Циклювання паркету Українка

Комплекс робіт

Ціна під ключ - Робта з матеріалами

Барабанними від 420 грн/м2

Плоскими від 450 грн/м2

Устаткування:

 • СО 206, Lagler Hummel
 • Lagler Trio, Flip

Матеріали:

 • шпаклівка Ірком
 • грунтівка HG0001-6
 • лак PL 413

Роботи:

 • циклювання барабанними машинами
 • циклювання плоскими машинами
 • закладення щілин (суцільна)
 • грунтування в один шар
 • подвійне покриття лаком

Мінімальне замовлення: від 14 м2

Калькулятор вартості

Виберіть послугуВкажіть площу помешкання, м2

- +

Вартість послуги

грн.

Ціна на роботи безпилового циклювання підлоги в Українці – Як що матеріали Замовника!

Ознайомитися з цінами під ключ дивіться повний прайс послуг

Перелік послуг

Од.

Ціна

Безпилове циклювання барабанними машинами

1 м.кв

65 грн

Безпилове шліфування плоскими машинами

1 м.кв

120 грн

Шпаклювання щілин (суцільна)

1 м.кв

30 грн

Грунтування підлоги в один шар (на водній основі)

1 м.кв

20 грн

Грунтування підлоги в один шар (на розчинниках)

1 м.кв

30 грн

Лакування підлоги в один шар (на водній основі)

1 м.кв

20 грн

Лакувння підлоги в один шар (на алкідній основі)

1 м.кв

30 грн

Нанесення гелю в один шар

1 м.кв

40 грн

Всі, хто вибрав в якості підлогового покриття паркет, напевно знають про його численні переваги. З них особливо варто відзначити екологічність, прекрасний естетичний вигляд і довговічність матеріалу. Але є ще один значимий плюс паркету – можливість відреставрувати його через 5-10 років до нового стану. При цьому реставрація обійдеться дешевше, ніж придбання і монтаж іншого підлогового покриття з дерева. Рано чи пізно будь-яка підлога зношується, так як він особливо схильний до експлуатації. Але на відміну від старого ламінату або потертого лінолеуму, паркету можна повернути колишній стан новизни і естетики.

В яких випадках потрібна реставрація паркету?

В процесі експлуатації підлогове покриття схильне регулярним навантажень та ушкоджень. Особливо помітні сліди зносу в зоні входу в приміщення, на ділянках з меблями. З кожним роком вони стають ще більш очевидними. На даному етапі вже можна задуматися про реставрацію паркету. Крім того, вона необхідна при наявності таких ознак: плями і цвіль на покритті, що потьмянів і сірий вигляд, пошкоджені і роздуті елементи, наявність щілин між плашками, скрип підлоги.

Основні проблеми паркету в процесі експлуатації:

 • Скрип. До початку відновлювальних робіт по дерев’яній підлозі, майстри ретельно оцінюють основні проблеми, що виникли з часом. Однією з таких є скрип. Це досить неприємний дефект, який напружує психологічно власників житла. Він виникає найчастіше через розхитаних дощок.
 • Наявність великих і дрібних щілин. Через кілька років після настилу в дерев’яній підлозі можуть утворюватися щілини. Тріщини виникають унаслідок механічних пошкоджень. У процесі реставрації всі ці дефекти усуваються двома методами: тріщини зашпаровують дерев’яними клинцем, а щілини шпатлюют.
 • Пошкоджені елементи. Знос паркету відбувається нерівномірно, тому при реставрації деякі деталі підлягають заміні. Вся поверхня після цього циклюється і шліфується.

Реставрація радянського паркету Українка

До нас часто звертаються з приводу відновлення старого радянського паркету, оскільки не дивлячись на зношений і непривабливий вигляд, матеріал цілий і може і ще прослужити дуже довго. Володарі квартир в «сталінці» або «хрущовці» зрозуміють. Реставрація не перевищує вартість покупки і монтаж нового підлогового покриття з деревини.

Для того щоб відновити паркет «радянського» зразка ми проводимо спектр таких робіт: демонтаж пошкоджених елементів, установка заміни, усунення скрипу і тріщин, шпатлювання щілин, циклювання і шліфування, нанесення лакофарбових засобів. Х-0д-д0

Реставрація паркету ціна і етапи

Після того як в приміщенні прибрали меблі і сміття, майстри демонтують плінтуса і працюють з найскладнішими ушкодженнями паркету. Після чого здійснюється циклювання всій поверхні. Для цього ми використовуємо сучасне німецьке обладнання від бренду Larger. Воно вже укомплектовано мішками, завдяки чому процес проходить максимально чисто і без пилу.

Зачистку поверхні після циклювання потрібно робити плоскошліфувальної машиною, що відрізняється компактністю і багатофункціональністю. У важкодоступних ділянках кімнати, таких як кути і по периметру, ми використовуємо углошлифовальную машину. Після виконаних робіт дуже важливо зашпатлевать щілини, які неодмінно з’являються за роки експлуатації. Заключним етапом реставрації паркету стає нанесення лакофарбових засобів і тонування за бажанням клієнтів. Всі лаки, віск, масла та тонери, які ми використовуємо у своїй роботі, мають сертифікати якості та відповідності європейським стандартам. Крім того, екологічно безпечні та ефективні. За роки практики ми відібрали максимально якісну продукцію, справляється успішно зі своїми завданнями.

Циклювання паркету ціна

Вартість наших послуг встановлюється в залежності від кількості необхідних робіт і площі приміщення. Всі ціни вказані з розрахунком за один квадратний метр в нашому прайс-листі. Наша організація надає такий спектр послуг:

 • Безпилової циклювання – основна наша спеціалізація, в якій ми викладаємось максимально і гарантуємо відмінний результат;
 • Шліфування – включена в список робіт по реставрації паркету, паркетної дошки та інших видів дерев’яної підлоги;
 • Реставрація дерев’яної підлоги – відновлення паркету виробляємо за індивідуальним планом, складеним в залежності від пошкоджень і стану покриття;
 • Укладання нового покриття і фанери;
 • Нанесення лаку – для лакування поверхні використовуємо ваші або свої кошти;
 • Тонування – пропонуємо поміняти колір підлогового покриття тонером на ваш смак.

Виповнюємо паркетні роботи в Києві, Київській області і найближчі обласні центри України

ON-Line питання та відповіді

ON-Line питання та відповіді

Напишіть Ваше запитання нижче і ми обов'язково дамо на нього відповідь!

Замовити послугу

Залиште заявку і ми зв'яжемось з Вами найближчим часом