шліфування. Наш колектив майстрів-паркетників надає послуги по реставрації дерев’яного підлогового покриття в Києві та Київській області. Якщо ви проживаєте в місті Кагарлик, ми також можемо приїхати до вас і оновити дерев’яна підлога.

Ремонт паркетної дошки

Паркетна дошка є відмінною бюджетною альтернативою паркету. В даний час є різні види паркетної дошки, чим більше її початкова товщина, тим більше раз можна буде зробити оновлення і тим самим продовжити термін експлуатації. Основні проблеми цього підлогового покриття: вм’ятини, скрип, стертий лак, мікротріщини, старі, які не відмиваються плями. Все це можуть вирішити наші майстри з великим досвідом в ремонті паркету.

Для відновлення паркетної дошки застосовуємо барабанну, плоскошліфувальна і углошлифовальную машини. Все обладнання сучасне і функціональне. Воно комплектується мішками, тому процес циклювання і шліфування проходить максимально чисто і акуратно.

Ремонт паркетної дошки проходить поетапно:

 • Прибирання. Спочатку ми прибираємо всі меблі і предмети інтер’єру з приміщення. Далі очищаємо підлогу від крупного сміття.
 • Циклювання. На даному етапі здійснюється зняття основного верхнього і більш глибокого шару деревини. Усуваються подряпини і мікротріщини.
 • Шліфування. Далі за допомогою плоскошліфувальної машини зачищається і вирівнюється вся поверхня підлоги.
 • Циклювання в кутах і по периметру. З цією метою потрібно углошлифовальная машина. За допомогою неї обробляють важкодоступні ділянки.
 • Грунтовка і закладення щілин. Після цього майстра гарантують і закладають щілини шпаклівкою.
 • Фінішна шліфовка. Використовуються найдрібніші абразиви, які максимально м’яко шліфують поверхню, роблячи її ідеально гладкою.
 • Нанесення лаків і тонера за бажанням. Останній штрих: покриття паркетної дошки лакофарбовими засобами. Ми використовуємо тільки екологічно безпечні лаки, масла й віск.

Циклювання паркетної дошки: чи можлива?

Так як паркетна дошка виготовляється за спеціальною технологією і відрізняється найменшою товщиною серед інших дерев’яних покриттів для підлоги, багато хто цікавиться про можливість циклювання. Завдяки застосуванню нового сучасного обладнання ця послуга доступна і для паркетної дошки.

Основні конструктивні деталі паркетної дошки:

 • Верхній шар виготовляється з ламелей дорогих порід деревини, покритий лакофарбовими засобами;
 • Середній шар виготовляється з соснових ламелей;
 • Нижній шар зроблений з деревини хвойних порід.

Циклювання паркетної дошки вимагає високого професіоналізму і досвідченості від фахівця. При недбалому безвідповідальному підході можна зіпсувати покриття повністю або частково. Для циклювання цього підлогового покриття застосовується плоскошліфувальна машина. Після видалення верхнього шару матеріалу, на його поверхню наноситься якісний лак на водній або алкидной основі. Як правило, потрібно кілька шарів для підвищення зносостійкості.

Відновлення паркетної дошки: переваги

По-перше, дана процедура дозволяє на значний час продовжити термін використання підлогового покриття. Звідси можна зробити висновок про істотну фінансову вигоду. Демонтаж старого і укладання нового матеріалу коштує набагато дорожче і часу вимагає більше. Ну і головний плюс, ідеальна рівна і гладка поверхня підлоги, яка вийти в результаті всіх проведених заходів по відновленню. Наш колектив спеціалізується на реставрації дерев’яних підлог більше 15 років. Серед наших об’єктів є дитячі сади і школи, котеджі і квартири, музеї і бібліотеки.

Циклювання паркету ціна

Цінова політика у нас демократична і конкурентна по регіону. Вартість кожної послуги, розрахованої за один квадратний метр, можна подивитися в фіксованому прайс-листі. Також на нашому сайті ви можете розрахувати загальну ціну за циклювання паркету або паркетної дошки в онлайн-калькуляторі. Для цього необхідно вказати площу приміщення. Ми надаємо такі послуги: реставрація паркету, паркетної й масивної дошки, інших видів дерев’яної підлоги і сходів, укладання підлогового матеріалу з деревини, монтаж фанери під підлогове покриття, тонування, циклювання і шліфування. Здійснюємо виїзд до Києва і міста Київської області.

Виповнюємо паркетні роботи в Києві, Київській області і найближчі обласні центри України

ON-Line питання та відповіді

ON-Line питання та відповіді

Напишіть Ваше запитання нижче і ми обов'язково дамо на нього відповідь!

Замовити послугу

Залиште заявку і ми зв'яжемось з Вами найближчим часом