Ціни на роботи – Як що матеріали Замовника
Ознайомитись з цінами під ключ дивіться повний прайс лист
Переклеювання старого паркету
Циклювання барабаними машинами
Шліфування плоскошліфувальними машинами
Закладення щілин (суцільна)
Грунтування підлоги в один шар (на водній основі)
Грунтування підлоги в один шан (на розчинниках)
Лакування підлоги в один шар (на водній основі)
Лакування підлоги в один шар (на алкідній основі)
Реставрація паркету Київ
Реставрація паркету в Києві, ціна під ключ – це основна наша робота, ремонт, відновлення старого штучного художнього паркету, дрібний ремонт паркету в загальному – всіх видів дерев’яних підлог. Наше завдання полягає в тому, щоб недорого відновити старий паркет і привести його в хороший вигляд.
Звернувшись до нас, майстри-паркетники з великим досвідом впораються з будь-якими поставленими завданнями по реставрації паркету, ремонту паркету, відновлення старих паркетних підлог і дрібний ремонт полів. Ціна на реставрацію, ремонт старого паркету не повинна перевищувати вартості нового. В основному наша фірма відновлює штучний паркет покладений ялинкою (радянського зразка) і приклеєний до стяжки на бітумну мастику, на смолу. Через це місцями може відставати від підлоги, тому що термін служби бітумної мастики 25-30 років, а вдома – 30-40 років
Реставрація ремонт паркету Київ, – що робити?
Реставрація паркету – ремонт паркету, відновлення паркету в Києві, це наша робота яку ми виконуємо щодня. Рятувати наявний паркет, ось що робити. Залежно від ступеня пошкоджень вибирається спосіб реінкарнації Вашої підлоги. Якогось одного універсального підходу немає, і в цьому перевага циклювання паркету. Ми абсолютно маневрені і не підганяємо під якісь рамки.
Відновлення паркету після потопу:
Коли дерев’яні підлоги були залиті водою. Ця процедура займає близько місяця, в залежності від ступеня потопу і час перебування дерев’яного настилу під впливом води. При неправильному демонтажі старого плінтуса паркет по периметру кімнати може відклеюватися від стяжки і тоді доведеться пошкоджені ділянки підклеюють на паркетний клей. Після всіх реставраційних робіт, ми робимо циклювання, шліфування і покриваємо паркетним лаком. Єдиний, але дуже слушна порада: не запускайте свій паркет! Ви можете істотно продовжити його життя правильним доглядом і регулярно його освіжаючи. Профілактика завжди краще лікування!
Ремонт підлог з мозаїчного паркету.
Пошкоджена ділянка повністю перестелюється, перевіряється при цьому якість паркетного клею. При різкому зниженні міцності перевіряється якість нижчого шару підставу, ремонтується. Після цього стелиться новий мозаїчний паркет, шліфується і покривається паркетними лаками. Неправильна робота призводить до поправок
Не плутайтеся в визначеннях!
Коли виконавча компанія говорить, що потрібно робити ремонт – Ви ще не знаєте яким методом його потрібно здійснювати. Різниці між реставрацією і відновленням паркету немає. Всі ці визначення означають одне: Ваш паркет потрібно лагодити. Або повністю, або вибірково, але стороннє втручання в його існування просто необхідно.
Розрізняють реставрацію паркетних дощок і реставрацію поверхні. Різниця в масштабах. Реставрація відновлення підлоги, поверхні – відновлення суцільного полотна дерев’яної підлоги (загальне циклювання або шліфування), реставрація паркетних дощок – відновлення або часткова заміна найбільш «підгулявших» складових підлоги, яке слід відновлювати. Можна пояснити на прикладі торта: реставрація поверхні – це крем і декорування десерту, а реставрація дощок – заміна коржа, а потім декорування всього торта. Але і перші, і другі – його ремонт. Одне можна сказати з повною упевненістю: ця робота дуже кропітка і вимагає багато терпіння і майстерності.
Реставрація паркету без пилу – Це рівень роботи!
↓Розгорнути
Неправильні виконані роботи призводять до поправок:
1. Набухання паркетних дощок.
Відбувається при попаданні вологи на покриття; при неякісному виготовленні паркетних дощок а також при експлуатації паркетної підлоги, поверхня якого не покрита лаком, повністю замінюється на нове.
2. Відшарування планок від основи дощок.
Відбувається при низькій адгезії планок з основою, планки знімаються і очищаються від лаку і знову приклеюються до основи.
3. Виступ на лицьову поверхню паркетних дощок капелюшків цвяхів.
Відбувається при неякісно виконаній роботі. Необхідно перевірити якість кріплення дощок цвяхами і втопити капелюшки цвяхів на 2-3 мм, що б при подальшій шліфовці вони не пошкодили барабан на машині.
4. Відшарування паркетних дощок від основи.
Відбувається при неправильному кріпленні дощок до лагів. Відшарування паркетної дошки необхідно перестелити заново, ретельно перевірити монтаж лаг.
5. Набухання, жолоблення планок. Виникнення щілин між планками.
Посадка покриття, вихід клею між планками, причини аналогічні штучного паркету. Ремонт мозаїчного паркету вимагає ретельного очищення підстави і вирівнювання нової планки в площині всього килима.
