Паркетні роботи вночі

Комплекс робіт

Паркетні роботи вночі під ключ в Києві

Ціна плюс 10%

Паркетні роботи вночі і в неробочий час Київ!

Паркетні роботи вночі в Києві, ми завжди беремо до уваги обставини у своїх замовників і йде їм назустріч. Ми можемо виконати реставраційні та укладальні роботи у вечірній і нічний час, у вихідні та святкові дні.

Коли це необхідно?

Такий режим виконання робіт необхідний у випадках, коли в ремонтованих або сусідніх приміщеннях працюють або знаходяться люди:

 • Офіси;
 • Державні установи;
 • Магазини;
 • Ресторани;
 • Бари;
 • Паби;
 • Кафе.

На таких і аналогічних об’єктах необхідно виконати укладку, циклювання, лакування в неробочий час так, щоб вранці або після вихідних днів можна було їх експлуатувати.

Окремою екстреною ситуацією є затоплення приміщення, внаслідок чого відбувається здуття паркету. Наслідки вимагають оперативного відновлення поверхонь для нормальної експлуатації приміщень.

Особливості виконання робіт вночі і в неробочий час в Києві!

Головною умовою проведення паркетних робіт в неробочий час є відсутність людей в сусідніх приміщеннях і навіть будівлях, яким буде заважати можливий шум. Законом «Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення» і «Правилами користування приміщень житлових будинків» встановлено час проведення гучних робіт з 8 до 21 год., А у вихідні дні заборонено взагалі. Але, якщо у вас хороші стосунки з сусідами, і ви можете домовитися з ними у вихідні та святкові дні – все можливо.

Другою умовою є застосування спеціальної швидковисихаючої хімії. Фахівці нашої компанії пройшли навчання в шведській фірмі Synteko і німецької Remmers, отримали сертифікати, що підтверджують їх професіоналізм. Це дозволяє нам оперативно професійно проводити паркетні роботи. Відзначимо, що найбільшого поширення знайшло застосування спеціальних затверджувачів, що прискорюють процес висихання лаків.

Зв’язавшись з нами в телефонному режимі, по Viber, в Онлайн розділі «питання-відповіді» ви можете обговорити з фахівцями компанії Циклевка обсяги і графік проведення робіт.

Виповнюємо паркетні роботи в Києві, Київській області і найближчі обласні центри України

ON-Line питання та відповіді

#3280 Виталий
04.07.2016

Меня интересует услуга по работе ночью.
Скажите, оплата проводится в аналогичном порядке или же как сверхурочные часы с доп.оплатой?
Нужно успеть сделать работу до утра.
(Циклевка, шлифовка и уборка. 22 м.кв. — это для начала, потом нужно будет полакировать пол)
Заранее спасибо за ответ.

  Адміністратор

  04.07.2016

  Добрый день. Работы по реставрации паркета ночью выполняем очень часто в месяц раза 4-5 когда и больше.
  Если государственная структура то плюс 15 процентов к сумме
  Если частная то 5 процентов к семме

ON-Line питання та відповіді

Напишіть Ваше запитання нижче і ми обов'язково дамо на нього відповідь!

Замовити послугу

Залиште заявку і ми зв'яжемось з Вами найближчим часом