Циклювання паркету Тетіїв

Комплекс робіт

Ціна під ключ - Робта з матеріалами

Барабанними від 450 грн/м2

Плоскими від 520 грн/м2

Устаткування:

 • СО 206, Lagler Hummel
 • Lagler Trio, Flip

Матеріали:

 • шпаклівка Ірком
 • грунтівка HG0001-6
 • лак PL 413

Роботи:

 • циклювання барабанними машинами
 • циклювання плоскими машинами
 • закладення щілин (суцільна)
 • грунтування в один шар
 • подвійне покриття лаком

Мінімальне замовлення: від 14 м2

Калькулятор вартості

Виберіть послугуВкажіть площу помешкання, м2

- +

Вартість послуги

грн.

Ціна на роботи безпилового циклювання підлоги в Тетієві – Як що матеріали Замовника!

Ознайомитися з цінами під ключ дивіться повний прайс послуг

Перелік послуг

Од.

Ціна

Безпилове циклювання барабанними машинами

1 м.кв

85 грн

Безпилове шліфування плоскими машинами

1 м.кв

160 грн

Шпаклювання щілин (суцільна)

1 м.кв

30 грн

Грунтування підлоги в один шар (на водній основі)

1 м.кв

20 грн

Грунтування підлоги в один шар (на розчинниках)

1 м.кв

30 грн

Лакування підлоги в один шар (на водній основі)

1 м.кв

20 грн

Лакувння підлоги в один шар (на алкідній основі)

1 м.кв

30 грн

Нанесення гелю в один шар

1 м.кв

40 грн

Згодом будь-який паркет зношується і набуває такі пошкодження, як тріщини, відколи, щілини, роздутості. А якщо до того ж не були дотримані всі правила технології укладання, то виникає скрипи, хитаються плашки і відклеєними окремі елементи. Найпоширеніші проблеми будь-якого дерев’яного покриття: тьмяний вигляд покриття, виникнення подряпин і відколів внаслідок механічних пошкоджень, наявність щілин і розхитаних планок, люфт окремих елементів. Наша компанія спеціалізується на реставрації паркету, паркетної дошки та інших видів підлогового покриття з деревини. Ми працюємо в сфері ремонту та монтажу підлоги понад 15 років. Можливий виїзд в Тетіїв та інші міста Київської області.

Реставрація паркету: причини поломок

В процесі експлуатації паркет може псуватися з різних причин. Розхитані плашки починають люфтіть через порушення фіксації. Також цьому сприяють такі чинники, як підвищена вологість в приміщенні, застосування при монтажі паркету холодної мастики, нанесення клею на підставу без попереднього очищення, укладання без грунтування, утворення цвілі на основі, нерівний фундамент, інші порушення правил технології.

Ще однією причиною, яка вимагає втручання майстрів-паркетників, є здуття паркету. Воно виникає внаслідок намокання або ж високої вологості в кімнаті. Рідше здуття плашок може з’явитися через неправильно проведеної гідроізоляції. Старий паркет може також мучити власників своїм скрипом, який виникає при загальному зносі підлогового покриття або ж допущену помилку при монтажі.

Реставрація паркету ціна

Наша основна діяльність – відновлення паркету після потопу, реставрація старого штучного паркету, виправлення дрібних ушкоджень. Ми спеціалізуємося на укладанні і ремонті всіх видів дерев’яних підлог, а також сходів. Відновлюємо навіть дуже старий паркет художнього типу.
Вартість реставрації паркету формується з розрахунку заходів, які слід провести, щоб максимально поліпшити зовнішній вигляд і технічні характеристики матеріалу. Найчастіше до нас звертаються за відновлення штучного паркету радянського зразка, покладеного ялинкою. Його укладали на бітумну мастику, термін експлуатації якої не перевищує 25 років. Тому ще придатний і цілий паркет відстає від підстави, плашки розхитуються, потрібно негайне втручання.

Реставрація паркетної дошки

Будь-який вид дерев’яної підлоги з часом зношується і потребує відновлення. Основні проблеми паркетної дошки, які слід усунути:

 • Скрип підлогового покриття. Це відбувається через недотримання технології укладання паркетної дошки. Внаслідок чого окремий елемент зміщується. Для усунення скрипу найчастіше потрібно розбір пошкодженої ділянки або всієї підлоги.
 • Після потопу. Коли поверхня підлогового покриття була залита водою, потрібно поетапна реставрація. Необхідно демонтувати пошкоджені ділянки і очистити фундамент від пилу і старого клею. Після чого проводиться грунтування і висушування поверхні.
 • Відколи, вибоїни та тріщини на поверхні. Внаслідок механічних пошкоджень та сильному зношенні з’являються відколи й тріщини. Їх легко усунути за допомогою циклювання і шліфування.

Паркетна дошка користується попитом в мегаполісі. Цей підлоговий матеріал відрізняється гарним зовнішнім виглядом і тривалим терміном експлуатації. Її можна циклювати або шліфувати до трьох разів. Ми використовуємо з цією метою сучасне німецьке обладнання від бренду Lagler. Після зачистки і вирівнювання поверхні слід покриття лакофарбовими засобами на водній або алкидной основі.

Циклювання паркету ціна

Одна з найбільш затребуваних наших послуг – циклювання паркету та інших видів дерев’яної підлоги. Вона дозволяє відновити підлогове покриття за один день до ідеального стану. Вартість наших послуг можна переглянути на сайті, в прайс-листі. Ціни встановлені з розрахунку на один квадратний метр. Для отримання консультації з додатковими питаннями або виїзду майстра додому, зателефонуйте за вказаними на сайті номерами.

Чому ми:

 • Більше 15 років досвіду в укладанні і реставрації паркету;
 • Застосовуємо сучасне дороге обладнання;
 • Використовуємо екологічно безпечні засоби для покриття та шпаклівки;
 • Співпрацюємо з медіа і телеканалами;
 • Виконуємо роботи різної складності: серед наших об’єктів є котеджі, державні установи, бібліотеки, музеї;
 • У нас конкурентна по регіону цінова політика;
 • Надаємо повний цикл робіт по реставрації дерев’яної підлоги і сходів: від демонтажних процедур до покриття лаками і маслами.

Виповнюємо паркетні роботи в Києві, Київській області і найближчі обласні центри України

ON-Line питання та відповіді

ON-Line питання та відповіді

Напишіть Ваше запитання нижче і ми обов'язково дамо на нього відповідь!

Замовити послугу

Залиште заявку і ми зв'яжемось з Вами найближчим часом