Тонування паркету

Комплекс робіт

Ціна під ключ - Робта з матеріалами

Акріловими лаками Remmers від 380 грн/м2

Маслами Osmo від 420 грн / м2

Устаткування:

 • паркетошліфувальні СО-206, Lagler Hummel
 • плоскошліфувальна Lagler Trio
 • периметр Lagler Flip

Матеріали:

 • абразиви на устаткування 
 • паркетна шпаклівка Ірком, Bona
 • тон замовника!!!
 • лак Remmers 
 • масло Osmo

Роботи:

 • шліфування підлоги під тон
 • зароблення шілин
 • тонування в два шари лаком, маслом
 • подвійне фінішне покриття лаком, маслом

Ціни на роботи тонування підлоги – Як що матеріали Замовника!

Ознайомитися з нашими цінами під ключ дивіться повний прайс послуг

Перелік послуг

Од.

Ціна

Тонування паркету, паркетної дошки, дошки маслом

1 м.кв

25 грн

Тонування полів морилкою або лаками (на водній основі)

1 м.кв

30 грн

Тонування підлоги морилкою (на спиртової або алкідної основі)

1 м.кв

40 грн

Лакування підлоги лаками (на водній основі)

1 м.кв

10 грн

Лакування полів лаком (на основі алкіду)

1 м.кв

20 грн

Шпаклівка паркету (суцільна)

1 м.кв

20 грн

Шпаклівка паркету вибіркова

1 м.кв

5 грн

Зароблення швів герметиком

1 м.кв

15 грн

Шліфування паркету - підготовка під масло або тон

1 м.кв

155 грн

Шліфування дошки підлоги - підготовка під масло або тон

1 м.кв

165 грн

Абразиви Bona, Lagler

1 м.кв

40 грн

Тонування паркету Київ. Ціна під ключ: Що, як і навіщо?

Тонуванням можна змінити колір підлогового покриття зі світлого на темний, і навпаки. Ви абсолютно вільні у виборі кольору. Наші майстри підберуть найбільш ефективний спосіб для досягнення потрібного кольору. Це може бути кольорування морилкою, маслом або бейцем. Майстри вважають за краще тонування паркету маслами фірми Osmo, вони самі надійні і довговічні, але не єдиний можливий спосіб. Дуже важливо розуміти, що для підготовки до тонування підлоги потрібно мати якісне нове обладнання, потужні промислові пилососи. Без необхідного обладнання та досвіду проведення робіт такого типу і рівня складності, неможливо досягти досконалого результату. Тонування паркету виконується нашими майстрами вже більше 10 років. Тонуємо нові і старі паркетні підлоги. Тонування паркету наноситься на підлогу пензлем, валиком, втирається плоскошліфувальної машиною, спеціальними падами і ганчірками, щоб вийшов більш насичений колір, шар тонування наноситься двічі. Природно, варіацій на тему що і з чим поєднувати дуже багато, радимо спиратися на Ваші внутрішні відчуття і бажання отримати потрібний настрій від приміщення.

Тонування паркету дошки підлоги – майстри паркетники зроблять якісну роботу маслами, морилками, лаками за доступною ціною. З нашими цінами ознайомтеся на сайті в розділі послуги і ціни.

Послуги: тонування паркету, лакування паркету, шпаклівка паркету, виконуємо в Києві, проводиться з мінімум пилу і без запаху.

Тонування паркету в Києві.

У нашому випадку, коли мова йде про підлогове покриття, тонування – шанс додати паркету бажаний колір-відтінок. Наприклад, у Вас старий паркет з сосни, зазвичай – світло-коричневий колір. А ви вирішили зробити ремонт в стилі модерн, до того ж у Вас невелика кімната і є бажання її візуально розширити. Світлий паркет, в такому випадку, не варіант, бо він краде площу. Особливо в поєднанні з темними стінами. І Ви наважуєтеся на паркет з мореного дуба, він практично чорний, але в поєднанні з такою підлогою, Ви можете дозволити собі розігнатися в творчому пориві. На справжню дерев’яну підлогу з мореного дуба у Вас коштів не вистачить, так як це рідкісне дерево і знайти його досить непросто, та й Ваш паркет цілком пристойно виглядає. У такій ситуації не відмовляйтеся від мрії і не опускайте руки. Вас виручить тонування, шпаклівка і лакування підлоги.

Морений дуб з ламельного паркету? Запросто!

