Циклювання паркету Димер

Комплекс робіт

Ціна під ключ - Робта з матеріалами

Барабанними від 450 грн/м2

Плоскими від 520 грн/м2

Устаткування:

 • СО 206, Lagler Hummel
 • Lagler Trio, Flip

Матеріали:

 • шпаклівка Ірком
 • грунтівка HG0001-6
 • лак PL 413

Роботи:

 • циклювання барабанними машинами
 • циклювання плоскими машинами
 • закладення щілин (суцільна)
 • грунтування в один шар
 • подвійне покриття лаком

Мінімальне замовлення: від 14 м2

Калькулятор вартості

Виберіть послугуВкажіть площу помешкання, м2

- +

Вартість послуги

грн.

Ціна на роботи безпилового циклювання підлоги в Димері – Як що матеріали Замовника!

Ознайомитися з цінами під ключ дивіться повний прайс послуг

Перелік послуг

Од.

Ціна

Безпилове циклювання барабанними машинами

1 м.кв

85 грн

Безпилове шліфування плоскими машинами

1 м.кв

160 грн

Шпаклювання щілин (суцільна)

1 м.кв

30 грн

Грунтування підлоги в один шар (на водній основі)

1 м.кв

20 грн

Грунтування підлоги в один шар (на розчинниках)

1 м.кв

30 грн

Лакування підлоги в один шар (на водній основі)

1 м.кв

20 грн

Лакувння підлоги в один шар (на алкідній основі)

1 м.кв

30 грн

Нанесення гелю в один шар

1 м.кв

40 грн

Циклювання паркету Димер: оновлення підлоги за один день

Підлогове покриття відіграє значиму роль у створенні комфортного та доповнює візуально інтер’єр приміщення. Одним з найбільш поширених варіантів вважається паркет і його аналоги. Цей матеріал створений з різних порід деревини і задовольняє всі запити до підлоги. За ним необхідний правильний догляд, щоб він прослужив десятки років своїм власникам. До таких заходів відноситься циклювання паркету, яку можна замовити у нас в Димері і інших найближчих містах Києва. Ми пропонуємо професійну допомогу в реставрації старого паркету за вигідними конкурентними цінами регіону.

Ремонт паркету Димер: повний і частковий

Багато хто задається питанням, в чому різниця між повним і частковим ремонтом, відновленням і реставрацією. Насправді суттєвої різниці в термінах немає. Суть одна – підлогове покриття вимагає втручання. Винятком стане відновлення після потопу, так як потрібен тривалий час для того, щоб висушити його.

В цілому ремонт паркету можна класифікувати на такі види:

 • Повна реставрація підлогового покриття. В цьому випадку виконується демонтаж пошкоджених елементів. Після чого встановлюються нові плашки. Також при повній реставрації проводиться загальна циклювання і шліфування, покриття лаком. За бажанням клієнта можливе фарбування в потрібний колір. Такий ремонт підходить для старого паркету, при множинних пошкодженнях, наявності тріщин і вм’ятин.
 • Частковий ремонт. Частковим ремонтом є циклювання або шліфування, закладення щілин шпаклівкою і покриття лакофарбовими засобами.
 • Відновлення паркету після потопу. Окремим пунктом йде ця послуга, так як вона має найбільшу тривалість. Для того щоб відновити підлогу, слід дочекатися його повного висихання. Після чого вже проводяться цикловочні і шліфувальні роботи.

Частковий ремонт паркету

Під частковим ремонтом мається на увазі циклювання паркету. Це зняття старого лакофарбового покриття і більш глибокого шару деревини. Завдяки циклювання можна видалити невеликі нерівності, плями і бруд, що накопичився за час використання в порах деревини. Після здійснення цих робіт, проводиться закладення щілин шпаклівкою і подальша фінішна шліфовка.

Переваги циклювання:

 • Гарний зовнішній вигляд паркету. По закінченню циклювання підлогове покриття стає як нове. При цьому можна змінити колір при бажанні і поліпшити інтер’єр.
 • Збільшення терміну експлуатації. Своєчасний догляд за паркетом збільшує тривалість його використання. Можлива кількість циклювань за весь час залежить від початкової товщини матеріалу.
 • Економія коштів. Вибираючи циклювання замість заміни на нове покриття, виходить істотно заощадити фінанси.

Циклювання паркету ціна

Вартість циклювання встановлюється індивідуально в залежності від площі приміщення і вибраного обладнання для обробки паркету. Циклювання підлогового покриття з деревини здійснюється барабанної або плоскошліфувальної машиною.

Барабанне обладнання старіша, але все також показує відмінні результати. Єдиний мінус у тому, що воно не обробляє важкодоступні ділянки підлоги. Плоскошліфувальна машина вважається більш сучасною, відрізняється компактністю і регулюванням абразиву. Проходить всю ділянку, завдяки продуманій формі і функціоналу.

Ремонт старого паркету

Старий паркет володіє особливою енергетикою і вже має якусь свою історію, яка дорога власникам. До того ж раніше паркет робили з більш якісного матеріалу. Тому реставрація старої підлоги є відмінним рішенням відновити важливий елемент інтер’єру зі своєю історією.

Процес відновлення залежить від ступеня пошкодження. Наша компанія надає послуги з ремонту старого паркету мозаїчного та художнього типу. Також нерідко ми виконуємо роботи по реставрації покриття радянського часу, його називають ще «ялинковим».

Для цього ми застосовуємо сучасне німецьке обладнання, екологічно безпечні засоби на водній основі і багаторічний досвід. За плечима наших майстрів більше 11 тисяч відремонтованих квадратних метрів. Ремонт старого паркету являє собою складний процес вимагає відповідального і нестандартного підходу. Щоб замовити виїзд майстра додому або проконсультуватися, телефонуйте за вказаним на сайті номером. Циклювання, шліфування, реставрація паркету та інші послуги з підлогового покриття ми надаємо за демократичними цінами.

Виповнюємо паркетні роботи в Києві, Київській області і найближчі обласні центри України

ON-Line питання та відповіді

ON-Line питання та відповіді

Напишіть Ваше запитання нижче і ми обов'язково дамо на нього відповідь!

Замовити послугу

Залиште заявку і ми зв'яжемось з Вами найближчим часом