Реставрація паркету

Комплекс робіт

Реставрація паркету ціна під ключ в Києві

Барабанними машинами від 240 грн/м2

Плоскошліфувальна від 260 грн/м2

Устаткування:

 • барабанна СО 206, Lagler Hummel
 • плоскошліфувальна Lagler Trio
 • периметр кутова Lagler Flip, Elant
 • промисловий пилосос Hilti, Karcher

Матеріали:

 • паркетна хімія Remmers
 • грунтовка HG0001-6
 • лак H1043C, PL 413
 • шпаклівка Ірком, Bona

Роботи:

 • шліфування барабанними машинами
 • шліфування плоскими машинами
 • закладення щілин
 • грунтування і подвійне покриття лаком

Оцініть роботу з нами

Очень плохоПлохоУдовлетворительноХорошоОтлично (305 голосів, середня оцінка 4,91 из 5)
Loading...

Реставрація паркету в Києві: наших майстрів!

Реставрація паркету – основна наша робота, ремонт, відновлення старого штучного художнього паркету, в загальному – всіх видів дерев’яних підлог. Наше завдання полягає в тому, щоб недорого відновити старий паркет і привести його в хороший вигляд в Києві

Звернувшись до нас, майстри-паркетники з великим досвідом впораються з будь-якими поставленими завданнями по реставрації паркету, ремонту паркету, відновлення старих паркетних підлог. Ціна на реставрацію, ремонт старого паркету не повинна перевищувати вартості нового. В основному наша фірма відновлює штучний паркет покладений ялинкою (радянського зразка) і приклеєний до стяжки на бітумну мастику, на смолу. Через це місцями може відставати від підлоги, тому що термін служби бітумної мастики 25-30 років, а вдома – 30-40 років

Реставрація, ремонт паркету Київ, – що робити?

Реставрація паркету – ремонт паркету, відновлення паркету в Києві, це наша робота яку ми виконуємо щодня. Рятувати наявний паркет, ось що робити. Залежно від ступеня пошкоджень вибирається спосіб реінкарнації Вашої підлоги. Якогось одного універсального підходу немає, і в цьому перевага циклювання паркету. Ми абсолютно маневрені і не підганяємо під якісь рамки.

Відновлення паркету після потопу:

Коли дерев’яні підлоги були залиті водою. Ця процедура займає близько місяця, в залежності від ступеня потопу і час перебування дерев’яного настилу під впливом води. При неправильному демонтажі старого плінтуса паркет по периметру кімнати може відклеюватися від стяжки і тоді доведеться пошкоджені ділянки підклеюють на паркетний клей. Після всіх реставраційних робіт, ми робимо циклювання, шліфування і покриваємо паркетним лаком. Єдиний, але дуже слушна порада: не запускайте свій паркет! Ви можете істотно продовжити його життя правильним доглядом і регулярно його освіжаючи. Профілактика завжди краще лікування!

Ремонт підлог з мозаїчного паркету

Пошкоджена ділянка повністю перестелюється, перевіряється при цьому якість паркетного клею. При різкому зниженні міцності перевіряється якість нижчого шару підставу, ремонтується. Після цього стелиться новий мозаїчний паркет, шліфується і покривається паркетними лаками. Неправильна робота призводить до поправок

↓Розгорнути

Неправильні виконані роботи призводять до поправок:

1. Набухання паркетних дощок.

Відбувається при попаданні вологи на покриття; при неякісному виготовленні паркетних дощок а також при експлуатації паркетної підлоги, поверхня якого не покрита лаком, повністю замінюється на нове.

2. Відшарування планок від основи дощок.

Відбувається при низькій адгезії планок з основою, планки знімаються і очищаються від лаку і знову приклеюються до основи.

3. Виступ на лицьову поверхню паркетних дощок капелюшків цвяхів.

Відбувається при неякісно виконаній роботі. Необхідно перевірити якість кріплення дощок цвяхами і втопити капелюшки цвяхів на 2-3 мм, що б при подальшій шліфовці вони не пошкодили барабан на машині.

4. Відшарування паркетних дощок від основи.

Відбувається при неправильному кріпленні дощок до лагів. Відшарування паркетної дошки необхідно перестелити заново, ретельно перевірити монтаж лаг.

1. Набухання, жолоблення планок. Виникнення щілин між планками.

