Циклювання паркету Немішаєве

Комплекс робіт

Ціна під ключ - Робта з матеріалами

Барабанними від 450 грн/м2

Плоскими від 520 грн/м2

Устаткування:

 • СО 206, Lagler Hummel
 • Lagler Trio, Flip

Матеріали:

 • шпаклівка Ірком
 • грунтівка HG0001-6
 • лак PL 413

Роботи:

 • циклювання барабанними машинами
 • циклювання плоскими машинами
 • закладення щілин (суцільна)
 • грунтування в один шар
 • подвійне покриття лаком

Мінімальне замовлення: від 14 м2

Калькулятор вартості

Виберіть послугуВкажіть площу помешкання, м2

- +

Вартість послуги

грн.

Ціна на роботи безпилового циклювання підлоги в Немішаєве – Як що матеріали Замовника!

Ознайомитися з цінами під ключ дивіться повний прайс послуг

Перелік послуг

Од.

Ціна

Безпилове циклювання барабанними машинами

1 м.кв

85 грн

Безпилове шліфування плоскими машинами

1 м.кв

160 грн

Шпаклювання щілин (суцільна)

1 м.кв

30 грн

Грунтування підлоги в один шар (на водній основі)

1 м.кв

20 грн

Грунтування підлоги в один шар (на розчинниках)

1 м.кв

30 грн

Лакування підлоги в один шар (на водній основі)

1 м.кв

20 грн

Лакувння підлоги в один шар (на алкідній основі)

1 м.кв

30 грн

Нанесення гелю в один шар

1 м.кв

40 грн

Це досить складний і відповідальний процес, який при правильному і якісному виконанні збільшує термін експлуатації паркету. Раніше циклювання здійснювалося за допомогою спеціального обладнання, що називається циклею. Сьогодні є більш досконалі машини, з якими процедура виходить безкурного, швидкою і ефективною. Для циклювання підлог в Немішаєве ми застосовуємо сучасне німецьке обладнання на вибір клієнта. Барабанні машини зарекомендували себе досить давно, як надійні і результативні. Більш новий аналог володіє великим функціоналом і компактними розмірами, крім того здатний циклювати в важкодоступних місцях приміщення.

Навіщо потрібна шліфовка підлоги з деревини?

Навіть найтвердіші породи дерева не характеризує високу зносостійкість. На них можуть впливати сонячні промені і інші фактори. Саме тому шліфування рекомендується раз в 3-5 років, як планова процедура. За допомогою неї віддаляються дрібні подряпини, опіки і лисини в лакування. Для більш глибокого зрізу верхнього шару призначена циклювання.

Після проведення її усуваються:

 • різні плями, утворені згодом тривалого накопичення бруду і пилу;
 • подряпини шириною до 5 мм;
 • відколи й неглибокі тріщини;
 • старе покриття з лаку, олії та інших тонерів.

За допомогою циклювання і шліфування підлоги найпростіше відновити зовнішній вигляд поверхні. При глибокому шліфуванні видаляється шар до 5 мм в товщині. З’являється природна фактура і натуральний забарвлення деревини або комбінації порід. Заключним етапом стає лакування покриття, яка виконає захисні функції і візуально підкреслить красу дерева.

Шліфування дерев’яної підлоги

При плановому ремонті підлогового покриття усунути невеликі дефекти і оновити зовнішній вигляд можна за допомогою шліфування. Для проведення її використовуються сучасні агрегати з мішками, тому вона проходить максимально чисто і акуратно. Єдина рекомендація: краще дочекатися повного висихання оздоблення стін і стелі, так як волога притягує навіть незначна кількість пилу.

Шліфування проводитися в два етапи. Перший це зняття верхнього шару з лакофарбовим покриттям і іншими видами тонера. Після цього робиться фінальна зачистка дрібнішими абразивами і підлога покривається новим лакофарбовим покриттям. Шліфування є самим недорогим способом відновити дерев’яну підлогу і продовжити його використання.

Циклювання паркету ціна і етапи

Для усунення більш складних пошкоджень потрібні цикловочні роботи. Циклювання ділитися на чотири етапи, так як є комплексом заходів:

 • Чорнова обдирання. На даному етапі барабанна або плоскошліфувальна машина видаляє верхній шар паркету з лаками і інші засобами покриття. Залежно від типу обладнання визначається траєкторія руху.
 • Проміжне шліфування. Видаляються лунки і виточки, які утворилися внаслідок грубої чорновий обдирання.
 • Обробка кутів і інших важкодоступних зон. Її здійснюють за допомогою болгарки або плоскошліфувальної машини.
 • Фінішна шліфовка. Даний етап є заключним перед покриттям лаками і тонуванням за бажанням клієнта.
 • Обробка лаками. Для кращого збереження деревини потрібно покрити паркет лакофарбовими засобами. Ми працюємо тільки з екологічно безпечними варіантами на водній основі. В ідеалі необхідно покриття в три і більше шарів.

Ціна циклювальник робіт залежить від площі підлоги в приміщенні, ступеня пошкодження і кількість шарів лаку, необхідного для фінішного покриття. Всі розцінки можна переглянути на нашому сайті, в фіксованому прайс-листі. Для розрахунку вартості також є онлайн-калькулятор. Якщо виникли додаткові питання, звертайтеся за вказаними на сайті номерами.

Шліфування підлоги ціна Немішаєве

Менш витратною, але також ефективною є шліфування підлогового покриття. Вона входить в комплекс робіт по циклюванні. Вартість розраховується з розрахунку на один квадратний метр.

Ми надаємо послуги з відновлення та укладання паркету, а також інших дерев’яних підлог. Маємо більш ніж 15 років досвіду в сфері роботи з паркетом. За час існування організації відремонтували понад 11 тисяч квадратних метрів. Серед наших об’єктів були бібліотеки, державні та офісні установи, школи і дитячі сади, котеджі. Такий величезний і всебічний досвід дозволяє брати замовлення різної складності. Ми здійснюємо Безпилової циклювання, реставрацію дерев’яних підлог і сходів, шліфування, укладання фанери та нового паркету, тонування і покриття лакофарбовими засобами.

Виповнюємо паркетні роботи в Києві, Київській області і найближчі обласні центри України

ON-Line питання та відповіді

ON-Line питання та відповіді

Напишіть Ваше запитання нижче і ми обов'язково дамо на нього відповідь!

Замовити послугу

Залиште заявку і ми зв'яжемось з Вами найближчим часом