Укладання дошки підлоги

Комплекс робіт

Укладання дошки підлоги ціна під ключ в Києві

Дошка підлоги 30мм від 860 грн/м2

Дошка підлоги 35мм від 920 грн/м2

Устаткування:

 • торцювальні машини
 • пневмо інструмент
 • лазерний рівень

Матеріали:

 • брус 40мм на 60мм
 • дошка підлоги сосна 35мм на 120мм
 • анкерні дюбелі, саморізи
 • клей паркетний Anserkoll

Роботи:

 • монтаж лаг на анкерні дюбелі
 • монтаж дошки на саморізи
 • проклейка лаг з дошкою

Ціна на робти – Як що матеріали Замовника

Ознайомитись з цінами  дивіться повний прайс послуг

Перелік послуг

Од.

Ціна

Монтаж лаг з кроком 50 см

1 м.кв

150 грн

Монтаж лаг з кроком 40 см

1 м.кв

170 грн

Укладання дошки підлоги 25-30 мм

1 м.кв

170 грн

Укладання дошки підлоги 32-35 мм

1 м.кв

180 грн

Проклейка лаг до стяжки

1 м.кв

20 грн

Проклейка дошки підлоги з лагами

1 м.кв

20 грн

Шліфування дошки підлоги барабанними машинами

1 м.кв

45 грн

Шліфування дошки підлоги плоскими машинами

1 м.кв

65 грн

Укладання дошки підлоги Київ: що, за чим і за скільки!

Укладання дошки підлоги в Києві. Є три основні способи укладання монтажу дошки:

 • на дерев’яні лаги – найпопулярніший;
 • на бетонну стяжку;
 • на фанеру.

Фанера – будівельний матеріал з декількох тонких листів деревини. Один лист шпону – від 0,1 до 10 мм .. Один лист фанери – від 3-х шарів шпону, завжди непарна кількість. Листи шпону укладають строго перпендикулярно кожному попередньому листу. Це робить фанеру набагато міцніше. Детальніше про укладання на фанеру читайте на сторінці послуг Укладання фанери.

Бетонна стяжка. Наші майстри-паркетники роблять настил фанери на бетонну стяжку двома способами:

Спосіб укладання дошки підлоги в Києві: що і як!

 • перший спосіб – коли в стягуванні знаходяться комунікації труби опалення, електричні дроти, тоді фанеру нарізаємо на дрібні квадрати. Клеїмо квадрати на паркетний клей, додатково фіксуємо до підлоги спеціальними компресорними цвяхами.
 • другий спосіб – це настил фанери на клей і дюбель цвях швидкого монтажу або компресорний цвях під пневмоінструмент.

На лаги. Лаги – це дерев’яні балки, які розміщуються поперек підлозі, вже зверху на них стелиться підлогове покриття. Зазвичай використовують дерев’яні бруски, через порівняну дешевизну та екологічність матеріалу.

Дошка підлоги ділиться на три сорти: перший, другий і третій. Є ще обрізна чорнова, вона буває зрощена або зроблена з масиву.

Це важливо: вологість дошки і лаг не повинно перевищувати 12%.

Після закінчення всіх робіт по укладання дошки підлоги, виконаними нашими майстрами-паркетники, залишайте свої відгуки, коментарі за якістю проведених робіт, які були використані матеріали, а також вказуйте терміни робіт. Наші знання і досвід служать Вам на користь!

Сосна, дуб, ясен – підлогу красить!

Будинок на мільйон! Саме так хоче жити кожен. Саме так почуваються володарі справжніх дерев’яних підлог. Ніщо не замінить запах натурального дерева в будинку, хвилююча свіжість після вологого прибирання, відчуття всеосяжної теплоти від дотику босих ніжок від натуральної дерев’яної підлоги … Самі подумайте: коли Ви приходите з виснажливої роботи додому, є всього три речі до яких проситься душа: їсти, спати і роззутися. Ноги втомлюються від ходьби, від взуття так і хочеться нашим пальцям трохи свободи. Але якщо на підлозі кахель – ногам швидко стає холодно, на ламінаті ми старанно ковзуємся, а до лінолеуму липне. Але як тільки станемо на паркет – тепло і комфорт. Це незамінна частина того домашнього затишку, який щовечора дарує нам гармонію, а вранці – надихає на нові звершення. Але яке дерево вибрати? І як його правильно покласти на підлогу?