Посадка покриття, вихід клею між планками, причини аналогічні штучного паркету. Ремонт мозаїчного паркету вимагає ретельного очищення підстави і вирівнювання нової планки в площині всього килима.

2. Відшаровування паркету від основи.

Відбувається при порушенні зчеплення паркету з клейовим прошарком або клейового прошарку з основою. Відшаровування обумовлюється появою нерівностей на поверхні основи, більше 1 мм на 1 м квадратний. Нерівності цементно піщаної стяжки затираються розчином. Грунтовку або клейовий прошарок потрібно видалити за допомогою розчинника або уайт спіриту. При приклеюванні паркету необхідно стежити за тим, що б поверхня приклеиваемого паркету знаходилася на одному рівні з раніше укладеним.

Наші майстри зроблять реставрацію ремонт паркету київ максимально якісно, ​​дадуть пристойний вигляд і що б міг радувати ще багато років. Ціна на комплексні послуги залежать від шліфування і покриттів лаку. (:yu:)

Не плутайтеся в визначеннях!

Коли виконавча компанія говорить, що потрібно робити ремонт – Ви ще не знаєте яким методом його потрібно здійснювати. Різниці між реставрацією і відновленням паркету немає. Всі ці визначення означають одне: Ваш паркет потрібно лагодити. Або повністю, або вибірково, але стороннє втручання в його існування просто необхідно.

Розрізняють реставрацію паркетних дощок і реставрацію поверхні. Різниця в масштабах. Реставрація відновлення підлоги, поверхні – відновлення суцільного полотна дерев’яної підлоги (загальне циклювання або шліфування), реставрація паркетних дощок – відновлення або часткова заміна найбільш «підгулявших» складових підлоги, яке слід відновлювати. Можна пояснити на прикладі торта: реставрація поверхні – це крем і декорування десерту, а реставрація дощок – заміна коржа, а потім декорування всього торта. Але і перші, і другі – його ремонт. Одне можна сказати з повною упевненістю: ця робота дуже кропітка і вимагає багато терпіння і майстерності.

Стандартні хвороби паркетних підлог:

Навіть паркет має свої хронічні захворювання. Часто трапляються прогнилі підлоги на кухні, під батареями, де стояв вазон, по кутах кімнати з’являються западини в підлозі. Дуже багато щитового паркету в старих будинках, хрущовках. Товщина паркетин – 0,5 см. Він приклеєний на щити, монтують його на лаги і прибивають на цвяхи до чорнової дошки. З роками лаги і дошки розсихаються, з’являється проміжок і підла починає скрипіти. Є два варіанти: бюджетний, недорогий в співвідношенні ціна / якість – по верху підлог покласти 10 міліметрову вологостійку фанеру на клей і зверху паркетну дошку або ламінат, другий варіант більш дорогий і копіткий – демонтувати стару підлогу і зробити нову за відповідною технологією.

Підлога після потопу:

Як би не було прикро, але таке трапляється в житті кожного господаря квартири. «Підлога після несподіваної повені», – частий запит до лав нашої компанії, і ми з таким справляємося на ура!

Ось основний перелік проблем, які загрожують Вашому паркету після потопу:

 • Поява цвілі і грибка на дерев’яному покритті (точніше спершу під паркетним покриттям, в місцях, куди просочиться волога, з’явиться цвіль, а потім, як наслідок, на паркеті утворюється грибок. Про шкідливий вплив грибка на здоров’я людини, напевно, не варто нагадувати.
 • Деформація (паркет зігнеться, місцями – повністю відійде від основи, Ваша підлога буде більше нагадувати не рівнину, а гори)
 • Паркет вздується (повітря)
 • Утворюються потемніння в вигляді плям, що не вийде прибрати шліфуванням (це в разі несвоєчасного усунення вологи)
 • Перегниє чорнова підкладка підлоги (основа, на яку накладаються паркетні дошки)
 • Розхитування. Завжди через пересихання деревини, може бути через постійну низькe вологу (в приміщенні занадто сухе повітря), високої температури або ж перестаралися з просушуванням після потопу (так, перестаратися теж можна)
 • Скрип. Через відшаровування паркетних дощок від підстави, до якого вони прикріплені. Зазвичай відбувається через давнину паркетного настилу, але і при неправильному усунення наслідків потопу цілком вірогідні і навіть зустрічаються. Насправді причин скрипу дуже багато: починаючи від порушень технології заливки стяжки (навіть в цьому випадку скрипіти паркет не буде з першого дня і навіть року), закінчуючи відстанями між лагами.

