Відсутня електрика

Комплекс робіт

Коли відсутня електрика під ключ в Києві

Ціна від 300 грн за годину

Відсутня електрика Київ! Виконання паркетних робіт в умовах проблемного електропостачання!

Відсутьня електрика в Києві на сьогоднішній день дуже атуальна тема і користується великим попитом.  Ми готові виконати паркетні роботи в різних умовах, які ускладнюють роботи. Одним з таких випадків є відсутність електропостачання об’єкта або знижена напруга в мережі.

Робота при відсутності електрики в Києві!

Найбільш частими об’єктами з даною проблемою є дачі, котеджі, будинки в сільській місцевості або передмісті. Для виключення залежності від зовнішніх факторів в арсеналі технічних засобів нашої організації знаходяться дизельні генератори потужністю 7 А * год. Один такий генератор може забезпечити одночасну роботу двох шліфувальних машин до 10 год. Природно, при наявності достатньої кількості дизельного палива час може бути і більше.

Дизель-генератори при відсутності електроенергії забезпечать об’єкт також освітленням і дозволять виконати підготовчі роботи, укладання паркету, покриття лаком, просочення маслами. З позитивних характеристик використовуваних дизельних агрегатів також слід відзначити їх відносну малошумність в порівнянні з іншими моделями. Наші генератори досить економні з коефіцієнтом корисної дії, що досягає 95%, при цьому за годину роботи використовується не більше 2 – 2,5 літрів палива.

Роботи на об’єктах із зниженою напругою!

Неможливо виконувати паркетні роботи, де напруга нижче допустимих норм. Інструмент та обладнання, не тільки на київщині, напруга досягає до 170 В. З даною ситуацією фахівці часто стикаються на заміських об’єктах. Однак для нас це не є проблемою.

При виконанні робіт в таких випадках, наші працівники використовують стабілізатор з допустимим навантаженням до 11 А. Цієї потужності достатньо для роботи двох циклювальних машин, необхідного електроінструменту і освітлення.

Таким чином, компанія Циклевка є для Вас надійним партнером. Ми виконаємо паркетні роботи навіть в складних ситуаціях, що особливо важливо в обмежених за часом умовах.

Виповнюємо паркетні роботи в Києві, Київській області і найближчі обласні центри України

ON-Line питання та відповіді

#3240 Денис
17.02.2017

Здравствуйте.
Имею дачу в кооперативе, там очень маленькое напряжение 180- 190 вольт, мы с Вами сможем решить вопрос по циклевки доски пола, и если да то какая будет цена просто поциклевать новый пол а красить полы буду сам.
Спасибо

    Адміністратор

    18.02.2017

    Здравствуйте. Да конечно сможем Ваш заказ сделать. Очень часто люди сталкивались с такой проблемой покупают дома в дачном кооперативе а там слабое напряжение. У нас есть мощный стабилизатор который способный из 180 вольт выдавать 220 вольт и тогда спокойно можно циклевать деревянные полы.Цена у нас стандартная циклевка барабанными машинами от 45 до 65 грн в зависимости от неровностей.

ON-Line питання та відповіді

Напишіть Ваше запитання нижче і ми обов'язково дамо на нього відповідь!

Замовити послугу

Залиште заявку і ми зв'яжемось з Вами найближчим часом