Стандартні лаги розміром 40 мм на 60 мм фіксуються до стяжки або до бетонних перекриттів на анкерні болти по осях не менше ніж 50 см, вручну дошка підлоги затискається один до одного дерев’яними клинами і потім в паз або в гребінь вкручуються саморізи по дереву.

Укладання дошки підлоги без пилу – Це рівень робіт!

↓Розгорнути

Вибираємо дерево:

Дуб. Без зайвої скромності – цар і бог на всьому пострадянському просторі. Найпопулярніша деревина. Секрет в варіативності:

 • дуб дуже міцний матеріал, підлога з дуба практично протиударна (зробити на ньому вм’ятину – потрібно гіпер сильно постаратися);
 • гарний рідний візерунок (до речі, він впливає на ціноформування цього дерева. Чим яскравіше виражена структура дерева, тим дорожче його вартість);
 • буває білий дуб і червоний дуб. Білий – рідний відтінок сірувато-зелений, червоний – темно-коричневий з мідної домішкою. Але характеристики можуть сильно відрізнятися. Ви легко зможете знайти на прилавках магазина дві деревини з підписом червоний дуб, а вони будуть зовсім різні. Не дивуйтеся, в магазині нічого не переплутали) просто характеристики дуба (все, навіть щільність деревини) залежать від місця, де він виріс;
 • дуб дуже легко піддається тонуванню секрети тонування читайте на сторінці тонування паркету.
 • висока стабільність: середня щільність дуба 650 кг / м3, а його здатність протистояти механічним пошкодженням (тобто – твердість) оцінюється в середньому в 3,8 (це величина твердості за шкалою Брінелля).

Якщо Вам хочеться підлогу з блідо-рожевим відтінком – шукайте дуб, який виріс в горах.

Сосна. Будь-які вироби з листяних порід дерев практично не піддаються гниттю, стійкі до грибка і цвілі. Цікавий факт, що люди, які живуть в будинках з модрини (хвойні породи) рідше хворіють. Причина – виділяється такими породами дерев смола, вона є антисептиком. Це заслуговує на окрему увагу.

Характеристики:

 • вельми еластичне дерево. Точніше м’яке;
 • текстура сосни зі своїм індивідуальним характером: вона яскрава, з димними точковими місцями, з сучками, але дуже красива;
 • вона м’яка: середня щільність сосни навіть нижче ніж у вільхи, а її здатність протистояти механічним пошкодженням (тобто – твердість) оцінюється в середньому в 1,6 (це величина твердості за шкалою Брінелля), що більше ніж в 2 рази поступається дереву;
 • забарвлення в основному жовта і з від блідо-жовтого до помаранчевого з червоними відливами;
 • з найдорожчих підлогових покриттів з сосни використовують підлогові дошки з серцевини сосни. Вони насиченого червоного кольору з золотистим колірним шлейфом. Таку красу можна і потрібно покривати тільки безбарвним лаком. В цьому випадку його завдання буде в захисті деревини від вологи, не більше того.

В цілому, найдешевшим і популярним у нас, вид підлогового покриття – це соснові дошки.

Ясень. Один з найміцніших дерев. Навіть міцніше дуба, хоча в цілому вони дуже навіть схожі. Цей тип дерева дуже часто використовують в підлогових покриттях стилю лофт за рахунок холодноватого натурального забарвлення. Трохи про ясені:

 • приголомшлива твердість і зносостійкість! Ясень в цьому відношенні міцніше дуба;
 • Колір сірувато-жовтий, в основному, але завжди світлий. Його часто тонують, але намагаються зберегти рідну текстуру;
 • Різновидів хоч відбавляй, все – за місцем виробництва: Європа, Японія, США. Відрізняється трохи текстурою і кольором.
 • Недолік: не дивлячись на приголомшливу щільність, ясен не любить вологу. При тривалому перебуванні ясена під впливом води – деформується. Так що для зовнішніх оздоблень ми його не рекомендуємо;
 • висока стабільність: середня щільність дуба 750 кг / м3, а його здатність протистояти механічним пошкодженням (тобто – твердість) оцінюється в середньому в 4 (це величина твердості за шкалою Брінелля).

Ясень більш пружний і в той же час стійкий до механічних пошкоджень, ніж дуб, але вологи боїться однозначно більше.

Перевага лаг над бетонною стяжкою:

 • Висоту лаг можна використовувати для інженерних комунікацій.
 • За допомогою лаг можна вирівняти підлогу.
 • Підвищити шумоізоляцію.
 • Перерозподілити навантаження на підлогу.
 • Екологічність.

