Циклювання паркету Ірпінь

Комплекс робіт

Ціна під ключ - Робта з матеріалами

Барабанними від 450 грн/м2

Плоскими від 520 грн/м2

Устаткування:

 • СО 206, Lagler Hummel
 • Lagler Trio, Flip

Матеріали:

 • шпаклівка Ірком
 • грунтівка HG0001-6
 • лак PL 413

Роботи:

 • циклювання барабанними машинами
 • циклювання плоскими машинами
 • закладення щілин (суцільна)
 • грунтування в один шар
 • подвійне покриття лаком

Мінімальне замовлення: від 14 м2

Калькулятор вартості

Виберіть послугуВкажіть площу помешкання, м2

- +

Вартість послуги

грн.

Ціна на роботи безпилового циклювання підлоги в Ірпіні – Як що матеріали Замовника!

Ознайомитися з цінами під ключ дивіться повний прайс послуг

Перелік послуг

Од.

Ціна

Безпилове циклювання барабанними машинами

1 м.кв

85 грн

Безпилове шліфування плоскими машинами

1 м.кв

160 грн

Шпаклювання щілин (суцільна)

1 м.кв

30 грн

Грунтування підлоги в один шар (на водній основі)

1 м.кв

20 грн

Грунтування підлоги в один шар (на розчинниках)

1 м.кв

30 грн

Лакування підлоги в один шар (на водній основі)

1 м.кв

20 грн

Лакувння підлоги в один шар (на алкідній основі)

1 м.кв

30 грн

Нанесення гелю в один шар

1 м.кв

40 грн

Паркет є одним з найбільш актуальних в Україні підлогових покриттів для житлових і офісних приміщень. Для того щоб підтримувати його хороший зовнішній вигляд і технічні властивості, потрібно регулярно проводити циклювання і шліфування матеріалу. Ціна цієї послуги залежить від багатьох факторів, в тому числі і від професіоналізму майстрів. За бажанням клієнта можлива також полірування паркету, яка покращує і оновлює фасад підлогового покриття. Ми надаємо послуги з укладання та реставрації дерев’яних підлог. Здійснюємо весь цикл робіт по відновленню, демонтажу та встановлення паркету та інших видів матеріалів з деревини.

Полірування дерев’яної підлоги: особливості проведення

Щоб підтримувати новий і красивий зовнішній вигляд підлогового покриття з дерева, необхідно регулярно за ним здійснювати правильний догляд. Однією сухого та вологого прибирання недостатньо для цього. Потрібно полірування паркету. Завдяки проведенню таких заходів можна збільшити термін експлуатації підлоги і не допустити його деформації і втрати красивого виду.

Кількість проведених полірувальних робіт залежить від навантаження на підлогове покриття. Наприклад, для готелів і конференц-залів це буде одна цифра, а для будинку і квартири – інша.

Новий паркет, яким покрито підставу в приміщенні, спочатку продається з маслом або лаком в якості верхнього шару, що виконує захисні функції. Масляне покриття з часом забруднюється і псуватися. Лакове володіє більш хорошими захисними властивостями, але також періодично потребує додаткової обробки. Крім цього проблемною зоною може стати межшовний простір, куди потрапляє бруд і накопичується там. У всіх цих випадках актуальна полірування паркету.

Полірування паркету: види

Існує три види полірування паркету, які мають свої зовнішніми нюансами і перевагами.

Полірування паркету буває:

 • Глянцевий. Відрізняється більш високою ціною, але це ще залежить від вибору засобу. Ми використовуємо тільки екологічно безпечні засоби на водній основі.
 • Напівглянсова. Є найвигіднішим рішенням і має також такими перевагами, як швидке висихання, екологічність і безпеку, більш низька вартість.
 • Матова. Ще один варіант, який також затребуваний Середин наших клієнтів. Поліролі без глянцевого ефекту надають дорожнечу і ефектності зовнішнім виглядом паркету.

Полірування і циклювання паркету ціна

Особливості проведення відновлювальних робіт з покриттям підлоги такі: під час полірування невеликих приміщень застосовуються одні інструменти, при більш габаритних – інші. Вибір засобу для чищення залежить від ступеня забрудненості дерев’яної підлоги. Віск застосовується обов’язково при поліровці паркетної дошки, яка спочатку була покрита маслом.

Вартість реставрації паркету і інших видів дерев’яної підлоги залежить від таких факторів:

 • Площа приміщення – відповідно кожна послуга вважається на кожен квадратний метр, все ціни розписані з максимальною точністю в фіксованому прайс-листі;
 • Кількість необхідних послуг та обладнання, – в залежності від ступеня пошкодження і наявності тріщин, сколів, опіків і інших дефектів необхідно список тих чи інших робіт, в стандартний набір входить демонтаж пошкоджених елементів, циклювання, шліфування, покриття лаком в декілька шарів.

Полірування паркету ціна Ірпінь

Наша команда надає повний цикл робіт по відновленню і укладання паркету, а також інших видів дерев’яних підлог. У нас лояльні ціни, які ви можете переглянути в прайс-листі. Також на сайті є онлайн-калькулятор для розрахунку загальної вартості залежно від площі приміщення. Укладанням та ремонтом паркету ми займаємося більше 15 років. У нашому колективі є досвідчені майстри і молоді перспективні фахівці. Ми постійно вдосконалюємось і гарантуємо відмінний результат за невисоку ціну.

Переваги нашої організації:

 • Величезний досвід в укладанні і реставрації паркету, паркетної дошки, дерев’яної підлоги і сходів;
 • Відремонтували понад 11 тисяч квадратних метрів в загальній сумі;
 • Співпрацюємо з медіа і телеканалами України;
 • Відреставрували підлогове покриття в приватних, державних і офісних приміщеннях;
 • Справляємося із завданнями різної складності;
 • Гарантуємо відмінний результат.

Якщо у вас залишилися питання або ж ви бажаєте проконсультуватися, звертайтеся за телефоном, вказаним на сайті. Також по ньому можна замовити виїзд майстра додому. Ми пропонуємо такі послуги: Безпилової циклювання, шліфування, покриття лаком або маслом паркету, реставрація дерев’яних підлог і сходів, укладання нового матеріалу.

Виповнюємо паркетні роботи в Києві, Київській області і найближчі обласні центри України

ON-Line питання та відповіді

ON-Line питання та відповіді

Напишіть Ваше запитання нижче і ми обов'язково дамо на нього відповідь!

Замовити послугу

Залиште заявку і ми зв'яжемось з Вами найближчим часом