Циклювання паркету Яготин

Комплекс робіт

Ціна під ключ - Робта з матеріалами

Барабанними від 420 грн/м2

Плоскими від 450 грн/м2

Устаткування:

 • СО 206, Lagler Hummel
 • Lagler Trio, Flip

Матеріали:

 • шпаклівка Ірком
 • грунтівка HG0001-6
 • лак PL 413

Роботи:

 • циклювання барабанними машинами
 • циклювання плоскими машинами
 • закладення щілин (суцільна)
 • грунтування в один шар
 • подвійне покриття лаком

Мінімальне замовлення: від 14 м2

Калькулятор вартості

Виберіть послугуВкажіть площу помешкання, м2

- +

Вартість послуги

грн.

Ціна на роботи безпилового циклювання підлоги в Яготині – Як що матеріали Замовника!

Ознайомитися з цінами під ключ дивіться повний прайс послуг

Перелік послуг

Од.

Ціна

Безпилове циклювання барабанними машинами

1 м.кв

65 грн

Безпилове шліфування плоскими машинами

1 м.кв

120 грн

Шпаклювання щілин (суцільна)

1 м.кв

30 грн

Грунтування підлоги в один шар (на водній основі)

1 м.кв

20 грн

Грунтування підлоги в один шар (на розчинниках)

1 м.кв

30 грн

Лакування підлоги в один шар (на водній основі)

1 м.кв

20 грн

Лакувння підлоги в один шар (на алкідній основі)

1 м.кв

30 грн

Нанесення гелю в один шар

1 м.кв

40 грн

Шліфування і циклювання паркету Яготин

Паркет – універсальне, екологічно безпечне і приємне на дотик покриття для підлоги. Саме тому він так затребуваний в Україні. Їм настилають підстави в приватних будинках, котеджах, квартирах, дитячих садах і школах, музеях і бібліотеках. Існує багато видів паркету, деякі з них користуються особливою популярністю. До таких відносять модульний, штучний паркет, паркетну дошку. Всі їх можна неодноразово реставрувати і тим самим продовжувати термін експлуатації. Наша команда паркетників спеціалізується на укладанні і ремонті дерев’яного підлогового покриття і сходів.

Шліфування дерев’яної підлоги в Яготин

Зношений вигляд підлогового покриття псує всю картину інтер’єру. Але вирішити цю проблему нескладно. Шліфування дерев’яної підлоги дозволяє повернути за кілька годин роботи професіоналів ідеальний зовнішній вигляд і вирівняти повністю поверхню. Завдяки застосуванню сучасного німецького обладнання і багаторічного досвіду наших фахівців, шліфування тривати недовго і максимально якісно вирівнює підлогу, при цьому процес проходить практично без пилу.

Плоскошліфувальна машина зніме шар деревини за допомогою трьох дисків і робить максимально рівну, більш гладку поверхню, ніж барабанне обладнання. Принцип роботи плоскошліфувальної машини полягає в одночасному обертанні трьох дисків, на яких встановлені абразиви різних параметрів. Грубозернистого абразиву можна регулювати.

Основні переваги шліфування підлоги:

 • Відновлення зовнішнього вигляду паркету. Навіть при не дуже активному використанні дерев’яна підлога з часом жовтіє, зношується, втрачає свою новизну і гарний зовнішній вигляд. А якщо на нього регулярно потрапляють сонячні промені і траплялися механічні пошкодження, то естетики залишається ще менше. Шліфування освіжає і відновлює колишню новизну підлогового покриття.
 • Усунення дрібних тріщин, подряпин і плям. Складно уявити собі, щоб за кілька років експлуатації, на паркеті не з’явилося жодної подряпини та інших несуттєвих, але псують вигляд і якість дефектів. Шліфування плоскошліфувальної машиною дозволяє за один день позбутися від цих проблем.
 • Продовження терміну експлуатації. Якщо регулярно, раз в 5-6 років, виконувати шліфування дерев’яної підлоги, то можна істотно продовжити його тривалість використання.
 • Відсутність пилу і бруду. Сучасне німецьке обладнання, яке ми використовуємо в своїй роботі, комплектується якісними мішками. Вони відразу ж поглинають всю пил і бруд в спеціальну ємність, що забезпечує чисту і акуратну роботу.

Шліфування підлоги: догляд за дерев’яним покриттям підлоги

Щоб продовжити термін експлуатації улюбленого дерев’яної підлоги, крім регулярної шліфування, раз в 5-6 років, рекомендуємо дотримуватися основних правил по догляду за матеріалом.

Рекомендації по догляду за паркетом:

 • Вологе прибирання – достатньо одного разу на тиждень здійснювати вологе прибирання, щоб підтримувати чистоту і гарний зовнішній вигляд матеріалу;
 • Не наносіть пісок на поверхню дерев’яної підлоги, так як він може створювати подряпини на лаковому покритті;
 • Засіб для догляду за паркетом – рекомендується використовувати при митті один раз на місяць.

Шліфування паркету

Вибір обладнання для проведення даної послуги здійснюється індивідуально в залежності від виду паркету. Найчастіше ми працюємо з масивною дошкою, паркетною дошкою, штучним, модульним і блоковим паркетом. Для шліфування використовуємо три види обладнання: однодискове, трьохдискове, кутовий. Також додатково може застосовуватися вібромашина. В процесі здійснюємо закладення щілин шпаклівкою і покриваємо дерев’яна підлога лаком на водній основі або маслом.

Циклювання паркету ціна і переваги

При наявності більш серйозних ушкоджень на дерев’яній підлозі, таких як глибокі подряпини, тріщини, роздутості і нерівності, слід провести цикловочні роботи. Циклювання є видалення верхнього шару старого паркету і більш глибокого. При цьому усувається велика частина пошкоджень і вирівнюється вся поверхня. Для циклювання ми використовуємо барабанну машину від німецького виробника. Після чого проводимо шліфувальні роботи і покриття лакофарбовими засобами.

Як досвідчені і професійні фахівці-паркетники, ми проводимо повний цикл по ремонту та монтажу дерев’яної підлоги різного виду. Ви можете замовити у нас комплексно і окремо такі послуги: циклювання, тонування, реставрація, укладання фанери та паркету, монтаж дошки підлоги, паркетної дошки, відновлення дерев’яних сходів, установка плінтуса.

Виповнюємо паркетні роботи в Києві, Київській області і найближчі обласні центри України

ON-Line питання та відповіді

ON-Line питання та відповіді

Напишіть Ваше запитання нижче і ми обов'язково дамо на нього відповідь!

Замовити послугу

Залиште заявку і ми зв'яжемось з Вами найближчим часом