Шліфування паркету

Комплекс робіт

Шліфування паркету ціна під ключ

Шліфування під лак - 165 грн/м2

Шліфування під масло або тонування - 225 грн/м2

Устаткування:

 • трьох дискова машина Lagler Trio
 • барабанна машина Lagler Hummel
 • периметр Lagler Flip

Матеріали:

 • абразиви на ліпучках
 • абразивне полотно в рулонах
 • кола на кутові машини
 • абразиви на ліпучці для вібро машини

Роботи:

 • шліфування трьох дисковими машинами
 • шліфування одно дисковими машинами
 • шліфовка кутовими машинами

Мінімальне замовлення: від 14 м2

Ціни на роботи – Як що матеріали Замовника

Ознайомитись з нашими цінами під ключ дивіться повний прайс послуг

Перелік послуг

Од.

Ціна

Шліфування трьох дискової машиною Lagler Trio підготовка під лак

м.кв

165 грн

Шліфування трьох дискової машиною Lagler Trio підготовка під тон

м.кв

225 грн

Шліфування одно дисковою машиною Lagler Single

м.кв

125 грн

Шліфування стрічковою машиною Lagler Hummel

м.кв

85 грн

Шліфування кутовою машиною

м.кв

35 грн

Шліфування ексцентриковою машиною

м.кв

30 грн

Шліфування вібро машиною

м.кв

25 грн

Шлифовка барабанной машиной СО-206

м.кв

55 грн

Шліфування паркету Київ: Чи збереже Ваш паркет надовго!

Шліфування паркету в Києві – здатна повернути натуральний колір, рівність і привабливість.

Сучасне шліфування паркету дозволяє в короткі терміни добитися ідеально рівного, гладкого і красивого покриття для підлоги. Не так давно шліфування підлоги була не доступна, і за обладнання, ціна була дуже завищена, а ручне самостійне шліфування закінчувалося дуже великою проблемою, весь будинок або квартира покривалися великим шаром пилу, ручна шліфовка тривала тижнями, а то й місяцями. Але це залишилося в минулому, сучасна технологія і якісне Німецьке обладнання дозволяють провести роботи швидко з мінімум пилу, а наші майстри паркетники за день можуть зробити шліфовку паркету до 30 м2.

Останнім в Україні, а точніше в Києві з’являється на ринку великий вибір сучасних паркетно шліфувальних машин для обробки паркетної підлоги. Стрічкові машини, плоскошліфувальні з одним або трьома дисками і ексцентрикові. Всі машини оснащені або підключаються до пилозбірників, які дозволяють провести шліфування паркету з мінімальною кількістю деревної стружки, а точніше пилу. Застосовуються всі машини в основному для фінішного шліфування паркету або дощатої підлоги, по сирій деревині або поперек. Кожна машина має свій спосіб кріплення абразивів і призначається для своєї місії в шліфуванні паркетної підлоги.

Процес шліфування паркету в Києві – шліфувальна машина!

Шліфування паркету проводиться за допомогою трьох дискової машини ➡ Lagler Trio, машина робить більш тонку ідеальну шліфовку підлоги, ніж барабанна. На машину встановлюються три диска, які одночасно обертаються в різні боки при певних обертів двигуна. До дисків кріпиться шкурка на липучках, змінюючи абразиви від якості шліфування, починаючи від 40 до 150.

Навіщо потрібне шліфування паркету?

У процесі інтенсивної або навіть не дуже експлуатації паркетної підлоги з часом підлоги зношуються, втрачають свій товарний вигляд. В результаті неправильної експлуатації, механічних пошкоджень в основному це відбувається від меблів, а також від попадання сонячні прямих променів, (ультра-фіолету) паркет починає з часом жовтіти. Наші майстри паркетники рекомендують освіжати паркет після першої укладання через 5-6 років, а наступні роботи по шліфуванню паркету через 10-15 років, в залежності від експлуатації.

Рекомендації наших майстрів по експлуатації паркету, щоб продовжити службу Вашій паркетній підлозі. Рекомендуємо один раз в тиждень робити вологе прибирання, не наносити пісок на поверхню, так як пісок – великий абразив, починає дряпати лакове покриття. Один раз на місяць додавати у воду засіб для догляду за Вашою підлогою, але перед цим проконсультуйтеся у фірми, яка робила Вам підлогу, самостійно не купуйте засоби. Неправильно підібраний засіб може нашкодити конкретно Вашій паркетній підлозі. Якщо, хоча б, все вище перераховане, будете робити правильно і на постійній основі, Ваша підлога буде довго радувати Вас.

