Роман Анатолійович

Роман Анатолійович

Паркетні Роботи

Роман Анатолійович – 15 років безперервної роботи: циклювання, шліфування паркету в Києві та області. Колектив складається з молодих досвідчених майстрів паркетників, віком від 30 і до 45 років. За час роботи було відремонтовано більше 11 тисяч по ремонту реставрації старого паркету, 170 об’єктів з нуля, починаючи від фанери та закінчуючи паркетом, 85 об’єктів ресторани, бари, паби, кафе, 140 шкіл та садочків, близько 120 об’єктів державних, офісних приміщеннь. Послуги можемо виробляти за готівковий і безготівковий розрахунок, як кому зручно. Працюємо з екологічно чистими швидковисихаючими і стійкими до стирання лаками на водній основі. Нове європейське обладнання дозволяє виконати всі перераховані роботи з мінімум пилу. За багато років робіт, завдяки гарному колективу і якісно виконані роботи, у нас з’явилися постійні клієнти виконроби, дизайнера, директори шкіл, підприємств, керуючі, завгоспи, телеканали ICTV, ІНТЕР, які дають нам роботу на постійній основі.

Надаємо якісні послуги з безпилового циклювання паркету, шліфування паркету за 1 день, завдяки сучасному новому Німецькому обладнанню і досвідченому дружньому колективу. Спеціалізуємося по напрямках, укладання штучного художнього паркету, укладка дошки підлоги на лаги, укладання паркетної дошки ламінату, настил фанери ОСБ, установка плінтусів порогів, відновлення дерев’яних сходинок, реставрація ремонт відновлення старих підлог.

Звернувшись до нас Ви отримуєте якісну виконану роботу нашими професійними майстрами паркетники за раніше обгрунтовано ціну. Залежно від обсягу та квадратних метрів діють акції, знижки від 3% до 10% на роботу з матеріалом. Виконуємо паркетні роботи в Києві та Київській області.

Роман Анатолійович є безпосереднім прямим дилером, Німецьким професійним обладнанням для якісної обробки паркетних підлог LAGLER, а так само під замовлення в найближчі терміни можемо привести будь-які запчастини до паркетошліфувальних машин.

Роман Анатолійович має сертифікати продукції Remmers, Sherwin-Williams, Synteko. Періодично відвідуємо семінари, маємо сертифікат про навчання з лаками, маслами і бейцями. За довгі роки роботи по циклювання шліфування паркету, ремонту реставрації паркету, зупинилися на Німецькій фірмі Remmers та Шведської фірми Synteko. Вже працюємо більше 10 років з фірмою Remmers – це високоякісний елітний лак на водній основі, швидко сохне, екологічно чистий продукт і стійкий до стирання.

МИ є в соціальних мережах, маємо свої сторінки: facebook, twitter, youtube

Замовити послугу

Залиште заявку і ми зв'яжемось з Вами найближчим часом