Циклевка паркета Сквира

Комплекс робіт

Ціна під ключ - Робта з матеріалами

Барабанними від 450 грн/м2

Плоскими від 520 грн/м2

Устаткування:

 • СО 206, Lagler Hummel
 • Lagler Trio, Flip

Матеріали:

 • шпаклівка Ірком
 • грунтівка HG0001-6
 • лак PL 413

Роботи:

 • циклювання барабанними машинами
 • циклювання плоскими машинами
 • закладення щілин (суцільна)
 • грунтування в один шар
 • подвійне покриття лаком

Мінімальне замовлення: від 14 м2

Калькулятор вартості

Виберіть послугуВкажіть площу приміщення, м2

- +

Вартість послуги

грн.

Ціна на роботи безпилового циклювання підлоги в Сквирі – Як що матеріали Замовника!

Ознайомитися з цінами під ключ дивіться повний прайс послуг

Перелік послуг

Од.

Ціна

Безпилове циклювання барабанними машинами

1 м.кв

85 грн

Безпилове шліфування плоскими машинами

1 м.кв

160 грн

Шпаклювання щілин (суцільна)

1 м.кв

30 грн

Грунтування підлоги в один шар (на водній основі)

1 м.кв

20 грн

Грунтування підлоги в один шар (на розчинниках)

1 м.кв

30 грн

Лакування підлоги в один шар (на водній основі)

1 м.кв

20 грн

Лакувння підлоги в один шар (на алкідній основі)

1 м.кв

30 грн

Нанесення гелю в один шар

1 м.кв

40 грн

Дерев’яна підлога – прекрасний варіант підлогового покриття, що володіє масою переваг. По закінченню якогось часу потребує профілактичних роботах, таких як циклювання або шліфування. Іноді потрібно комплекс робіт. Але при своєчасному оновленні підлоги можна набагато продовжити його термін експлуатації. Ми надаємо послуги з відновлення та укладання паркету, паркетної й масивної дошки в Сквирі. Ви можете замовити виїзд майстра додому, зателефонувавши на нашу номером. Також ми працюємо в інших містах Київської області.

Циклювання дерев’яної підлоги Сквира

Ця послуга особливо актуальна при тривалій експлуатації паркету, сильному зносі, наявності тріщин і відколів, потертого лакофарбового покриття, розхитаних плашок. За допомогою циклювання видаляються нерівності підлоги, дерев’яний «ворс» та інші наслідки активного тривалого використання.
Процес здійснюється за допомогою сучасного німецького обладнання Larger барабанного і плоскошлифовального типу. Рівень зрізу можна регулювати. Необхідна товщина верхнього шару, який потрібно видалити, підбирається індивідуально в залежності від зносу і ступеня пошкоджень поверхні підлоги.
Обробка старого паркету «радянського» зразка проводиться за іншими правилами і технології, на відміну від нового покриття з дерева. Крім того, вона більш складна. Найчастіші проблеми його: відколи і роздуті ділянки, відшаровування, великі щілини і темні плями.

Циклювання такого паркету складається з ряду послідовних дій:

 • Підготовчий етап. На самому початку паркетники очищають територію від меблів і предметів інтер’єру. Забирають велике сміття.
 • Основний етап. На даному етапі видаляється старе лакофарбове покриття, очищається і вирівнюється поверхня. Для цього використовують крупозерністие абразиви і барабанне обладнання від німецького бренду.
 • Обробка в важкодоступних місцях. За допомогою углошлифовальной машини знімається верхній шар покриття по периметру, в кутах і інших важкодоступних ділянках.
 • Шліфування підлогового покриття. Плоскошліфувальної машиною зачищається і вирівнюється до ідеального стану поверхню підлоги.
 • Прибирання підлоги. Для цього застосовується спеціальний пилосос.
 • Закладення щілин. Як правило, за час експлуатації дерев’яні елементи всихають і з’являються щілини, які важливо своєчасно закрити шпаклівкою.
 • Фінальна шліфування і зачистка. На даному етапі застосовується плоскошліфувальна машина і дрібнозернисті абразиви.
 • Покриття лаком і тонування. Заключний етап відновлення паркету або паркетної дошки – нанесення на поверхню лакофарбових засобів.

Шліфування дерев’яної підлоги

Шліфування дерев’яної підлоги не менш важлива в процесі відновлення, ніж циклювання. Процес може здійснюватися ручним або машинним способом. Більш якісно і швидко шліфує плоскошліфувальна машина. Ми застосовуємо з цією метою німецьке обладнання фірми Larger. У важкодоступних ділянках і по периметру необхідна углошлифовальная техніка.

Плоскошліфувальна машина не залишає після себе грубих ділянок на підлозі. Після обробки нею поверхня стає ідеально гладкою. Вона призначена для шліфування паркету, паркетної дошки та інших видів дерев’яної підлоги. Оснащена декількома абразивним кругом з розміром зерна від 100 до 340 одиниць. Крім того, плоскошліфувальна машина краще шліфує поверхню за рахунок системи плаваючих головок. Процес проходить максимально чисто, так як обладнання має вбудований мішок.

Шліфування старої дерев’яної підлоги

Старий дерев’яний підлогу в багатьох випадках піддається ремонту і в результаті виходить унікальне нове і красиве підлогове покриття. Шліфування матеріалу дозволяє усунути старий зношений шар деревини, а з ним і дрібні подряпини, тріщини, плями. Після обробки майстри наносять лакофарбові кошти на поверхню в два або три шари.

Циклювання паркету ціна

У вартість циклювання паркету включені такі послуги: безпосереднє видалення верхнього шару деревини по всій поверхні, в тому числі і в важкодоступних місцях, шліфування, закладення щілин, грунтовка, за бажанням тонування, покриття лаком. Ціни всіх послуг вказані в фіксованому прайс-листі.

Ми займаємося укладанням і реставрацією дерев’яних підлог більше 15 років. У нашому колективі досвідчені майстри і перспективні молоді спеціалісти. Дерев’яна підлога можна циклювати до 10 разів весь термін експлуатації. Кількість реставраційних робіт на паркетної дошки залежить від початкової товщини її. Щоб замовити виїзд майстра додому або проконсультуватися, телефонуйте за вказаними на сайті номерами.

Виповнюємо паркетні роботи в Києві, Київській області і найближчі обласні центри України

ON-Line питання та відповіді

ON-Line питання та відповіді

Напишіть Ваше запитання нижче і ми обов'язково дамо на нього відповідь!

Замовити послугу

Залиште заявку і ми зв'яжемось з Вами найближчим часом