Виникнення щілин між паркетинами.

Відбувається це через підвищену вологість в приміщенні, при укладанні паркетних планок. Якщо щілини великі і доходять до 2 мм, планки перестилаються повністю, якщо маленькі щілини можна просто закрити паркетною шпаклівкою. Таким чином можна прибрати паркетній підлозі щілини до 0,5 мм, поле всіх робіт шліфуються і готуються під покриття.

Скрип підлог.

Скрипіти підлоги можуть з кількох причин:

а) скриплять відшаровувані планки, які треба заново приклеїти

б) скрип виникає через нещільного прилягання паркетного покриття до основи. Причина тут в тому, що руйнується картонна прокладка між паркетом і дерев’яною основою, якщо мова йде про дерев’яну основу. В цьому випадку перестилання паркету обов’язкове.

Щоб максимально уникнути перестилання паркетної підлоги, можна спробувати прикрутити паркет саморізами по дереву, але це не завжди допомагає. Якщо основа паркетного покриття не дерев’яна, а бетонна, то можна спробувати закачати в зазори, за допомогою шприца, двокомпонентний паркетний клей, попередньо просвердлити кілька дірок в паркетних планок, цей спосіб вважається найбільш ефективний.

Ремонт підлог з паркетних дощок.

Відбувається при провисанні паркетних дощок в результаті зниження міцності лаг і звукоізоляції. Паркетні дошки знімаються повністю а також необхідно перевірити відстань між лагами. Після заміни всіх негідних елементів конструкції, настилається нове паркетне покриття.

Після виконання робіт з перерахованих послуг з реставрації, ремонту, відновлення підлог, Ви завжди можете залишити відгук, зауваження, побажання, коментар, поставити запитання спеціалісту, залишити заявку, написати статтю – все це можна зробити на нашому сайті під кожною рубрикою, яку вважаєте за відповідною вашому питанню. Також Ви можете подивитися наші фото, відео, знайдете відповіді на свої питання. Наші знання можуть бути Вам корисні!

↑Сховати

Ціни на реставрацію паркету в Києві

Ознайомитися з нашими цінами під ключ дивіться повний прайс лист

Перелік послуг

Од.

Ціна

Переклеювання старого паркету

1 м.кв

350 грн

Циклювання паркету

1 м.кв

65 грн

Закладення щілин в паркеті

1 м.кв

20 грн

Грунтування паркету в один шару

1 м.кв

10 грн

Лакування паркету в два шари

1 м.кв

20 грн

Монтаж дерев'яного плінтуса до 6 см

1 м.пг

55 грн

Монтаж плінтуса з МДФ до 6 см

1 м.пг

65 грн

ON-Line питання та відповіді

#3360 анна
20.06.2018
 • Питання

Добрый день У нас от протечки батареи поднялся паркет на участке 30 на70 см .сантехник выломал 7 паркетин. можно ли реставрировать и сколько эта работа приблизительно будет стоить, если уложить старых 6 паркетин и одна разломана? Надеюсь на ответ

  • Відповідь

  Роман Анатолійович

  06.07.2018

  Здравствуйте, реставрацию паркета локально делаем в том случае, когда делаем последующую циклевку пола с покрытие лаком

#3170 Татьяна
28.04.2018
 • Питання

Здравствуйте! Скажите пожалуйста, сколько будет стоить переложить паркет 38м и как именно Вы его перелаживаете? После перелаживания, нужно снять старый лак и покрасить, сколько это будет стоить? Если можете подсчитайте все работы и скажите общую сумму? Ещё хотела спросить момент, Вы делаете своим (лаком и тд.) или нужно покупать? Плашки отошли от бетона, немного появились щели, высылаю фотографииsmile И что посоветуете вообще в этой ситуацииsmile Доброго Вам дня!

  • Відповідь

  Роман Анатолійович

  11.05.2018

  В двух словах не опишу. Все вопросы по телефону smile

#3130 оксана
29.03.2018
 • Питання

добрый день. у нас под ковром образовались темные пятна от влаги на паркете. что можно сделать и саолтао примерно это стоит?

