Переваги

За 1 день

Наша фірма Циклевка надає послуги по шліфовці, циклюванні і ремонту паркету.

Професійні майстри-паркетники виконують роботи не тільки якісно, ​​але і швидко.

Якщо площа приміщення 25 метрів квадратних, то паркетні роботи виконуються за 1 день.

Розклад робіт 25 м2:

  1. Циклювання, шліфування 4-5 годин;
  2. Закладення щілин близько 1-1.5 години;
  3. Грунтування в один шар 1-2 годину;
  4. Лакировка в один шар 2-3 години.

Кількість шарів залежить від експлуатації та умов приміщення.

Відсутність пилу.

Наша фірма закупила якісне імпортне Німецьке обладнання фірми Lagler. Для основного первинного циклювання використовується барабанна машина Hummel, для фінішного шліфування – Trio і в важко доступних місцях – Flip. Всі ці машини оснащені потужними мішками. Після себе залишають мінімум пилу. В основному ми робимо циклювання і шліфування паркету, після того, як зроблений ремонт.

Відсутність запаху.

Наша фірма співпрацює з фірмою Remmers більше шести років. Ми використовуємо якісну екологічну хімію на водній основі. Лаки не мають запаху і використовуються в житлових приміщеннях, школах, дитячих садах, офісах, що гарантує їх не токсичність і довговічність, витримує великі навантаження до стирання.

24/7

Фірмою Циклевка було відреставровано понад 90 ресторанів, барів, пабів, кафе, бутіків, близько 120 об’єктів державних, офісних приміщень.

В основному доводилося виконувати паркетні роботи в нічну зміну, у вихідні та святкові дні.

Клієнти, які замовляють послуги з реставрації паркету вночі, хочуть щоб вранці вже можна було працювати і експлуатувати зроблені підлоги.

Завдяки новим технологіям паркетної швидковисихаючої хімії і досвідченому колективу, все це реально і можливо.

Устаткування

Для якісної обробки, циклювання, шліфування, зняття верхнього шару паркетної підлоги, потрібно сучасне обладнання.

Наша фірма Циклевка закупила Німецьке обладнання фірми Lagler.

Барабанні стрічкові машини Hummel виконують чорнову роботу, знімають і вирівнюють шліфувальною стрічкою, змінюючи тільки зернистість, при необхідності 1-3 мм паркетного покриття.

Плоскошліфувальні трьохдискові машини Trio дозволяють, після первинної обробки стрічковими машинами, привести паркетні підлоги до фінальної стадії якісної шліфовки, лакування, нанесення маслом, лаком або тоном.

Кутові машини Flip закінчують периметр приміщень, в важкодоступних місцях, біля сходів, плінтуса, країв, кутів, де барабанні і плоскошліфувальні машини не можуть дійти і обробити підлогове покриття.

Всі машини оснащені потужними мішками, виконуючи свою роботу з мінімальною кількістю паркетного пилу.

15 років

Наша фірма Циклевка протягом 15 років безперервної роботи надає послуги з циклювання, шліфовці, реставрації та укладанні штучного та художнього паркету.

Основними нашими споживачами є Київ і Київська область.

Наш колектив складається з досвідчених майстрів-паркетників від 30 років і до 45 років.

За 14 років роботи стикалися з різними видами паркету. Наприклад, робили реставрацію паркету в центрі Києва на вулиці Лютеранській. Дому більше 120 років. Відновлювали старий дубовий паркет. Після реставрації нашими майстрами паркет став виглядати, як новий.

Нашими майстрами було проведено більше 11 тисяч робіт з реставрації старого паркету, це приблизно 185 тис. м2. Було проведено ремонт об’єктів з нуля, починаючи від фанери, закінчуючи паркетом більше 170 шт. Більше 80 об’єктів по Києву ресторани, кафе. Також проведено понад 210 робіт з реставрації підлог в школах та садочків в місті Київ та Київській області, близько 130 державних об’єктів. Роботи проводимо за готівковий і безготівковий розрахунок, зручним для Вас способом.

За багато років роботи, завдяки гарному колективу і якісно виконаним роботам, у нас з’явилися постійні клієнти (виконроби, дизайнери, директори шкіл, підприємств, керуючі, завгоспи), з якими ми співпрацюємо на постійній основі.

Наше нове імпортне обладнання дозволяє якісно виконати будь-які паркетні роботи. Чи впорається швидко з коханими завданнями, поставленими замовником, починаючи від реставрації і закінчуючи всіма видами дерев’яного підлогового покриття.

Циклювання шліфування паркету наше Німецьке обладнання дозволяє провести з мінімальною кількістю пилу. При укладанні штучного художнього паркету використовуємо нові технології, компресорний інструмент нового покоління, високоточні торцювальні машини.

