Зварювальні роботи

Комплекс робіт

Зварювальні роботи під ключ в Києві

Зварювання металу середньої складності - 400 грн

Зварювання металу високої складності - 500 грн

Зварювальні роботи

Работы:

 • Каркас сходів
 • Ворота
 • Огородження
 • Балкони
 • Навіси
 • Козирки

Ціни на популярні зварювальні робти 

Ворота – от 1000 грн 

Огородження – от 900 грн 

Ціна на зварювальні роботи:

Перелік послуг

Од.

Ціна

Зварювання металу (середньої складності)

шт

від 400 грн

Зварювання металу (високої складності)

шт

від 500 грн

Заміна стояка

шт

від 1000 грн

Врізка в стояк

шт

від 350 грн

Каркас сходів

шт

від 800 грн

Ворота

шт

від 1000 грн

Огородження

шт

від 900 грн

Балкони

шт

від 850 грн

Альтанки

шт

від 3000 грн

Навіси

шт

від 500 грн

Козирки

шт

від 600 грн

Зварювальні роботи Київ. Дрібні зварювльні роботи під ключ!

Зварювальні роботи в Києві під ключ – це досить складний процес, що вимагає участі підготовленого кваліфікованого фахівця і використання дорогого і технічно просунутого сучасного обладнання. Потреба в дрібних зварювальних роботах може виникати в будь-який момент. Зламалася петля на воротах, необхідно зміцнити огорожу або зібрати металевий каркас під дачу на буронабивних палях – все це зварювальні роботи в Києві та області. Ми пропонуємо роботи будь-якого масштабу і складності. Оперативно виїжджаємо на ваш об’єкт, працюємо чисто і з дотриманням всіх нормативів з безпеки.

Дрібні зварювальні роботи в Києві!

Так само як ситуативний ремонт будь-яких металевих конструкцій:

• паркани;
• ворота;
• сходи;
• козирки;
• гаражі;
• альтанки;
• лавки і т.д.

Дрібні роботи можуть бути проведені протягом години і за цілком прийнятну вартість, якщо ви звернетеся до нас. У той же час багато миряться з незручністю роками просто тому, що не знають, як його виправити. Телефонуйте – ми приварили то, що поламалося ще багато років тому.

Зварювання металоконструкцій!

Виконуємо і більш складні замовлення на зварювальні роботи, зварювання металоконструкцій. До таких належать будь-які металоконструкції на ваше замовлення і з вашим матеріалом і кресленнями. Це можуть найрізноманітніші, в тому числі нестандартні, ферми, стійки, навіси та інші конструкції, в тому числі і розраховані на значні навантаження. Так, ми виготовляємо зварні конструкції під будівництво будинку або дачі на буронабивних або гвинтових палях. Вам достатньо лише надати схему і вимоги до конструкції, а ми зберемо її на місці установки і надійно зафіксуємо.

Також виготовимо звареним способом каркас для металевого гаража, складу, човнового елінгу за готовими кресленнями. Якщо ви давно хотіли обзавестися терасою біля заміського будинку, ми виготовимо надійне зварне підставу для неї. Вам залишиться тільки укласти на місця OSB-плити потрібного розміру і провести оздоблювальні роботи.

Також пропонуємо створення художніх зварних металевих огорож будь-якого типу і розміру. Ви вибираєте стиль – ми виготовляємо звареним методом огорожу. Попередньо ми узгоджуємо з вами всі деталі і майбутні характеристики огорожі, проектуємо його і виготовляємо. Частина робіт проводиться у нас в майстерні, частина, пов’язана з монтажем – на місці.

Чому саме нам варто довірити зварювання!

Використовуємо основні способи зварювання в Києві: електродугову і газоплазмове, вибираючи в кожному конкретному випадку найбільш підходящу. Довіряємо тільки якісному обладнанню відомих фірм, яке регулярно проходить технічне обслуговування. Наші фахівці проходять щорічну переатестацію і підвищують рівень кваліфікації. У нас працюють майстри з багаторічним досвідом роботи, в тому числі на виробництві та в будівництві.

Вартість послуг безпосередньо прив’язана до обсягів і складності роботи і не залежить від часу. Щоб уточнити вартість, зв’яжіться з нами – ми обговоримо всі деталі і терміни виконання зварювальних робіт.

Виповнюємо паркетні роботи в Києві, Київській області і найближчі обласні центри України

ON-Line питання та відповіді

#5250 федір
19.09.2020

потрібно приварити два завіси на металеві двері , місце локації віл антоновича

  Адміністратор

  21.09.2020

  Доброго дня. На такі маленькі закази зараз не виїжаемо

#5150 Богдан
15.08.2020

Нужно в гараже для ямы из уголка 4,5 см сварить и укласть каркас из своего уголка, предварительно убрать старый. Размер ямы 4 75 см Х 95 см. Какая стоимость и время.

#4420 Александр
08.02.2020

Нужно вырезать старый полотенчик в виде согнутого стояка и поставить ровный кусок трубы, сколько будет стоить такая работа?
Диаметр 1″, трубы нужно 1,5 метра максимум. Киев, Троещина.

  Адміністратор

  09.02.2020

  Сбросьте фото на вайбер

#2300 Вероника
03.06.2019

Здравствуйте. Нужно в квартире на Подоле к центральному стояку отопления подключить полотенце-сушитель. Каковая будет стоимость сварочных работ и на какой Вы день сможете сделать работу

  Адміністратор

  03.06.2019

  Здравствуйте. По работе +- 800 грн. По времени 2-3 часа

ON-Line питання та відповіді

Напишіть Ваше запитання нижче і ми обов'язково дамо на нього відповідь!

Замовити послугу

Залиште заявку і ми зв'яжемось з Вами найближчим часом