Догляд за паркетом

Комплекс робіт

Засіб за доглядом за підлогою в Києві

Ціна 550 грн

Догляд за паркетом в Києві!

Догляд за паркетною підлогою в Києві. Важлива не тільки якісне укладання паркету або паркетної дошки, циклювання, покриття лаком або маслами, а й догляд за покриттям. В ході експлуатації проводиться ряд заходів.

Волога щомісячна обробка паркету!

Крім вологих періодичних прибирань, раз на місяць проводиться прибирання з додаванням спеціальних засобів по догляду за паркетом. Лаковані поверхні очищаються з використанням шампунів на водній основі, вкриті воском або олією – засоби для чищення. При наявності плям їх видаляють уайт-спіритом, яка не розчиняє оздоблювальний матеріал.

Щорічне полірування паркетної підлоги!

Виконується для поверхонь, які покриті лаками і маслами. У плоскошліфувальної машині при цьому використовуються спеціальні полірувальні кола, з використанням яких, підлоги набувають вигляду, що практично не відрізняється від нового. Цей процес не займає багато часу і не зажадає значних коштів.

Рекомендації по догляду за паркетними підлогами!

Після завершення паркетних робіт, наші фахівці проконсультують Вас з правилами експлуатації покриття, при цьому є ряд загальних вимог, зокрема:

 • На ніжки меблів необхідно наклеїти накладки з матеріалу;
 • Робити вологе щотижневе прибирання. Слід зазначити, що ганчірки або швабри повинні бути добре вичавлені, оскільки паркет боїться вологи, а після миття підлог, їх необхідно насухо витерти. Для витирання необхідно використовувати вовняні ганчірки, які додадуть блиск після миття поверхонь;
 • Підтримка рекомендованої вологості в приміщенні – від 35% до 60% (можливо, із застосуванням зволожувачів);
 • Виключити переміщення по підлозі у взутті зі шпильками;
 • При пошкодженні паркетних покриттів для реставрації залучати фахівців, оскільки самостійне відновлення може погіршити ситуацію.

Зв’язавшись з нами по телефону, Вайберу, в online-режимі ви можете отримати додаткові безкоштовні рекомендації по правильній експлуатації і догляду за паркетом. Однак настійно рекомендуємо первинну і щомісячну обробку, полірування довірити нам, як фахівцям з багаторічним стажем.

Виповнюємо паркетні роботи в Києві, Київській області і найближчі обласні центри України

ON-Line питання та відповіді

#3300 Svetlana
12.07.2016

Какие средства для ухода за полами можете пореккомендовать и можно ли их у Вас купить?
И есть ли у Вас магазин или что-то вроде склада где можно все купить?
Спасибо.

  Адміністратор

  12.07.2016

  Добрый день. Могу Вам порекомендовать неплохое средство цена качество для ухода всех видов паркетных полов которые были покрытые лаками на водной основе фирмы Remmers: Hartwachs-Polish уход за полами и лестницами

ON-Line питання та відповіді

Напишіть Ваше запитання нижче і ми обов'язково дамо на нього відповідь!

Замовити послугу

Залиште заявку і ми зв'яжемось з Вами найближчим часом