Що ми можемо Вам дати?

Якщо роботи і матеріали наші – ми даємо гарантію на 1 рік! Протягом одного року усуваємо будь-які похибки, якщо ті сталися з нашої вини, а не з вини Замовника. В основному географія нашої діяльності з паркетними роботами, укладанні, шліфовці і циклювання паркету поширюється по Києву та Київській області, але ми також виїжджаємо в найближчі обласні центри. Якісне нове обладнання дозволяє нашим майстрам реалізувати самі амбітні проекти будь-якої складності, починаючи від штучного паркету і закінчуючи художнім і палацовим паркетом, або укладанням паркетної дошки, дошки підлоги. Ціни на паркетні роботи залежать від складності укладання та обсягів робіт: чим більше квадратних метрів, тим дешевше.

↑Сховати

Поширені запитання

✅Вартість робіт укладання дошки під ключ з матеріалами❓

Комплекс робіт з матеріалом, брус рейка 60 × 40мм, дошка для підлоги перший сорт 35мм, лаки фірми Remmers - 1350 грн м2!

✅Різновиди і сорти дошки підлоги❓

Дошка підлоги ділиться на три сорти, вищий, перший і другий. Розміри бувають різні, по товщині 35 мм, 32 мм, 26 мм, по ширині від 800 мм і до 1300 мм, по довжині від 1000 мм і до 6000мм!

✅Сама ходова і популярна дошка підлоги❓

У наших регіонах користується дошка підлоги з сосни 35мм, ціна якість. А також дошка підлоги буває з ясена, дуба, модрини!

ON-Line питання та відповіді

#4540 Юрий
21.03.2020

Напишите Ваш вопрос ниже и мы обязательно дадим на него ответ! А лтвета я от вас так и не получил.

#4530 Юрий
19.03.2020

Лаги-дуб 100х100, доска шпунтованная дубовая (1сорт)-38мм.
Стелить по деревянным нижним лагам покрытым OSB 14мм.
+ гидроизоляция руберроидом под лагами, утеплитель между лагами, сверху по лагам гидробарьер. 26м.кв.
Cтоимость работы? (качественной)

#4520 Андрій
14.03.2020

Ціна м2 укладання ясенової доски на OSB на клей та прикручування саморізами та поторцювати по розмірам та зробити фаску?
Яка ціна буде за таку роботу?

#3840 Лариса
19.10.2019

Добрый день. Дом находится в Киевской области. Необходимо в комнате 20 кв. Метров залить пол стяжкой и положить линолеум. Сколько будут стоить работы?

  Адміністратор

  25.10.2019

  Доброго дня. Чорнові роботи не виконуємо, тільки ті що звязні з паркетом або дошкою підлоги

#3800 Надежда
08.10.2019

укладка лаг через 40 см, сверху фанера, сверху ламинат. Высота по проекту 14 см : Лаги 10 см, фанера 1,5-2 см, подложка 0.5 см, и ламинат. Какая стоимость за 1 м2 этой работы?

  Адміністратор

  25.10.2019

  Доброго дня. Комплекс робіт ті що ви прописали +- 380-420 грн м2, в залезності від рівності основи, відстані між лагами, товщини фанери

#3630 Андрій
13.09.2019

треба:
-укласти дошку підлоги на лаги, що на 2-му поверсв, мабуть треба вирівняти лаги під дошку – 50 кв.м
-утеплити мінватою фасад – 100кв.м
яка ціна буде?
16 км від Києва, Васильк. р-н

  Адміністратор

  23.09.2019

  Доброго дня. Укладка дошки на лаги +- в районі 250 грн м2, є багато нюансів, набирайте пообщаємось
  0674462255 Роман

#1830 Володимир
13.05.2019

Добрий день мне нужно зделать 280 м2 дерев’яний тераси. Монтаж бруса і обична доска сколько стоит робота м2. И яка ціна виезда на замер

  Адміністратор

  13.05.2019

  Доброго вечора. А де обэкт знаходиться

#1810 Ирина
05.04.2019

хочу положить пол на даче на втором этаже, доски есть балки там положены, доска 50*150 по 4 м. есть и по 4,50.хочу положить их а сверху фанера, такое возможно?

