Циклювання паркету Узин

Комплекс робіт

Ціна під ключ - Робта з матеріалами

Барабанними від 450 грн/м2

Плоскими від 520 грн/м2

Устаткування:

 • СО 206, Lagler Hummel
 • Lagler Trio, Flip

Матеріали:

 • шпаклівка Ірком
 • грунтівка HG0001-6
 • лак PL 413

Роботи:

 • циклювання барабанними машинами
 • циклювання плоскими машинами
 • закладення щілин (суцільна)
 • грунтування в один шар
 • подвійне покриття лаком

Мінімальне замовлення: від 14 м2

Калькулятор вартості

Виберіть послугуВкажіть площу помешкання, м2

- +

Вартість послуги

грн.

Ціна на роботи безпилового циклювання підлоги в Узині – Як що матеріали Замовника!

Ознайомитися з цінами під ключ дивіться повний прайс послуг

Перелік послуг

Од.

Ціна

Безпилове циклювання барабанними машинами

1 м.кв

85 грн

Безпилове шліфування плоскими машинами

1 м.кв

160 грн

Шпаклювання щілин (суцільна)

1 м.кв

30 грн

Грунтування підлоги в один шар (на водній основі)

1 м.кв

20 грн

Грунтування підлоги в один шар (на розчинниках)

1 м.кв

30 грн

Лакування підлоги в один шар (на водній основі)

1 м.кв

20 грн

Лакувння підлоги в один шар (на алкідній основі)

1 м.кв

30 грн

Нанесення гелю в один шар

1 м.кв

40 грн

Ремонт в квартирі або будинку є клопіткий процес. Підлогове покриття відіграє важливу роль в комфорті і створенні дизайну інтер’єру. Кваліфікованих фахівців, які роблять якісно підлогу, все також одиниці і ті завантажені замовленнями на місяць вперед. Іноді повна заміна підлогового покриття і зовсім не потрібно. Старий дерев’яний підлогу або паркет можна перетворити за допомогою циклювання і шліфування. Наш колектив майстрів-паркетників займається реставрацією покриття з деревини більше 15 років. Ми знаємо все про те, як відновити зовнішній вигляд і технічні характеристики дерев’яної підлоги.

Циклювання і покриття лаком паркету Узин

Одним з найбільш надійних і довговічних підлогових покриттів вже кілька століть вважається паркет. З одного боку він екологічний, так як виготовляється з натурального дерева, а з іншого боку має привабливий зовнішній вигляд. Ці дві переваги спонукають до придбання саме цього підлогового матеріалу багатьох людей. Існують такі види паркету, які можна реставрувати і продовжувати їм термін служби:

 • Масивна дошка. Відноситься до елітних дорогим видам дерев’яної підлоги. Масивна дошка виготовляється з таких порід дерева, як дуб, ясен і горіх. В якості захисного покриття на виробництві застосовується екологічно безпечне лакофарбове засіб на водній основі. Товщина масивної дошки складає 6-7 мм.
 • Паркетна дошка. Бюджетний варіант дерев’яної підлоги, який виготовляється з трьох шарів. Верхній складається з благородних порід деревини, а два нижніх – з хвойних. Гарний естетичний вигляд, приємні тактильні відчуття, термін експлуатації до 25 років, хороша звукоізоляція – основні переваги матеріалу. Проводити шліфування на паркетної дошки можна 3 і більше разів, в залежності від початкової товщини.
 • Штучний паркет. Самий міцний матеріал для підлоги, так як виготовляється з ясеня або дуба. Випускається у вигляді окремих планок однакового розміру і монтується на клей. Основні плюси: довговічність, стійкість до зношування, можливість створення унікального візерунка. Їм часто прикрашають музеї, палаци і житлові будинки.

Шліфування лакування паркету ціна

Ми спеціалізуємося на проведенні реставраційних робіт по паркету більше 15 років. Для здійснення даної процедури використовуємо плоскошліфувальної трьохдискове і стрічкову машини від німецького бренду Lagler. У важкодоступних ділянках застосовується техніка Lagler Flip. Додаткові матеріали для шліфування паркету: абразиви на липучках, наждачное полотно, кола на кутовий обладнання, наждачка для вібромашини.

Для того щоб відновити повністю зовнішній вигляд підлоги в приміщення ми здійснюємо поетапну шліфування трьохдискове і однодискової машиною, після чого кутовим обладнанням. Вартість комплексу послуг з матеріалом становить 220 грн за квадратний метр. В кінці покриваємо поверхню трьома шарами лаку на водній основі. Це засіб відрізняється екологічністю, стійкістю до стирання, швидким висиханням.

Щоб підтримувати паркет довгий час в хорошому стані, слід дотримуватися таких рекомендацій:

 • Раз в тиждень необхідно робити вологе прибирання підлогового покриття;
 • Уникати попадання піску на паркет, так як він може, як і будь-який інший абразив створювати подряпини на поверхні;
 • Мити підлогу зі спеціальним засобом по догляду за паркетом раз на місяць.

Шліфування паркету: переваги

Завдяки своєчасному догляду за підлогою з деревини, можна запобігти знос і виникнення тріщин. Крім того, шліфування паркету володіє такими перевагами:

 • Оновлення та гарний вигляд. Після проведення комплексу робіт і заключного покриття лаком, паркет набуває естетичний і ідеально гладкий вид.
 • Усунення дефектів. Шліфування видаляє подряпини і всілякі плями на паркеті. Тріщини і щілини ми закладаємо спеціальними засобами.
 • Збільшення терміну експлуатації. Регулярне проведення шліфувальних робіт істотно продовжує тривалість використання підлогового покриття.
 • Чистота і акуратність проведення. Так як для шліфування ми застосовуємо сучасне дороге обладнання з мішками, відсутність бруду і акуратність проведення робіт забезпечена.
 • Швидкість виконання. За один день ми обробляємо до 30 квадратних метрів.

Якщо у вас залишилися додаткові питання або ж ви бажаєте проконсультуватися, телефонуйте за вказаними на сайті номерами. Завжди раді кожному клієнту і допоможемо підібрати максимально вигідний і відповідний комплекс послуг по відновленню або монтажу паркету.

Виповнюємо паркетні роботи в Києві, Київській області і найближчі обласні центри України

ON-Line питання та відповіді

ON-Line питання та відповіді

Напишіть Ваше запитання нижче і ми обов'язково дамо на нього відповідь!

Замовити послугу

Залиште заявку і ми зв'яжемось з Вами найближчим часом