Циклевка паркета Боярка

Комплекс робіт

Ціна під ключ - Робта з матеріалами

Барабанними від 450 грн/м2

Плоскими від 520 грн/м2

Устаткування:

 • СО 206, Lagler Hummel
 • Lagler Trio, Flip

Матеріали:

 • шпаклівка Ірком
 • грунтівка HG0001-6
 • лак PL 413

Роботи:

 • циклювання барабанними машинами
 • циклювання плоскими машинами
 • закладення щілин (суцільна)
 • грунтування в один шар
 • подвійне покриття лаком

Мінімальне замовлення: від 14 м2

Калькулятор вартості

Виберіть послугуВкажіть площа приміщення, м2

- +

Вартість послуги

грн.

Ціна робіт на безпилове циклювання підлог в Боярці - Якщо матеріали Замовника!

Ознайомитися з цінами під ключ дивіться повний прайс послуг

Перелік послуг

Од.

Ціна

Безпилове циклювання барабанними машинами

1 м.кв

85 грн

Безпилове шліфування плоскими машинами

1 м.кв

160 грн

Шпаклювання щілин (суцільна)

1 м.кв

30 грн

Грунтування підлоги в один шар (на водній основі)

1 м.кв

20 грн

Грунтування підлоги в один шар (на розчинниках)

1 м.кв

30 грн

Лакування підлоги в один шар (на водній основі)

1 м.кв

20 грн

Лакувння підлоги в один шар (на алкідній основі)

1 м.кв

30 грн

Нанесення гелю в один шар

1 м.кв

40 грн

Реставрація і циклювання паркету Боярка

Один з найпопулярніших дерев’яних підлогових матеріалів – паркет. Він відрізняється гарним зовнішнім виглядом, приємними тактильними відчуттями, тривалим терміном експлуатації. Ще одна незаперечна перевага це можливість поновлення і усунення пошкоджень, що виникли за період використання. Послуга, яка дозволяє це все здійснити, називається циклювання. Для проведення її застосовується сучасне німецьке обладнання барабанного або плоскошлифовального типу. Циклювання дозволяє зняти верхній шар з лакофарбовим покриттям і глибший дерев’яний. Завдяки цьому можна вирівняти поверхню, видалити залишки зношеного покриття і заново пофарбувати підлогу. В результаті виходить абсолютно новий, гарний і, що відповідає експлуатаційним вимогам, підлогу.

Оновлення паркету в Боярці: коли необхідно?

Якщо ваш дерев’яна підлога виглядає зношене і є деякі пошкодження, не поспішайте міняти його на новий матеріал. Є більш вигідний варіант – оновлення паркету за допомогою циклювання, заміни окремих елементів, шліфування та інших послуг. Наші майстри-паркетники надають повний цикл робіт по реставрації паркету і іншого дерев’яного матеріалу, що використовується в якості статі.

Як правило, відновлення паркету починається з очищення приміщення від меблів і крупного сміття. Фахівці перевіряють поверхню на наявність виступаючих над поверхнею цвяхів і саморізів, забивають їх вглиб або видаляють, щоб вони не пошкодили дороге шліфувальне обладнання.

Для циклювання паркету використовується німецьке обладнання від бренду Lagler. Ця дорога техніка дозволяє зняти практично без пилу верхній і глибший шар підлогового матеріалу. Крім того, за допомогою барабанної і плоскошліфувальної машини, видаляються залишки лаку, яким покритий підлогу.

Наступний етап оновлення паркету полягає в чистової шліфуванні. Після неї матеріал набуває свій первісний вигляд, стає ідеально рівним і гладким. Далі на нього наносять фінішне покриття в залежності від побажань клієнта. Всі матеріали, які використовуються нашими майстрами, мають європейські сертифікати якості і екологічно безпечні.

Циклювання паркету ціна

Процес відновлення старого підлогового покриття не займає багато часу і проходить акуратно і чисто. Але все ж фахівці рекомендують дочекатися поки оздоблювальні матеріали на стінах і стелі висохнуть. Також ще до початку проведення робіт рекомендується перевірити вологість і температуру в приміщенні. Всі роботи з дерев’яною підлогою рекомендується проводити при невисокій вологості.

Вартість циклювання паркету можна розрахувати за допомогою онлайн-калькулятора на нашому сайті.

Загальна цифра ґрунтується на таких факторах:

 • Особливості паркету. Його різновид, порода дерева, з якого він виготовлений.
 • Ступінь пошкодження. Зрозуміло, чим більше пошкоджений паркет, тим вище ціна ремонтних робіт.
 • Спектр необхідних послуг. Стандартні роботи при оновленні паркету: циклювання, закладення щілин, шліфування, покриття лакофарбовими засобами.
 • Устаткування. Застосування більш сучасного плоскошлифовального обладнання буде коштувати трохи дорожче, ніж барабанної машини.

Циклювання паркету ціна за метр

Ціни всіх реставраційних та монтажних робіт в повному обсязі вказані в нашому фіксованому прайс-листі. Ремонт дерев’яної підлоги під ключ барабанної машиною буде коштувати 320 грн за квадратний метр. Циклювання плоскошліфувальної обладнанням обійдеться в 365 грн за квадратний метр. Більше подробиць про ціноутворення можна дізнатися в прайс-листі.

Циклювання паркету переваги

Відновлення дерев’яного підлогового покриття відрізняється рядом переваг:

 • Оновлення зовнішнього вигляду паркету – завдяки повному циклу робіт, що включає циклювання, закладення щілин та тріщин, шліфування і фарбування поверхні, зношений матеріал набуває стан нового;
 • Економія коштів – циклювання паркету обходитися дешевше, ніж покупка і укладання нового матеріалу;
 • Збереження атмосфери в приміщенні – дерев’яні елементи в приміщенні відіграють особливу роль у створенні історії будинку, завдяки можливості відреставрувати старий паркет, можна зберегти колишню атмосферу і затишок;
 • Можливість продовжити термін експлуатації підлогового покриття – циклювання сучасним обладнанням не тільки покращує зовнішній вигляд паркету, але і збільшує термін його експлуатації.

Замовити виїзд майстра додому або консультацію можна за телефоном, вказаним на сайті. Наші майстри спеціалізуються на монтажі та реставрації дерев’яної підлоги всіх видів. Більше 15 років досвід за плечима.

Виповнюємо паркетні роботи в Києві, Київській області і найближчі обласні центри України

ON-Line питання та відповіді

ON-Line питання та відповіді

Напишіть Ваше запитання нижче і ми обов'язково дамо на нього відповідь!

Замовити послугу

Залиште заявку і ми зв'яжемось з Вами найближчим часом