Циклювання паркету Коцюбинське

Комплекс робіт

Ціна під ключ - Робта з матеріалами

Барабанними від 450 грн/м2

Плоскими від 520 грн/м2

Устаткування:

 • СО 206, Lagler Hummel
 • Lagler Trio, Flip

Матеріали:

 • шпаклівка Ірком
 • грунтівка HG0001-6
 • лак PL 413

Роботи:

 • циклювання барабанними машинами
 • циклювання плоскими машинами
 • закладення щілин (суцільна)
 • грунтування в один шар
 • подвійне покриття лаком

Мінімальне замовлення: від 14 м2

Калькулятор вартості

Виберіть послугуВкажіть площу приміщення, м2

- +

Вартість послуги

грн.

Ціна робіт безпилового циклювання підлог в Коцюбинському - Якщо матеріали Замовника!

Ознайомитися з цінами під ключ дивіться повний прайс послуг

Перелік послуг

Од.

Ціна

Безпилове циклювання барабанними машинами

1 м.кв

85 грн

Безпилове шліфування плоскими машинами

1 м.кв

160 грн

Шпаклювання щілин (суцільна)

1 м.кв

30 грн

Грунтування підлоги в один шар (на водній основі)

1 м.кв

20 грн

Грунтування підлоги в один шар (на розчинниках)

1 м.кв

30 грн

Лакування підлоги в один шар (на водній основі)

1 м.кв

20 грн

Лакувння підлоги в один шар (на алкідній основі)

1 м.кв

30 грн

Нанесення гелю в один шар

1 м.кв

40 грн

Одним з головних методів відновлення дерев’яного підлогового покриття на сьогоднішній день вважається циклювання. Весь процес полягає в рівномірному зняття верхнього шару матеріалу і вирівнювання поверхні. При необхідності на даному етапі можлива заміна окремих елементів, фарбування і покриття лакофарбовими засобами. Підлогове покриття з дерева в усі часи буде користуватися попитом. А завдяки можливості реставрації його, можна продовжувати термін експлуатації без відчутних фінансових втрат. Наша організація спеціалізується на проведенні реставраційних і монтажних робіт по дерев’яній підлозі. Більше 15 років досвіду і численні задоволені клієнти є гарантом нашого професіоналізму.

Реставрація і циклювання паркету

Процес відновлення дерев’яної підлоги вимагає великого досвіду майстрів і дорогого сучасного обладнання. Для циклювання застосовуються барабанні і плоскошліфувальні машини. Вартість роботи залежить від вибору обладнання. Суть циклювання полягає в знятті верхнього лакованого шару і більш глибокого деревного пласта. В процесі поверхня вирівнюється і стає максимально гладкою. При циклювання майстри звертають на такі нюанси:

 • Особливості породи дерева. Досвідчені фахівці не можуть не врахувати особливості породи дерева, з якої зроблено підлогове покриття. Сам процес циклювання можливий навіть на найрідкісніших і дорогих різновидах.
 • Наявність нерівностей і великого зносу на старому паркеті. У таких випадках обов’язково застосовується барабанне обладнання, яке відмінно справляється з основними дефектами та ознаками тривалої експлуатації.
 • Наявність вологи в щілинах підлогового покриття. Вологий підлогу не можна реставрувати, так як це може призвести до деформації його. Тому майстри попередньо перевіряють вологість матеріалу і наявність рідини в щілинах.
 • Стан шліфуючого елемента. Основний елемент, який застосовується для зняття верхнього шару, потрібно періодично оглядати на справність і замінювати при необхідності. На ньому може налипає бітумна прошарок, яка часто є на елементах паркету.
 • Перевірка вологості і температури в приміщенні. Один з найважливіших нюансів при проведенні циклювальник робіт по дерев’яній підлозі є сухий клімат і кімнатна температура.

Циклювання паркету ціна і особливості проведення

Вартість циклювальник робіт можна подивитися на нашому сайті. У нас є фіксований прайс з цінами всіх послуг за квадратний метр. Також ми надали можливість усім відвідувачам сайту розраховувати самостійно ціну в онлайн-калькуляторі. Вартість відновлення статі формується в залежності від необхідності проведення тих чи інших робіт.

Основні етапи циклювання паркету або дерев’яної дошки:

 • Очищення підлогового покриття. Перший етап – підготовчий. Перед проведенням циклювання необхідно прибрати всі меблі і елементи інтер’єру. Також слід очистити підлогу від крупного сміття, цвяхів і саморізів, які виступають над поверхнею.
 • Зняття верхнього шару старого паркету. Для цього застосовується барабанне або пласко обладнання. В процесі видаляється старе лакофарбове покриття, залишки мастики, воску і Бітумка, поверхня вирівнюється.
 • Закладення щілин і грунтування. Наступний етап подовжує експлуатаційний термін підлогового матеріалу. Для закладення щілин використовується екологічно безпечна шпаклівка.
 • Шліфування. На даному етапі надається остаточний зовнішній вигляд підлоги. Для цього підбирається оптимальний варіант шліфувального елемент з урахуванням породи дерева і різновиди матеріалу.
 • Покриття лаками і колірованіе. Заключний етап покриття підлоги лакофарбовими засобами в кілька шарів і при необхідності колірованіе в потрібний колір.

Шліфування паркету Коцюбинське

При відсутності значних дефектів матеріалу, пошкоджень елементів і наявності потертого зовнішнього вигляду, можна скористатися послугою шліфування паркету. Завдяки чому можна швидко і якісно відновити його колишню новизну. Наш колектив майстрів-паркетників надає послуги по реставрації, циклювання, шліфування і укладання підлогового покриття з дерева.

Циклювання паркету Коцюбинське ціна

Вартість реставраційних і монтажних робіт по підлогового покриття можна подивитися в нашому фіксованому прайсі. Ціни вказані за один квадратний метр. Ми надаємо професійну допомогу у відновленні старого паркету, яка не перевищує вартість придбання і укладання нового матеріалу. Замовити виїзд майстра додому можна за вказаними на сайті номерами.

Виповнюємо паркетні роботи в Києві, Київській області і найближчі обласні центри України

ON-Line питання та відповіді

ON-Line питання та відповіді

Напишіть Ваше запитання нижче і ми обов'язково дамо на нього відповідь!

Замовити послугу

Залиште заявку і ми зв'яжемось з Вами найближчим часом