Циклювання паркету Славутич

Комплекс робіт

Ціна під ключ - Робта з матеріалами

Барабанними від 450 грн/м2

Плоскими від 520 грн/м2

Устаткування:

 • СО 206, Lagler Hummel
 • Lagler Trio, Flip

Матеріали:

 • шпаклівка Ірком
 • грунтівка HG0001-6
 • лак PL 413

Роботи:

 • циклювання барабанними машинами
 • циклювання плоскими машинами
 • закладення щілин (суцільна)
 • грунтування в один шар
 • подвійне покриття лаком

Мінімальне замовлення: від 14 м2

Калькулятор вартості

Виберіть послугуВкажіть площу помешкання, м2

- +

Вартість послуги

грн.

Ціна на роботи безпилового циклювання підлоги в Славутичі – Як що матеріали Замовника!

Ознайомитися з цінами під ключ дивіться повний прайс послуг

Перелік послуг

Од.

Ціна

Безпилове циклювання барабанними машинами

1 м.кв

85 грн

Безпилове шліфування плоскими машинами

1 м.кв

160 грн

Шпаклювання щілин (суцільна)

1 м.кв

30 грн

Грунтування підлоги в один шар (на водній основі)

1 м.кв

20 грн

Грунтування підлоги в один шар (на розчинниках)

1 м.кв

30 грн

Лакування підлоги в один шар (на водній основі)

1 м.кв

20 грн

Лакувння підлоги в один шар (на алкідній основі)

1 м.кв

30 грн

Нанесення гелю в один шар

1 м.кв

40 грн

Циклювання паркету Славутич: ціна і особливості проведення

Колись давно циклювання була єдиним методом вирівнювання дерев’яної підлоги. Спочатку з цією метою використовувалося спеціальне обладнання з гострими ножами. Процес вирівнювання був неймовірно складним і важким фізично. Через якийсь час були винайдені інструменти, що працюють від електрики. Завдяки чому циклювання стала проводитися більш легко і швидко. Але великі приміщення все ж оброблялися з працею і за тривалий термін. В даний час цей процес не становить такої великої складності, особливо для майстрів з досвідом і професійними навичками в ремонті паркету. Наш колектив виконує паркетні роботи швидко і якісно. Цінова політика – конкурентна по регіону.

Реставрація паркету: циклювання і шліфування Славутич

Замість гучних і величезних машин зараз використовується сучасне, компактне і працює тихо, обладнання. Більш того воно комплектується мішками, що забезпечує мінімум бруду в процесі циклювання. Ми застосовуємо барабанну і плоскошліфувальні машини для паркетних робіт. У кожної є свої переваги: ​​барабанна машина відмінно виконує завдання зняття верхнього шару зі старим лакофарбовим покриттям, а плоскошліфувальна обробляє важкодоступні ділянки і робить фінішну циклювання.

Основні пошкодження паркету, що вимагають реставрації:

 • Відклеювання плашок. Окремі елементи паркету можуть в процесі експлуатації розхитатися і стати рухомими. Наш колектив акуратно почистить і підклеїти плашки. Після чого проведемо шліфування та інші необхідні заходи, що поліпшують зовнішній вигляд підлоги.
 • Скрип паркетної підлоги. Така проблема виникає в залежності від підстави паркету. Для монолітної основи буде досить закачати клей в ділянку, який скрипить. Щоб усунути проблему з основою у вигляді лаг, потрібно переразбор всього статі і обробка фанери.
 • Подряпини і тріщини. Все це усувається за допомогою циклювальник і шліфувальних робіт. Після чого підлогу покриваємо трьома шарами лаку. Ми використовуємо екологічно безпечні засоби на водній основі.
 • Відновлення після потопу. Також частий випадок, особливо в квартирах багатоповерхових будинків. При правильному підході можна відновити паркет і не міняти його на новий матеріал. Залежно від ступеня вологості, необхідно тривалий час для повного висихання. Після чого ми виконуємо цикловочні та оздоблювальні роботи. В результаті виходить ідеальний зовнішній вигляд і збільшення тривалості терміну експлуатації.

Реставрація паркету ціна

Вартість відновлення паркету залежить від ступеня і особливостей ушкодження його. На підставі чого складається план по реставрації. Ми виконуємо переклеювання старого паркету, циклювання барабанними машинами, шліфування пласко обладнанням, суцільну закладення щілин, грунтування підстави в один або два шари, лакування підлоги в кілька шарів засобами на водній або алкидной основі. Ціни всіх послуг можна переглянути в нашому фіксованому прайс-листі. Після оголошення остаточної вартості, ніяких переплат і доповнень не потрібно.

Реставрація старого паркету

Відновлення підлогового матеріалу радянського часу або ж з ще давньою історією вимагає професіоналізму і великого досвіду від майстрів. Як правило, процес проходить у декілька етапів:

 • Підготовчий. На даному етапі площа статі очищається від меблів і крупного сміття. Оглядаються пошкоджені ділянки, оцінюється стан всього статі. Майстри простукують кожну плашку, порівнюють звук і рівень вібрації. Також оглядаються зазори, що з’явилися між плашками.
 • Точковий ремонт локальних дефектів. Найбільш пошкоджені ділянки вимагають повної заміни. Від цього буде залежати тривалість експлуатації підлогового покриття.
 • Відколи й щілини закладаються шпаклівкою. Великі зазори закриваються за допомогою дерев’яних трісок.
 • Усунення скрипу. Цей неприємний звук може виникати з причин: від’єднання плашок один від одного, зносу і стирання підкладки, відсутність технологічного зазору. Залежно від цього підбирається план по усуненню скрипу.
 • Циклювання. За допомогою цієї процедури знімається верхній шар паркету і вирівнюється вся поверхня.
 • Шліфування. Для того щоб покриття було ідеально рівним і гладким, проводяться шліфувальні роботи за допомогою німецького обладнання.
 • Тонування і покриття лаком. Заключним етапом реставрації є обробка поверхні тонером і лакофарбовими засобами.

Циклювання паркету ціна

У нас циклювання здійснюється швидко і якісно. Для проведення даної роботи ми застосовуємо сучасне німецьке обладнання барабанного і плоскошлифовального типу. По закінченню ваш паркет стає ідеально рівним, гладким і красивим. Вартість послуги вказана на сайті.

Виповнюємо паркетні роботи в Києві, Київській області і найближчі обласні центри України

ON-Line питання та відповіді

ON-Line питання та відповіді

Напишіть Ваше запитання нижче і ми обов'язково дамо на нього відповідь!

Замовити послугу

Залиште заявку і ми зв'яжемось з Вами найближчим часом