Ваш будинок може виглядати надзвичайно багато, і коштувати неймовірно дешево. Так, зустрічають по одягу, і, ввійшовши до дому, перше, на що Ви звернете увагу – буде підлога, на який опуститься Ваша, вільна від взуття, нога. Стіну можна не помітити за яскравими аксесуарами або картиною, люстру – за світінням, тумбочку – за телевізором, але підлогу не помітити не вийде. Давно минули часи килимів. Сьогодні їх наявність асоціюється виключно з несмаком або радянським союзом. А це безумовно не те відчуття про який мріє кожен господар. Ми хочемо пишатися своїм будинком, і на шляху досягнення такої гармонії, левова частка – підлога. Ми допоможемо Вам собою пишатися і не збанкрутувати.

Шліфування підлоги проводитья з мінімум пилі – Це рівень робіт! 

↓Розгорнути

Лакування: закріплюємо кольоровий результат!

Лакування паркету є найважливішим заключним етапом паркетних робіт. Правильна підготовка підстави залежить від майстрів і обладнання. Чим покрити підлогу? На сьогоднішній день дуже великий вибір паркетної хімії, покривати підлоги можна як водними так і алкідними лаками. Перевага водних лаків в екології, також вони швидко сохнуть, але не поступаються в довговічності. Ми використовуємо вже більше 6 років лаки на водній основі фірми Remmers. Полюбилися так через зносостійкості до стирання, до того ж без запаху. За шість років ми застосували лаки Remmers в школах, садочках, офісах, приватних будинках, квартирах – і жодної рекламації по якості лаку. Кожен раз – відмінний результат!

Паркетний лак можна наносити на підлогу валиком, пензлем, пульверизатором, в середньому наноситься два-три рази з проміжним шліфуванням. Перед лакуванням підлогу потрібно прогрунтувати. Час висихання залежить від температури кімнати і від лаку (лак на водній основі вбирається за 2-3 години між шарами, алкідний – 24 години). Наші рекомендації: робити перше вологе прибирання підлоги після повної кристалізації лаку через 7 діб з додаванням у воду 100 грамів оцту на 10 літрів води.

Шпаклівка: без неї можна обійтися?

Ні! Шпаклювати необхідно будь-підлога нова чи стара. Будь-то укладання наддорогого і якісного паркету або реставрація старого, – завжди є мікротріщини, які необхідно усунути. Найефективніший спосіб – шпаклювати.

Шпаклівку застосовуємо строго якісну, паркетну, фірми Ірком Київ (ціна / якість), дорожчі – Synteco, Bona MiFill. Це важливо: шпаклівка для паркету повинна бути еластичною, в разі малої вологості в приміщенні шпаклівка повинна тягнуться. Ідеальна вологість в кімнаті 50-60%. Паркетна шпаклівка акрилова на водній основі підбирається по дереву, є дуб, ясен, бук, сосна, мербау, горіх. Після фінішної шліфовки паркета шліфувальною машиною Lagler Trio, тирса розмішується ретельно з ґрунтовкою або Bona MiFill. Ідеально підходить до паркету, щілин практично не видно. Паркетна шпаклівка наноситься металевими нержавіючими шпателями на всю підлогу, її потрібно сильно втирати в шви між паркетними дошками. Перед нанесенням потрібно ретельно пропилососити. Після нанесення – шпаклівка повинна висохнути (все залежить від товщини швів, сушка займає приблизно годину), потім йде остаточне шліфування.

↑Сховати

ON-Line питання та відповіді

#3780 Александра
01.10.2019
 • Питання

Добрый день. Пол уложен паркетом в виде ёлочки, которому уже лет 30. В планах сделать реставрацию пола, тонировку в другой цвет и замена плинтусов. Площадь 17кв. м. Прошу помощи просчитать работу +/- . Заранее благодарю.

  • Відповідь

  Адміністратор

  25.10.2019

  Доброго дня. Комплекс робіт з матеріалами 260 грн м2. Ітого 17 м2 * 260 грн = 4420 грн

#660 Юлия
28.06.2017
 • Питання

Добрый день, хотела бы узнать стоимость реставрации паркета, задутие всех щелей, если такие есть и тонировки в темный цвет, какая стоимость за 1м2? цвет самый темный как на картинке.