На нашому сайті велика кількість замовників залишають реальні відгуки та коментарі про проведення нашими майстрами-паркетники роботами і ми цим пишаємося.

Сертифікати

Періодично відвідуємо семінари Remmers. Маємо сертифікат про навчання роботи лаками, маслами і бейци.

За довгі роки безперервної роботи, випробувавши безліч світових виробників лакофарбової паркетної хімії, ми зупинилися на Німецькій фірмі Remmers.

У них є паркетні лаки на водній основі, одне і двокомпонентні, які не пахнуть і стійкі до стирання.

Паркетними лаками Remmers можна покривати покриття для підлоги в житлових і офісних приміщеннях після ремонту і укладання дошки підлоги.

Дуже велика кольорова гама бейців і масел дозволяє дати паркетним підлогам будь-який колір від вибіленого і до темного кольору.

Відвідуємо семінари Synteko, маємо сертифікат про навчання роботи лаками, маслами, морилками, тонувальними лаками.

Справжнім сертифікатом AN Adhesives Distribution, офіційний дистриб’ютор концерну Akzo Nobel в Україні, підтверджує, що Толочик Роман Анатолійович має статус сертифікованого майстра по виконанню паркетним робіт лаками і маслами для підлоги Synteko, виданий 27.03.2011 року.

За довгі роки випробування виробників лакофарбової паркетної хімії, ми зупинилися на Шведської фірми Synteko. У них є паркетні лаки на водній основі одно і двокомпонентні, які не пахнуть і стійкі до стирання. Паркетними лаками Synteko можна покривати покриття для підлоги в житлових і офісних приміщеннях.

Розрахунок

За багато років надання послуг в сфері паркетних робіт у Києві та Київській області доводилося працювати в ресторанах, кафе, бутіках, офісах, по реставрації підлог в школах і садках, об’єктах державних служб і т.д.

У Вас є можливість проводити оплату за виконану нами роботу як готівковим, так і безготівковим розрахунком.

Пунктуальність

У нашої фірми Циклевка, пунктуальність і акуратність на першому місці. Ми прагнемо, щоб замовивши послугу, клієнт залишився задоволеним і порекомендував Нас друзям, знайомим і всім, кому ми можемо допомогти.

У нас працюють молоді та досвідчені паркетники, здатні швидко вирішувати будь-які завдання поставлені замовником.

Використовуючи нове імпортне обладнання і швидковисихаючу паркетну хімію, наші майстри виконують циклювання підлог та інші роботи в терміни без запізнень. При цьому клієнт завжди залишається задоволеним.

Матеріали

Паркетна хімія, якісні клеї, лаки, шпаклівка – це гарантія довговічності паркетного покриття.

Наша фірма Циклевка, вже більше семи років інтенсивно використовує і співпрацює з Німецькою фірмою Remmers. Ми маємо сертифікати, періодично відвідуємо семінари.

Паркетна елітна хімія Remmers дуже якісна, легка в роботі, стійка до стирання і великим механічним навантаженням.

Акрилові, водні, одно і двокомпонентні поліуретанові лаки зарекомендували себе, як екологічно нешкідливий здоров’ю матеріал, залишають натуральний зовнішній вигляд паркету або дошки підлоги, швидко сохнуть, без запаху, глибокого проникнення, що не підпалюють деревину.

Продукція Remmers зарекомендувала себе в Україні з хорошого боку і на рівень вище інших конкурентів. Ціна і якість! Рекомендую всім!

Знижки

Наша фірма Циклевка пропонує вигідні пропозиції і хороші знижки!

Не пропустіть свій шанс дізнатися про всі пропозиції прямо зараз!

Цінова політика:

У нас дійсно діє плаваюча система знижок і акцій. Від 3% до 10% на роботу з матеріалом по ремонту та реставрації паркету, не впливаючи на якість виконаних робіт та матеріалів:

           – До 20 м2 знижка пенсіонерам 3%

           – Від 30-50 м2 знижка 3%

           – Від 50-70м2 знижка 5%

           – Від 70-100 м2 знижка 7%

           – Від 100 і вище знижка 10%

А також є знижки пенсіонерам, інвалідам 1 групи, учасникам АТО, які за пропискою проживають в даній квартирі: 3% на роботу з матеріалом, на маленькі квадратури до 20м2.

Бувають у нас, також і сезонні знижки, акції перед великими святами. Слідкуйте за новинами в нашому Блозі.

Якщо у вас на ремонт підлог немає всіх грошей і є реальна причина, Ви можете зателефонувати або написати on-line ваші проблеми або побажання, а ми зможемо обговорити це питання і прийти до реального вирішення. Безвихідних ситуацій не буває.

Замовити послугу

Залиште заявку і ми зв'яжемось з Вами найближчим часом