Звернувшись до нас, Ви отримуєте гарантію виконання. З цінами і роботами можете ознайомитися на нашому сайті в розділі послуги і ціни.

Майстри паркетники з великим досвідом проведених робіт по шліфування паркету, паркетної дошки, дошки підлоги.

Шліфування паркету з мінімум пилі – Це рівень робіт! 

↓Розгорнути

Рекомендації майстрів паркетників по шліфування підлоги!

Величина зерна шліфувальної стрічки залежить від паркетної підлоги і визначається в кожному конкретному випадку. Зернистість розміру зерна виглядає наступним чином від найбільшого П 24. П 36. П 60. П 80. П 100. П 120. І найдрібніше зерно П 150. Грубозерниста стрічка, по 36 включно, використовується переважно для очищення старого паркетної підлоги від лаку і сильного забруднення з великими нерівностями. Шліфування нових підлог найкраще починати стрічкою з розміром зерна П 60-П 80. Висока зернистість використовується виключно для видалення слідів грубого шліфування після барабанної або стрічкової машини Lagler Hummel.

З огляду на цей факт, шліфування паркету потрібно починати з дрібнозернистої стрічки, яка дозволяє прибрати всі нерівності паркету, при цьому не рекомендується переступати більш ніж через одне значення зернистості. Видалити сліди попередньої обробки буде дуже важко і великі подряпини залишаться, а при нанесення лаку всі вони будуть видні.

Необхідна кількість проходів паркетно-шліфувальної Lagler Hummel, залежить від величини нерівностей укладеного паркету і від ступеня зносу старого паркетного покриття. Як правило, процес шліфування кожним номером зернистості стрічки відбувається в двох взаємно перпендикулярних напрямках під кутом 45 градусів і 90 градусів до волокон дерева. Інколи необхідний ще один прохід по лінії світла. Закінчується шліфування стрічкою з розміром зерна П 100 – П 120. При цьому для отримання поверхні найвищої якості в процесі доведення, рекомендується використання плоскошліфувальних машин Lagler Trio.

Для обробки уздовж стін, під сходами, під батареями, кути і інші важкодоступні місця обробляються однодисковою кутовою плоскошліфувальною машиною Lagler Flip, використовуючи той же ряд зернистості стрічки, який застосовувався при роботі стрічковою машиною.

Сьогодні на ринку представлена ​​велика кількість різноманітних паркетних покриттів, що мають якісно оброблену поверхню. І якщо роботи з укладання підлоги зроблені правильно і кваліфіковано, потрібно лише завершальне шліфування дрібнозернистою абразивною стрічкою і паркетні підлоги готові до нанесення лаку, тонування або масла.

Шліфування паркету – це завершальний етап обробки підлог і підготовка до нанесення лакового покриття. При шліфування нового підлог, паркету, дошки підлоги, без плоскошліфувальних машин просто не обійтися, а найголовніше під тонування або масло треба ідеально готувати підлогу, вона проявить всі вади, подряпини, всі похибки, треба бути акуратним і педантичним. Наші майстри паркетники більше 13 років роблять якісну роботу шліфування паркету в Києві.

При замовленні шліфування паркету в Києві будьте уважні!

Часто замовляючи послугу, шліфування паркету, замовники хочуть зекономити і звертаються до майстрів з невеликим досвідом робіт, які пропонують нижчу ціну за роботу. Роблячи такий вибір, на користь таких пропозицій Ви повинні розуміти – зменшення ціни на шліфування паркету може вплинути на неякісно виконану роботу, не досвідченими майстрами, поганим обладнанням, великою кількістю пилу, не якісними матеріалами, (абразивами) і багато інших причин, що потім можуть виплисти черевато в подальшому етапі проведених робіт. І врешті-решт сам процес шліфування паркету може бути невтішним для замовника і понести додаткові витрати для переробки підлоги. Ви можете вберегти себе, від втрати грошей і результатом робіт, по якісній роботі, замовивши послуги з шліфування паркету у нас по вигідній ціні і якістю проведених робіт, яких не доведеться переробляти. Ви будете впевнені на 100% про її якість.