6. Відшаровування паркету від основи.
Відбувається при порушенні зчеплення паркету з клейовим прошарком або клейового прошарку з основою. Відшаровування обумовлюється появою нерівностей на поверхні основи, більше 1 мм на 1 м квадратний. Нерівності цементно піщаної стяжки затираються розчином. Грунтовку або клейовий прошарок потрібно видалити за допомогою розчинника або уайт спіриту. При приклеюванні паркету необхідно стежити за тим, що б поверхня приклеиваемого паркету знаходилася на одному рівні з раніше укладеним.
Наші майстри зроблять реставрацію ремонт паркету максимально якісно, дадуть пристойний вигляд і що б міг радувати ще багато років. Ціна на комплексні послуги залежать від шліфування і покриттів лаку.
Стандартні хвороби паркетних підлог:
Навіть паркет має свої хронічні захворювання. Часто трапляються прогнилі підлоги на кухні, під батареями, де стояв вазон, по кутах кімнати з’являються западини в підлозі. Дуже багато щитового паркету в старих будинках, хрущовках. Товщина паркетин – 0,5 см. Він приклеєний на щити, монтують його на лаги і прибивають на цвяхи до чорнової дошки. З роками лаги і дошки розсихаються, з’являється проміжок і підла починає скрипіти. Є два варіанти: бюджетний, недорогий в співвідношенні ціна / якість – по верху підлог покласти 10 міліметрову вологостійку фанеру на клей і зверху паркетну дошку або ламінат, другий варіант більш дорогий і копіткий – демонтувати стару підлогу і зробити нову за відповідною технологією.
Підлога після потопу:
Як би не було прикро, але таке трапляється в житті кожного господаря квартири. «Підлога після несподіваної повені», – частий запит до лав нашої компанії, і ми з таким справляємося на ура!
Ось основний перелік проблем, які загрожують Вашому паркету після потопу:
- Поява цвілі і грибка на дерев’яному покритті (точніше спершу під паркетним покриттям, в місцях, куди просочиться волога, з’явиться цвіль, а потім, як наслідок, на паркеті утворюється грибок. Про шкідливий вплив грибка на здоров’я людини, напевно, не варто нагадувати.
- Деформація (паркет зігнеться, місцями – повністю відійде від основи, Ваша підлога буде більше нагадувати не рівнину, а гори)
- Паркет вздується (повітря)
- Утворюються потемніння в вигляді плям, що не вийде прибрати шліфуванням (це в разі несвоєчасного усунення вологи)
- Перегниє чорнова підкладка підлоги (основа, на яку накладаються паркетні дошки)
- Розхитування. Завжди через пересихання деревини, може бути через постійну низькe вологу (в приміщенні занадто сухе повітря), високої температури або ж перестаралися з просушуванням після потопу (так, перестаратися теж можна)
- Скрип. Через відшаровування паркетних дощок від підстави, до якого вони прикріплені. Зазвичай відбувається через давнину паркетного настилу, але і при неправильному усунення наслідків потопу цілком вірогідні і навіть зустрічаються. Насправді причин скрипу дуже багато: починаючи від порушень технології заливки стяжки (навіть в цьому випадку скрипіти паркет не буде з першого дня і навіть року), закінчуючи відстанями між лагами.
Виникнення щілин між паркетинами.
Відбувається це через підвищену вологість в приміщенні, при укладанні паркетних планок. Якщо щілини великі і доходять до 2 мм, планки перестилаються повністю, якщо маленькі щілини можна просто закрити паркетною шпаклівкою. Таким чином можна прибрати паркетній підлозі щілини до 0,5 мм, поле всіх робіт шліфуються і готуються під покриття.
Скрип підлог.
Скрипіти підлоги можуть з кількох причин:
а) скриплять відшаровувані планки, які треба заново приклеїти
б) скрип виникає через нещільного прилягання паркетного покриття до основи. Причина тут в тому, що руйнується картонна прокладка між паркетом і дерев’яною основою, якщо мова йде про дерев’яну основу. В цьому випадку перестилання паркету обов’язкове.
Щоб максимально уникнути перестилання паркетної підлоги, можна спробувати прикрутити паркет саморізами по дереву, але це не завжди допомагає. Якщо основа паркетного покриття не дерев’яна, а бетонна, то можна спробувати закачати в зазори, за допомогою шприца, двокомпонентний паркетний клей, попередньо просвердлити кілька дірок в паркетних планок, цей спосіб вважається найбільш ефективний.
Ремонт підлог з паркетних дощок.
Відбувається при провисанні паркетних дощок в результаті зниження міцності лаг і звукоізоляції. Паркетні дошки знімаються повністю а також необхідно перевірити відстань між лагами. Після заміни всіх негідних елементів конструкції, настилається нове паркетне покриття.
Після виконання робіт з перерахованих послуг з реставрації, ремонту, відновлення підлог, Ви завжди можете залишити відгук, зауваження, побажання, коментар, поставити запитання спеціалісту, залишити заявку, написати статтю – все це можна зробити на нашому сайті під кожною рубрикою, яку вважаєте за відповідною вашому питанню. Також Ви можете подивитися наші фото, відео, знайдете відповіді на свої питання. Наші знання можуть бути Вам корисні!
↑Сховати