Циклевка паркета Конча-Заспа

Комплекс робіт

Ціна під ключ - Робта з матеріалами

Барабанними від 420 грн/м2

Плоскими від 450 грн/м2

Устаткування:

 • СО 206, Lagler Hummel
 • Lagler Trio, Flip

Матеріали:

 • шпаклівка Ірком
 • грунтівка HG0001-6
 • лак PL 413

Роботи:

 • циклювання барабанними машинами
 • циклювання плоскими машинами
 • закладення щілин (суцільна)
 • грунтування в один шар
 • подвійне покриття лаком

Мінімальне замовлення: від 14 м2

Калькулятор вартості

Виберіть послугуВкажіть площу приміщення, м2

- +

Вартість послуги

грн.

Ціна на роботи безпилового циклювання підлоги в Конча-Заспі – Як що матеріали Замовника!

Ознайомитися з цінами під ключ дивіться повний прайс послуг

Перелік послуг

Од.

Ціна

Безпилове циклювання барабанними машинами

1 м.кв

65 грн

Безпилове шліфування плоскими машинами

1 м.кв

120 грн

Шпаклювання щілин (суцільна)

1 м.кв

30 грн

Грунтування підлоги в один шар (на водній основі)

1 м.кв

20 грн

Грунтування підлоги в один шар (на розчинниках)

1 м.кв

30 грн

Лакування підлоги в один шар (на водній основі)

1 м.кв

20 грн

Лакувння підлоги в один шар (на алкідній основі)

1 м.кв

30 грн

Нанесення гелю в один шар

1 м.кв

40 грн

Реставрація дерев’яної підлоги являє собою ряд послідовних дій, після проведення яких покриття стає як нове. Ціна послуги при цьому значно нижче, ніж покупка і укладання іншого підлогового покриття. Реставрацію можна проводити, як на масивній дошці, так і паркеті, а також його бюджетному аналогу – паркетної дошки. Але кількість разів в кожному випадку індивідуальне. Число можливих циклювань залежить від початкової товщини матеріалу. Ми здійснюємо ремонт паркету та інших видів дерев’яного підлогового покриття в Конча-Заспа. Виїзд майстра на будинок можна замовити за номером телефону, зазначеного на сайті.

Циклювання паркету без пилу

Ми ціклюем підлогу чисто і акуратно, практично без пилу. Це стало можливо, завдяки професіоналізму наших фахівців і застосування дорогого устаткування. Процес циклювання здійснюється в такій послідовності:

 • Груба обробка паркету. На даному етапі усувається старе лакове покриття, а також шар деревини з подряпинами і мікротріщинами. Для цього застосовується барабанне обладнання з грубозернистим абразивом.
 • Обробка в важкодоступних місцях. З цією метою ми використовуємо углошлифовальную машину, яка відмінно справляється з циклюванням в кутах і по периметру підлоги.
 • Делікатна шліфування. На даному етапі плоскошліфувальної машиною вся поверхня паркету делікатно шліфується. Для цього використовується абразив середньої зернистості, який видаляє подряпини і ворс після циклювання.
 • Шпаклівка щілин і тріщин. Перед фінальною шліфуванням майстри закладають щілини і тріщини за допомогою шпаклівки. Всі кошти, які ми використовуємо, мають сертифікати якості.
 • Фінальна шліфування. Поверхня після цього стає ідеально гладкою і рівною.
 • Прибирання паркету. Для цього застосовується спеціальний пилосос.
 • Тонування і покриття лаком. За бажанням клієнта можна поміняти колір за допомогою тонера або ж просто покрити двома або трьома шарами лаку.

Шліфування паркету без пилу

Ця процедура виконує відразу кілька функцій: прибирає подряпини після циклювання і робить поверхню ідеально гладкою. Шліфування здійснюється за допомогою плоскошліфувальної машини від німецького бренду Larger. Є вбудований мішок, який одночасно з зачисткою паркету всмоктує пил і сміття. По закінченню виходить готова поверхня, на яку можна наносити лакофарбові кошти. Вартість шліфування можна подивитися в нашому прайс-листі. Ця процедура входить в список послуг з реставрації дерев’яних підлог всіх видів: масивної і паркетної дошки, штучного, блочного і художнього паркету.

Циклювання і шліфування підлоги без пилу

Послуги з відновлення дерев’яної підлоги здійснюються максимально чисто і акуратно, практично без пилу. Оскільки устаткування укомплектовано мішками, до того ж в роботі ми використовуємо спеціальний пилосос. Але ми все-таки рекомендуємо дочекатися повного висихання оздоблювального матеріалу на стінах і стелі. Волога може притягувати навіть незначна кількість пилу, що в свою чергу зіпсує зовнішній вигляд обробки.

Циклювання і шліфування відрізняється рядом переваг:

 • Оновлення зовнішнього вигляду підлогового покриття – завдяки цим процедурам стало можливим відновлення старого зношеного паркету або паркетної дошки;
 • Економія коштів – замовити циклювання і шліфування буде менш фінансово затратно, ніж покупку і монтаж нового матеріалу;
 • Можливість усунути багато дефекти – на етапі циклювання знімається глибокий шар матеріалу з тріщинами і подряпинами;
 • Можливість змінити колір підлоги – в процесі циклювання можна перефарбувати паркет в інший відтінок.

Ремонт паркету ціна

Розцінки всіх послуг можна подивитися на нашому сайті. Все розраховано за один квадратний метр. Також пропонуємо скористатися онлайн-калькулятором. Ремонт паркету включає в себе ряд послідовних дій, які визначаються індивідуально в залежності від ступеня пошкодження матеріалу.

Ми успішно реставруємо не тільки паркет в житлових квартирах і приватних будинках, а й працюємо з більш складними завданнями в музеях і бібліотеках, садках і школах. У нас ви можете замовити реставрацію паркету та інших дерев’яних підлог, сходів, укладання фанери та паркету, тонування, Безпилової циклювання і шліфування, нанесення лакофарбових засобів. Ми використовуємо виключно сертифіковані лаки і масла. Працюємо в Києві та Київській області. Виїзд майстра на будинок можна замовити за вказаною на сайті номеру.

Виповнюємо паркетні роботи в Києві, Київській області і найближчі обласні центри України

ON-Line питання та відповіді

ON-Line питання та відповіді

Напишіть Ваше запитання нижче і ми обов'язково дамо на нього відповідь!

Замовити послугу

Залиште заявку і ми зв'яжемось з Вами найближчим часом