Пам’ятайте, що ніхто не робить роботу в збиток собі або безкоштовно, якщо ціна на шліфування паркету занадто низька, значить, є якийсь підступ, це привід задуматися і тоді тільки приймати правильне рішення.

↑Сховати

Виповнюємо паркетні роботи в Києві, Київській області і найближчі обласні центри України

ON-Line питання та відповіді

#9910 Ірина
16.08.2021

Доброго дня.
Цікавить вартість на 2 кімнати загальною площею 30м2.

  Адміністратор

  09.11.2021

  Комплекс робіт по реставрації старого паркету робота з матеріалом +- 320 грн м2

#3180 Татьяна
04.03.2018

Хочу воспользоваться Вашими услугами по шлифовки паркета. Паркет дубовый, +- 11 лет, использовался относительно хорошо, есть небольшие потертости и в некоторых местах щели. Каковая будет стоимость работ с материалом, две комнаты по 15 метров квадратных. Нахожусь в Киеве р-н Печерск smile

  Адміністратор

  04.03.2018

  Комплекс робота з матеріалом 220 грн м2. Лакі на водній основі, екологічні, швидко сохнуючі і стійкі до стирання. Кімнату зробимо за 1 день. Кристалізация лаку 1 доба

#3160 Zoia Fedorovna
19.12.2017

Rabotajete li v Irpene ? 40 m kv. Sosna. Ubityj parket.Blize k koncu janvaria 2018.

  Адміністратор

  20.12.2017

  Так, звісно робимо в Ірпені
  Комплекс робіт з матеріалом 220 грн м2, туда входить шліфуання, заделка щелит і тройне покриття лаком фірми Реммерс

#3140 Виктория
22.03.2017

Здравствуйте. Планируем в комнате 14 кв. м. делать ремонт. Паркет дубовый 16 лет, в хорошем состоянии, но имеются потертости. Как их можно косметически устранить, а так же хотим демонтировать деревянный плинтус и поменять на пластиковый, но пластиковый может быть по ширине уже и по периметру комнаты останется полоса неокрашенная. Подскажите, пожалуйста, как правильно сделать и сориентируйте по ценам. А так же какая правильная последовательность работ: электроточка, снятие старых обоев, демонтаж плинтусов, перекраска потолка, паркет, обои, плинтус? Буду благодарна за консультацию.

  Адміністратор

  23.03.2017

  Добрый день.
  Локальный шлифовка паркета не получится, нужно освежать всю комнату, по тому что, будет старый лак с новым по цветам не совпадать и будет не красиво старый желтый новый по светлее.
  По поводу плинтуса можем заменить бес проблем, если он перекрыет щели по периметру, нужно учитывать что щели могут быть 2-3 см, а пластиковый плинтус перекрывает максимум до 2 см.
  Полы обычно делаем после всех черновых и малярных работ, все машины относительно новые и с пылесборниками, пыли минимум.
  Основная работа, комплекс шлифовка, заделка щелей и тройное покрытие лаками фирмы Remmers — 210 грн м2.
  Замена плинтуса на пластиковый демонтаж и монтаж 35 грн м.п без учета плинтуса.

#3120 Вероника
27.02.2017

Здравствуйте Роман Анатольевич, занимаетесь ли Вы только локальной, выборочной работой, в некоторых местах где есть потертости нужно по шлифовать и заново вскрыть лаком. Сколько будет стоит такая работа шлифовка паркета и покрытие лаком, таких мест есть три, приблизительно 5 метров квадратных. Паркетной доски 5 лет, нахожусь в городе Киев, р-н Севастопольская площадь.

  Адміністратор

  27.02.2017

  Добрый день. Локальная работа шлифовка паркета которая Вы хотите и вскрыть лаком так не получиться, будут видны переходы, Ваш пол будет в пятнах, там где свежая работа сделанная, паркетная доска будет по светлее. По тому и будет нужно шлифовать все полы и лакировать полностью всю комнату, тогда работа будет сделана хорошо

1 2

ON-Line питання та відповіді

Напишіть Ваше запитання нижче і ми обов'язково дамо на нього відповідь!

Замовити послугу

Залиште заявку і ми зв'яжемось з Вами найближчим часом