  • Відповідь

  Роман Анатолійович

  11.05.2018

  Освіжить зможемо без проблем, комплекс робіт з матеріалом 190 грн, лакі фірми Реммерс

#3070 Михаил Тимофеевич
04.03.2018
 • Питання

Подскажите пожалуйста, сколько мне обойдется реставрация старого паркета из ясеня, уложенного в 70-х годах на битумную мастику, комната 14 метров квадратных. Нужна циклевка и покрыть как минимум три раза износостойким лаком, который без запаха. Нахожусь я в Киеве в р-н Борщаговка. Спасибо smile

  • Відповідь

  Роман Анатолійович

  04.03.2018

  Циклевка, заделка щелей и тройное покрытие лаком 190 грн м2. Заявку подавать за два три дня на перед

#3030 Наталія
24.02.2018
 • Питання

Добрий вечір, чи зможете підіхати Пн-Вт оцінити об’єкт ? Софіівська Борщагівка . 0984574011

  • Відповідь

  Роман Анатолійович

  25.02.2018

  Доброго дня, так звичайно!
  Зможу до Вас заїхати в понеділок до обіда +- 11.00 до 13.00
  За годину як буду їхати зателефоную smile

#2940 Дмитрий
29.01.2018
 • Питання

Добрый день. Есть ли у Вас возможность подъехать на этой неделе на объект и оценить наш паркет и работу? И обязательно ли Вам подключение к 380?

  • Відповідь

  Роман Анатолійович

  29.01.2018

  Доброго дня. Так, звичайно можу підїхать до Вас. Машини в нас на 220 вольт, від звичайної розетки

#2920 Евгений
21.01.2018
 • Питання

Здравствуйте. Необходимо реставрировать паркет в комнате 12,5 квадратов. Там паркет лежит в два слоя. По словам очевидцев, строителями поверх первого слоя заливалась смола и ложился второй слой. Сейчас нужно паркет обновить, шлифонуть, вскрыть лаком и т.д. по всем канонам технологическим)) Сколько будет по стоимости? И когда это лучше делать, до штукатурки и поклейки обоев или после?

  • Відповідь

  Роман Анатолійович

  21.01.2018

  Весь комплекс (циклевка, заделка щелей и тройное покрытие лаком) работа с материалом – 190 грн м2
  Делать ремонт полов после всех штукатурных работ, можно до обоев а можно и в саму последнюю очередь. Оборудование у нас относительно новое с пыле сборниками, пыли минимум smile

#2690 Яна
13.11.2017
 • Питання

добрый день. подскажите, пожалуйста, возможность выполнения и ориентировочную стоимость работ по устранению вздутия паркета в результате потопа. площадь вздутия около 12 кв м. паркет старый, дубовый, пропитанный олифой. полная замена запланирована на следующий год, но еще мин.полгода необходим пристойный вид)) Центральная библиотека для детей Киева на пр-те Победы.

  • Відповідь

  Роман Анатолійович

  13.11.2017

  Добрый день, У Вашем случае нужен выезд специалиста на объект

#2670 Юлия
09.11.2017
 • Питання

Здравствуйте, подскажите пожалуйста цену на реставрацию паркета, комната 11 м кв. с учетом материалов и работы. В какой срок выполняется работа?

  • Відповідь

  Роман Анатолійович

  09.11.2017

  Реставрация старого паркета до 12 м2 Вам обойдется с учетом всех расходных материалов – 2520 грн yes
  Работа по времени занимает не целый день. У 8.00 приезжаем и до 15.00 если все будет нормально я думаю что закончим работу

#2650 Наталья
06.11.2017
 • Питання

Здравствуйте ! Комната 18м2, нужна реставрация паркета . Есть сложность :большой угловой который тяжело вынести из комнаты. Возможно сделать одну часть комнаты, переставить его, и вторую часть комнаты? Какая цена. Фото прилагаю . Спасибо .

  • Відповідь

  Роман Анатолійович

  07.11.2017

  Доброго дня
  Комплекс робота з матеріалом фірми Реммерс, щоб освіжить Вашу підлогу буде 210 грн м2
  На рахунунок дивана, щоб добре зробить його потрібно розібрати і винести
  Як що переносить диван з одного містя в інше, буде видно перехід, як що Вас це влаштовує то зробимо
  При проведенні реставрации паркету, паркет посвітліє і буде мать колір натурального дерева. smile

#2590 Игорь
13.09.2017
 • Питання

Добрый день! Комната 18кв.м., необходимо снять старый лак с паркета и вскрыть новым. Фото добавил. Интересует несколько моментов:
1. Стоимость данных работ
2. Сроки выполнения работы от начала до полного высыхания лака.
Спасибо!