  Адміністратор

  05.04.2019

  Таз звичайно зможемо. Звоніть є багато нюансів

#1780 Павел
22.09.2018

Здравствуйте! Подскажите как профи. Как уложить деревяныую доску 120 х 38 х 4000 на лаги 200 х 150 так чтобы пол не скрипел в процесе эксплуатации? Расстояние между лагами 500мм.

  Адміністратор

  22.09.2018

  Доброго дня. Позвоніть, все розкажу

  Адміністратор

  22.09.2018

  Позвотіть все розкажу, за косультацію гроші не беру

#1760 Ярослав
10.07.2018

Здраствуйте, сколько будет стоить положить деревянный пол в доме с нуля? smile

  Адміністратор

  11.07.2018

  Монтаж деревянного дубового плинтуса полу стойки под ключ 145 грн м.пг

#1730 Вячеслав
30.05.2018

Здравствуйте. У меня паркет(хочу снять) и деревянные перекрытия, что необходимо делать для укладки доски( доска моя 25*90) площадь 55м.к., лак мой эпоксид( 75мкм) + полиуритан(50мкм). Стоимость подготовки, укладки, нанесение лака? Благодарю!

  Адміністратор

  31.05.2018

  Добрый день. Что бы сделать просчет нужно выезжать и смотреть по факту работ, есть очень много нюансов

  Адміністратор

  31.05.2018

  В таком случае как у вас нужен выезд специалиста на объект, для просчета

#1710 Роман
18.04.2018

Здравствуйте какая стоимость монтажа террасной доски М2, объем примерно 500м2.
Монтаж к металлу на невидимую змейку. Материалы наши.

  Адміністратор

  18.04.2018

  По работе монтажа террасной доски +- 120 грн м2

#1690 Олег
29.12.2017

Здравствуйте. Есть хрущевка примерно 30м2. Хотим уложить где то 25м2 деревянным полом. По предварительной информации там лежат на бетоне доски и на досках фанера. Такой вопрос. Нужно снимать эти доски и ложить по новой, или можно на старые доски положить новые. Как обстоят дела со звукоизоляцией? Вопрос важен, так как у нас две собаки, не хотелось бы, чтобы соседи жаловались. Ну и по цене вопрос, конечно, на какую сумму +- нужно рассчитывать вместе с работой и материалами? acute

  Адміністратор

  29.12.2017

  Что бы сделать хорошо нужно демонтировать старые полы и все сделать как следует (правильно положить лаги, правильно сделать звукоизоляцию тем более у Вас две собаки и положить новую доску пола)
  Цена вопрос после просмотра объекта

#1670 Андрей
10.02.2017

Роман Анатольевич здравствуйте
Приобрел квартиру в Крюковщина. ЖК Європейске Місто. Дом после строителей ровная стяжка пола, хочу положить в комнате и на кухне лаги и поверху доску пола, материал уже куплен и находится в квартире. Какая будет стоимость Ваших услуг по укладки лаг и доски пола

  Адміністратор

  10.02.2017

  Добрый день. Могу для вас предложить хороший вариант так как укладкой доски пола занимаемся очень давно и есть большой опыт работ.
  Первую очередь пылесос и грунтовка стяжки.
  Монтаж лаг к стяжке на паркетный каучуковый клей и дополнительно крепить на компрессорные гвозди.
  Укладка доски пола также на паркетный клей с прикручиванием саморезов в шип или паз.
  И того имеем качественную выполненную работу и долговечную в эксплуатации.
  Весь комплекс работ без материала 190 грн м2

#1650 Дмитрий
26.02.2016

Добрый вечер, строю дачу в с. Блыставиця (5 км от Бучи)
На пол уложена сосновая доска, сейчас есть необходимость ее отцыклевать, выровнять, заделать щели (в некоторых местах 5-8 мм) вскрыть матовым качественным матовым лаком.
Площадь примерно 50 м. Какая цена на такие услуги?+ по поводу заделки щелей — есть ли у Вас не шпаклевка а герметики специальные для пола, чтобы со временем не растрескивались и не проваливались в щели?

  Адміністратор

  26.02.2016

  Добрый вечер. Комплекс работ по шлифовки новой доски пола, если нужно заделывать щели не шпаклевкой а герметиком работа с материалом 210 грн за м2

ON-Line питання та відповіді

Напишіть Ваше запитання нижче і ми обов'язково дамо на нього відповідь!

Замовити послугу

Залиште заявку і ми зв'яжемось з Вами найближчим часом