Циклювання паркету Бровари

Циклювання паркету Бровари

Циклювання паркету Бровари

Циклювання паркету в Броварах. Циклювання старого паркету, ми надаємо повний комплекс послуг з реставрації в Київській області і найближчих регіонах. Проводимо такі роботи як циклювання старого паркету недорого, відновлюємо паркет після потопу, робимо циклювання дошки підлоги.

Циклювання паркету відповідальний і трудомісткий процес, вимагає хороше обладнання, професійний підхід, знання паркетної підлоги. Правильне циклювання підлог продовжує службу паркетної підлоги на многії літа. Після циклювання підлога заново народжується і набуває нового вигляду і приносить в будинок комфорт і затишок. При цьому дотримуючись, всі технології робіт і використовуючи якісну паркетну хімію на водній або алкідній основі за бажанням замовника.

Звернувшись до нас, Ви гарантовано отримуєте якісні роботи по циклювання паркету в Броварах у зручний для Вас час, за помірну і обгрунтовано ціну і індивідуальний підхід до кожного клієнта в не залежності від квадратних метрів.

Циклювання паркету вартість під ключ в Броварах з усіма витратними матеріалами 190 грн м2. В ціну входить всі матеріали: абразиви, шпаклівка, грунтовка і паркетний лак фірми Реммерс. Після всіх циклювальних і лакувальних робіт можна ходити через 2-3 год по підлозі, а меблі ставити на наступний день.

Замовити послугу

Залиште заявку і ми зв'яжемось з Вами найближчим часом