Циклювання паркету Васильків

Комплекс робіт

Ціна під ключ - Робта з матеріалами

Барабанними від 420 грн/м2

Плоскими від 450 грн/м2

Устаткування:

 • СО 206, Lagler Hummel
 • Lagler Trio, Flip

Матеріали:

 • шпаклівка Ірком
 • грунтівка HG0001-6
 • лак PL 413

Роботи:

 • циклювання барабанними машинами
 • циклювання плоскими машинами
 • закладення щілин (суцільна)
 • грунтування в один шар
 • подвійне покриття лаком

Мінімальне замовлення: від 14 м2

Калькулятор вартості

Виберіть послугуВкажіть площу помешкання, м2

- +

Вартість послуги

грн.

Ціна на роботи безпилового циклювання підлоги в Василькові – Якщо матеріали Замовника!

Ознайомитися з цінами під ключ дивіться повний прайс послуг

Перелік послуг

Од.

Ціна

Безпилове циклювання барабанними машинами

1 м.кв

65 грн

Безпилове шліфування плоскими машинами

1 м.кв

120 грн

Шпаклювання щілин (суцільна)

1 м.кв

30 грн

Грунтування підлоги в один шар (на водній основі)

1 м.кв

20 грн

Грунтування підлоги в один шар (на розчинниках)

1 м.кв

30 грн

Лакування підлоги в один шар (на водній основі)

1 м.кв

20 грн

Лакувння підлоги в один шар (на алкідній основі)

1 м.кв

30 грн

Нанесення гелю в один шар

1 м.кв

40 грн

Реставрація і циклювання паркету Васильків

Паркет давно користується попитом, оскільки володіє красивим і універсальним дизайном, теплоізоляцією, довговічністю і можливістю регулярного оновлення. Наша організація займається на професійному рівні реставрацією паркету та інших видів дерев’яної підлоги. Для здійснення її ми використовуємо новітнє дороге устаткування від німецького бренду Larger. Груба циклювання проводиться барабанними машинами, а легша фінішна – плоскошліфувальна. Для того щоб видалити старе лакофарбове покриття і шар деревини у важкодоступних ділянках ми застосовуємо углошлифовальной обладнання. Замовити виїзд майстра додому можна на нашу номером.

Коли необхідно оновлення паркету в Василькові?

Коли дерев’яне підлогове покриття вже давно втратило свій первинний вигляд, а тим більше виникли різного характеру пошкодження, не варто поспішати з заміною на новий матеріал. Багато дефекти і поломки може виправити реставрація у наших фахівців. До таких можна точно віднести заміну окремих пошкоджених елементів, здуття, відклеювання, скрип, тріщини, плями і стертий лак. Ми надаємо повний спектр послуг з відновлення паркету і паркетної дошки.

Насамперед при реставрації майстри очищають приміщення від меблів та інших предметів інтер’єру. Також видаленню підлягає велике сміття. До початку циклювальник робіт необхідно перевірити наявність виступаючих цвяхів і саморізів, які видаляють або вбивають глибоко. Виступаючі елементи можуть пошкодити дороге устаткування.

Основна машина, яку ми використовуємо для циклювання паркету – барабанна Larger. Для обробки кутів і по периметру приміщення в хід йде углошлифовальной обладнання. Завдяки такому арсеналу техніки і професіоналізму майстрів, старе лакове покриття швидко віддаляється, а за ним і деревне шар з ушкодженнями, подряпинами і невеликими тріщинами.

Наступний етап полягає в зачистці деревного ворсу і нерівностей підлоги за допомогою плоскошліфувальної машини. Виходить гладкий і чистий паркет. При наявності щілин майстри використовують шпаклівку і наносять її суцільно. Після цього потрібно ще одна шліфування, яка зробить покриття ідеально гладким і рівним. Фінальним штрихом є нанесення лаку в кілька шарів. Ми не рекомендуємо менше двох шарів, так як при цьому захисні функції будуть мінімальними.

Циклювання паркету ціна

Наші майстри проводять процедуру швидко, а головне без пилу. Всі машини обладнані мішками, що забезпечує чистоту і акуратність циклювання. Перед реставрацією ми перевіряємо вологість і температуру в приміщенні, оскільки ці два показники відіграють важливу роль в дотриманні технології ремонтних робіт по дереву.

Ціна циклювання орієнтовно залежить від таких нюансів:

 • Різновид та інші особливості паркету;
 • Глибина і складність пошкодження: у стандартний пакет послуг включені цикловочні і шліфувальні роботи, нанесення лакофарбових засобів і закладення щілин;
 • Вибір обладнання – в ідеалі потрібно використовувати все вищеперелічене обладнання на різних етапах.

Циклювання паркету ціна за метр

Наша цінова політика повністю прозора. Ви можете ознайомитися з ціною кожної послуги за квадратний метр. Наприклад, реставрація дерев’яної підлоги за допомогою барабанної машини коштує 320 грн за квадратний метр. У той час як цикловочні роботи плоскошліфувальної технікою вийдуть на 45 грн дорожче. Вся інформація з цінами вказана на сайті.

Циклювання паркету переваги

Реставрація дерев’яної підлоги має безліч плюсів:

 • Чудовий результат – після здійснення всіх робіт (демонтажу пошкоджених елементів, заміни, циклювання, шліфування, нанесення лаку) отримуємо візуально новий і конструктивно цілісний паркет;
 • Набагато менші витрати – на відміну від придбання нового матеріалу і його монтажу, вартість реставрації набагато менше;
 • Можливість зберегти історію і атмосферу старого паркету;
 • Продовження терміну експлуатації – мабуть, краще перевага відновлення старого дерев’яної підлоги;

Чому варто звернутися до нас?

Ми працюємо в сфері ремонту дерев’яного підлогового покриття більше 15 років. За роки практики стикалися з різного рівня складнощами і завжди знаходили вигідне і правильне рішення. Серед наших об’єктів можна побачити, як котеджі і житлові будинки, так і офісні та державні установи. Ми з радістю беремося за рідкісні роботи в музеях і бібліотеках, відновлюємо дуже старий, але історично значимий матеріал. Якщо залишилися додаткові питання, зателефонуйте або напишіть нам.

Виповнюємо паркетні роботи в Києві, Київській області і найближчі обласні центри України

ON-Line питання та відповіді

ON-Line питання та відповіді

Напишіть Ваше запитання нижче і ми обов'язково дамо на нього відповідь!

Замовити послугу

Залиште заявку і ми зв'яжемось з Вами найближчим часом