Циклювання паркету Буча

Комплекс робіт

Ціна під ключ - Робта з матеріалами

Барабанними від 450 грн/м2

Плоскими від 520 грн/м2

Устаткування:

 • СО 206, Lagler Hummel
 • Lagler Trio, Flip

Матеріали:

 • шпаклівка Ірком
 • грунтівка HG0001-6
 • лак PL 413

Роботи:

 • циклювання барабанними машинами
 • циклювання плоскими машинами
 • закладення щілин (суцільна)
 • грунтування в один шар
 • подвійне покриття лаком

Мінімальне замовлення: від 14 м2

Калькулятор вартості

Виберіть послугуВкажіть площу помешкання, м2

- +

Вартість послуги

грн.

Ціна на роботи безпилового циклювання підлоги в Бучі – Як що матеріали Замовника!

Ознайомитися з цінами під ключ дивіться повний прайс послуг

Перелік послуг

Од.

Ціна

Безпилове циклювання барабанними машинами

1 м.кв

85 грн

Безпилове шліфування плоскими машинами

1 м.кв

160 грн

Шпаклювання щілин (суцільна)

1 м.кв

30 грн

Грунтування підлоги в один шар (на водній основі)

1 м.кв

20 грн

Грунтування підлоги в один шар (на розчинниках)

1 м.кв

30 грн

Лакування підлоги в один шар (на водній основі)

1 м.кв

20 грн

Лакувння підлоги в один шар (на алкідній основі)

1 м.кв

30 грн

Нанесення гелю в один шар

1 м.кв

40 грн

Реставрація і циклювання паркету Буча

Паркет користується попитом як підлогове покриття не один десяток років. Він володіє особливою атмосферою з ноткою сучасної естетики. За роки експлуатації паркет природно втрачає свій прекрасний зовнішній вигляд і відмінні експлуатаційні якості. З’являються тріщини, щілини, підлога може бути затоплений вологою, деформований і так далі. Але не завжди потрібно його повністю міняти на нове покриття для підлоги. У більшості випадків можлива реставрація паркету. Проводити її можна неодноразово, кількість залежить від початкової товщини матеріалу. Наша компанія надає професійні послуги в реставрації паркету і іншого дерев’яної підлоги. Ми працюємо в цій сфері більше 15 років.

Реставрація паркету: особливості проведення

Основний напрямок нашої діяльності – реставрація дерев’яних покриттів для підлоги. Ми відремонтували за час діяльності компанії понад 11 тисяч квадратних метрів в загальній сумі. Завдяки багаторічному досвіду і власним напрацюванням справляємося з навіть найскладнішими випадками.

Реставруємо штучний, художній, мозаїчний і інші види паркету. Частий випадок в нашій практиці – штучний паркет ялинкою, який був особливо популярний за радянських часів. Він володіє хорошими експлуатаційними властивостями, тому замість заміни на новий матеріал рекомендуємо відреставрувати старий і користуватися в задоволення ще кілька десятків років.

Особливий випадок, хоча і частий – відновлення паркету після потопу. Він вимагає набагато більше часу, ніж інші. В середньому потрібно близько місяця, для того щоб висушити вологий дерев’яна підлога. Тільки після цього можна починати реставраційні роботи, що відновлюють зовнішній вигляд і експлуатаційні якості матеріалу. При правильному догляді і своєчасній реставрації можна продовжити термін будь-якого паркету на кілька десятків років.

Особливості проведення реставрації паркету:

 • Демонтажні роботи. Як правило, до реставрації вдаються з уже пошкодженими ділянками паркету. Тому потрібно зняття всього матеріалу або окремих його частин. Ми надаємо повний цикл послуг по роботі з покриттям для підлоги, в тому числі і демонтаж.
 • Циклювання. Один з найважливіших етапів при відновленні паркету. За допомогою сучасного німецького обладнання знімається старе покриття лаку і пошкоджений шар деревини.
 • Шліфування. Фінальна зачистка всій поверхні підлоги, вирівнювання його. Для цього також використовується спеціальне обладнання.
 • Покриття лаком в декілька шарів. Щоб надати новизни і поліпшити технічні властивості матеріалу, покриття поверхні лаком в два і більше шарів обов’язково.
 • Фарбування. За бажанням замовника можна поміняти колір паркету.

Реставрація паркету ціна в Бучі

Вартість відновлення дерев’яного настилу підраховується індивідуально в залежності від ступеня пошкодження матеріалу, застосування барабанного або плоскошлифовального обладнання, необхідності фарбування та інших нюансів. У нас повністю прозора цінова політика. Ціни всіх послуг за квадратний метр вказані в фіксованому прайс-листі.

Розрахунок реставрації паркету можна зробити в онлайн-калькуляторі, але не всі можуть визначити точно, які послуги потрібні в окремому індивідуальному випадку. Тому рекомендуємо звернутися до нас заздалегідь за консультацією. Наші контакти та адресу вказані на сайті.

Циклювання паркету ціна за метр Буча

Не завжди необхідна повноцінна реставрація підлоги. Іноді матеріал за час експлуатації лише втратив свій первинний зовнішній вигляд, і з’явилися кілька тріщин або щілин. В такому випадку підійде циклювання дерев’яного матеріалу. Для проведення її ми використовуємо дороге німецьке обладнання з мішками і різними рівнями регулювання. Зараз така процедура проводиться максимально чисто і акуратно, не порівняти з тим, що було років 10 або 20 тому. Вартість циклювання залежить від площі підлогового покриття і вибору барабанного або плоскошлифовального обладнання.

Циклювання паркету: переваги

Циклювання є зріз шару поверхні за допомогою спеціального обладнання. У даної послуги є ряд переваг:

 • Відновлення новизни паркету – після видалення старого лакофарбового покриття, вирівнювання поверхні і обробки новими лаками, паркет набуває новий зовнішній вигляд;
 • Економія фінансів – циклювання завжди обходитися дешевше, ніж покупка і монтаж нового підлогового матеріалу;
 • Продовження терміну експлуатації – своєчасне проведення циклювальник робіт надовго продовжує термін використання паркету.

Виповнюємо паркетні роботи в Києві, Київській області і найближчі обласні центри України

ON-Line питання та відповіді

ON-Line питання та відповіді

Напишіть Ваше запитання нижче і ми обов'язково дамо на нього відповідь!

Замовити послугу

Залиште заявку і ми зв'яжемось з Вами найближчим часом