  • Відповідь

  Адміністратор

  28.06.2017

  Добрый день. Весь комплекс работа с материалом с тонировкой в темный цвет +- 280 грн м2

#640 Надежда
29.03.2017
 • Питання

Добрый день. Интересует стоимость работ и материалов за следующие работы: шлифовка дубового паркета 12 летней давности, тонировка в выбеленый дуб покрытие матовым лаком. Сколько стоит данный комплекс работ с материалами? Площадь комнаты 18 кв.М.
С уважением, Надежда. Тел. 067 772 42 89.

  • Відповідь

  Адміністратор

  29.03.2017

  Доброго дня
  Комплекс: шліфовка, заделка щелин, тоніровка в білий колір і двойне покриття матовим лаком
  Робота з матеріалом лаки фірми Remmers — 280 грн м2

#620 Маша
14.02.2017
 • Питання

Добрый день.
Возможно ли затонировать старый паркетный пол.
Паркету больше 30-ти лет, уложен елочкой.
Хочу сделать полы в темный цвет.
Каковая стоимость ваших работ.
Квартира находится в центре Киева ул. Пушкинская
Общая жилая площадь по плану 44 м2.

  • Відповідь

  Адміністратор

  15.02.2017

  Здравствуйте. Тонировку пола сможем сделать ели Ваши паркетные полы относительно ровные. Комплекс работа с материалом тонировка в два слоя 280 грн м2

#600 Марина
10.02.2017
 • Питання

Здравствуйте Роман Анатольевич.
У меня есть комната 17 метров, паркет светлый сосна или граб старый уложенный елкой. Возможно лы его затонировать в темный цвет ореха, если да то каковая стоимость работ с материалами и с какими Вы работаете.
За раниее спасибо

  • Відповідь

  Адміністратор

  11.02.2017

  Здравствуйте. Ели у Вас паркет относительно ровный и не старый сможем сделать тонировку паркета в какой
  вы скажете цвет, морилками или маслами.
  Если паркет очень старый и есть большие неровности мы за такой паркет не беремся, толь под Вашу ответственность.
  Комплекс такой работы плюс минус в зависимости от материала 280-300 грн м2

#580 Татьяна
24.07.2016
 • Питання

Роман, повторно пишу, сбрасываю еще вид пола,

  • Відповідь

  Адміністратор

  24.07.2016

  Фото увидел
  Спасибо

#560 Татьяна
24.07.2016
 • Питання

Роман, повторно пишу, сбрасываю еще вид пола, возможно ли в моем случаи

  • Відповідь

  Адміністратор

  24.07.2016

  Ок.
  Я Вас позже наберу и пообщаемся

#550 Татьяна
24.07.2016
 • Питання

Роман , как договаривались бросаю вам фотографию паркетного пола, и дверного пройома. Две комнаты 10, 2 и 7, 2 кв.м

#540 Татьяна
24.07.2016
 • Питання

Роман , как договаривались бросаю вам фотографию паркетного пола, и дверного пройома

#520 Максим
08.03.2016
 • Питання

Роман Анатольевич, добрый день!

Сегодня Вам звонил по поводу циклевки и тонировки паркета в белый (серый) цвет.

Как и обещал – высылаю Вам фото паркета для первоначального анализа возможности работы.
Жду обратной связи!
Заранее спасибо!
Максим
067 824 17 05

  • Відповідь

  Адміністратор

  08.03.2016

  Добрый день Максим
  Можно Ваши полы затонировать, но перед начало работ нужно заехать к Вам и еще их посмотреть в живую

#500 Аня
26.02.2016
 • Питання

Добрый день.
Комната — 4.20 x 2.87 м
Фотографии во вложении.
Предположительно объем работ — заделать щели, циклевка, шлифовка, тонировка паркета в темный цвет, вскрытие лаком + нужна установка плинтуса по всей длине комнаты (если вы этим тоже занимаетесь)

Спасибо!
Контакты — 050 141 84 95, Аня

  • Відповідь

  Адміністратор

  27.02.2016

  Добрый день.
  Судя по Вашим фото паркет максимально что можно сделать только освежить, сделать частичный ремонт, подклеить который отстал от стяжки, поциклевать и вскрыть лаком и при необходимости можем установить плинтус. Ваш паркет к тонировки не подлежит. Цена всех перечисленных работ, только при выезде мастера на объект

ON-Line питання та відповіді

Напишіть Ваше запитання нижче і ми обов'язково дамо на нього відповідь!

Оцініть роботу з нами

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
(195 оценок, среднее: 4,98 из 5)
Loading...

Залишити відгук

Для нас дуже важливий Ваш відгук