Циклювання паркету Гостомель

Комплекс робіт

Ціна під ключ - Робта з матеріалами

Барабанними від 450 грн/м2

Плоскими від 520 грн/м2

Устаткування:

 • СО 206, Lagler Hummel
 • Lagler Trio, Flip

Матеріали:

 • шпаклівка Ірком
 • грунтівка HG0001-6
 • лак PL 413

Роботи:

 • циклювання барабанними машинами
 • циклювання плоскими машинами
 • закладення щілин (суцільна)
 • грунтування в один шар
 • подвійне покриття лаком

Мінімальне замовлення: від 14 м2

Калькулятор вартості

Виберіть послугуВкажіть площу приміщення, м2

- +

Вартість послуги

грн.

Ціна на роботи безпилового циклювання підлоги в Гостомелі – Як що матеріали Замовника!

Ознайомитися з цінами під ключ дивіться повний прайс послуг

Перелік послуг

Од.

Ціна

Безпилове циклювання барабанними машинами

1 м.кв

85 грн

Безпилове шліфування плоскими машинами

1 м.кв

160 грн

Шпаклювання щілин (суцільна)

1 м.кв

30 грн

Грунтування підлоги в один шар (на водній основі)

1 м.кв

20 грн

Грунтування підлоги в один шар (на розчинниках)

1 м.кв

30 грн

Лакування підлоги в один шар (на водній основі)

1 м.кв

20 грн

Лакувння підлоги в один шар (на алкідній основі)

1 м.кв

30 грн

Нанесення гелю в один шар

1 м.кв

40 грн

Паркет давно зарекомендував себе як надійний і привабливий підлоговий матеріал. Він відрізняється підвищеною надійністю. Через якийсь час лакове покриття стирається, можуть призвести до появи подряпин і мікротріщини, але все це можна виправити завдяки сучасному обладнанню та досвідченим фахівцям нашого колективу. Ми працюємо в Києві і містах Київської області, в тому числі Гостомелі. Основна наша спеціалізація: реставрація та ремонт дерев’яної підлоги. Більше 15 років монтуємо і відновлюємо паркети різної складності: в музеях і бібліотеках, офісні установах, приватних будинках і квартирах.

Циклювання старого паркету: основні ушкодження

Будь-яке дерев’яне покриття підлоги може за час експлуатації отримати такі ушкодження:

 • Загальний знос. Характеризується стертим лаковим покриттям, наявністю відколів і тріщин. Все це можна усунути за допомогою циклювання. Застосовуючи спеціальне обладнання, видаляється верхній шар зі старим лаковим покриттям і глибший з деревини.
 • Після затоплення. Якщо вчасно паркет не був просушений, то швидше за все багато ділянок здулися. Якщо їх не так і багато, то можна замінити на нові. В інших випадках потрібна зміна всього покриття.
 • Потемніння і плями. Такі пошкодження істотно псують зовнішній вигляд підлогового покриття. Але виправити їх не є проблемою. Циклювання з тонуванням перетворять паркет до нового стану.
 • Інші. Крім того можуть бути і інші пошкодження у дерев’яного підлогового покриття, які можна вирішити за допомогою реставраційних робіт.

Багато хто задається питанням про те, чи можна проводити ремонт самостійно за допомогою підручних засобів. Хочемо звернути вашу увагу, що це трудомістка і делікатна робота, що вимагає сучасного обладнання, ефективних витратних матеріалів, практичних навичок. Кожен випадок індивідуальний за кількістю і ступенем ушкоджень, за складом підлогового покриття і його початкової товщині. Підібрати комплекс робіт може тільки майстер, проаналізувавши всі чинники.

Реставрація старого паркету

Наша організація надає послуги по реставрації старого паркету або паркетної дошки. Більше 15 років ми вже ефективно відновлюємо підлоги з деревини. Перед початком робіт проводиться первинний огляд і підбирається відповідний комплекс робіт. Ми допомагаємо повернути колишній вигляд і захисні властивості паркету, продовжити набагато термін експлуатації.

Наші майстри виконують роботу швидко і якісно, ​​використовуємо ефективні матеріали на безпечній основі.

Ремонт старого паркету: закладення щілин

Для того щоб підтримувати підлогове покриття в хорошому стані, дуже важливо регулярно проводити циклювання і шліфування. Не варто доводити матеріал до повного стирання лакофарбового кошти і появи глибоких тріщин. Орієнтовно будь-яке покриття з дерева рекомендуємо реставрувати раз в 10 років. Якщо вчасно не оновити лак на поверхні, волога буде потрапляти всередину деревини і паркет потемніє. У такому випадку потрібно більш глибоке відновлення і зняття шару деревини товщі.

Однією з поширених проблем дерев’яної підлоги є виникнення щілин, як наслідок всихання ламелей за час експлуатації. У них з часом забивається пил і бруд, потрапляє волога. Процес реставрації паркету включає такий етап як закладення щілин шпаклівкою. Після цього здійснюється фінішна шліфування поверхні.

Відновлення старого паркету відбувається поетапно:

 • Заміна або зміцнення пошкоджених елементів підлогового покриття;
 • Циклювання за допомогою барабанної, плоскошліфувальної і углошлифовальной машин;
 • Закладення щілин і тріщин, ґрунтування;
 • Фінішна шліфовка поверхні;
 • Покриття лакофарбовими засобами або маслом.

Циклювання паркету ціна

Ми надаємо послуги з ремонту та укладанні дерев’яної підлоги всіх видів: Безпилової циклювання, шліфування сучасними плоскошліфувальні машини, тонування і покриття лаком, реставрація старого паркету, укладка нового матеріалу і підстави для нього, фанери. Ціни можна переглянути на нашому сайті. Ми надали можливість розрахувати загальну вартість самостійно кожному відвідувачу за допомогою онлайн-калькулятора. Працюємо по Києву та Київській області.

Замовити виїзд майстра можна на нашу номером, який є в шапці сайту. У нас величезний досвід в реставрації паркету, паркетної дошки, дерев’яних сходів. Ми відреставрували підлоговий матеріал в дитячих садах, школах, музеях і бібліотеках. При цьому намагаємося підтримувати лояльну і демократичну цінову політику, щоб наші послуги були доступні багатьом.

Виповнюємо паркетні роботи в Києві, Київській області і найближчі обласні центри України

ON-Line питання та відповіді

ON-Line питання та відповіді

Напишіть Ваше запитання нижче і ми обов'язково дамо на нього відповідь!

Замовити послугу

Залиште заявку і ми зв'яжемось з Вами найближчим часом