  • Відповідь

  Роман Анатолійович

  01.10.2017

  Доброго дня
  Реставрация старого паркета весь комплекс работ с материалом 185 грн м2
  По реставрации Ваша комната 18 м2 сделаем за 1 день, через два часа после нас можно ходить, а кристализация лака 24 час
  Заявку подавать за 3-4 дня

#2560 Юрий
05.09.2017
 • Питання

Паркетный пол 70-х годов. 22 кв. м. Местами дощечки скрипят. Выполнить комплекс работ с лакировкой в зеленый цвет. Примерно стоимость работ с материалами

  • Відповідь

  Роман Анатолійович

  08.09.2017

  Реставрация старого пола с материалом и с тонировкой плюс минус обойдется 280-300 грн м2

#2510 Дмитро
18.08.2017
 • Питання

Доброго дня! Після затоплення здувся старий паркет, приблизно 4 метра. Скажіть будь – ласка скільки для мене буде це коштувати ?

  • Відповідь

  Роман Анатолійович

  27.08.2017

  Переклейка старого паркету Вам обійдеться 250 грн м2, плюс клей по факту робіт, а потім потрібно буде пошліфувати і вскрити лаком, комплекс 210 грн м2

#2450 Оксана
02.08.2017
 • Питання

Дом с 1973года паркет не разу не циклевался и небыл вскрыт лаком ,имеются большие щели. Сколько будет стоить отреставрирывать такой паркет? Спасибо!

  • Відповідь

  Роман Анатолійович

  02.08.2017

  Доброго дня. Весь комплекс під ключ 185 грн за м.кв

#2330 Ирина
13.06.2017
 • Питання

Добрый день! Паркет в доме 1973г. постройки. В некоторых местах скрипит. Интересует реставрация, шлифовка и покрытие лаком. Сколько будет стоить? Благодарю.

  • Відповідь

  Роман Анатолійович

  14.06.2017

  Добрый день. Комплекс работа с материалом 185 грн м2. В комплекс входит, шлифовка паркета, заделка щелей и двойное покрытие лаком. Если паркет щитовой скрипт не уберется.

#2260 Володимир
30.04.2017
 • Питання

Доброго дня, треба реставрувати 35кв.м. полової дошки в приватному будинку.
Адрес – с. Хотів.
Скажіть, будь ласка, вартість і коли Ви можете приступити до виконання замовлення?

  • Відповідь

  Роман Анатолійович

  30.04.2017

  Доброго дня
  Реставрація полової дошки комплекс робота з матеріалом 210 грн м2
  Лакі фірми remmers
  По термінам два дні роботи
  Заявку подавати за 2-3 дні на перед

#2120 Владимир
25.03.2017
 • Питання

Ремонт паркета: заменить 5 -6 плашек, шлифануть, покрыть лаком, желательно не прозрачным, а темным (коричневым цвет мебельный 205) З повагою.

  • Відповідь

  Роман Анатолійович

  25.03.2017

  Доброго дня. Замена паркетин 150 грн. Шлифовка заделка щелей и тонировка в два слоя темно коричневым цветом работа с материалом 280 грн м2

#1830 Константин
14.02.2017
 • Питання

Доброго дня. Цікавить востановлення старого дубового паркету після потопу. Затопили сусіди десь приблизно три неділі тому. Паркет вздувся і відстав від стяжки, чи реально востановити старий паркет чи потрібно купувати новий. Мене цікавить вартість робіт з матеріалом і термін робт. Загальна площа коридора і кухні 15 м2.
Дякую

  • Відповідь

  Роман Анатолійович

  18.02.2017

  Доброго дня. Так займаемось уже давно по реставрації паркету після потопу. Щоб начати роботи по ремонту, папкет повинен більш як місяць сохнути природним способом, а тоді тільки займатись ремонтом. По ціні, переклейка вашого старого паркету 250 грн плюс клей по факту, шліфування зароблення щілин і тройне покриття лаком 185 грн

#1580 Сергей
09.02.2017
 • Питання

Здравствуйте . Паркет был две недели тому залит от воды, отстал от стяжки и отвалился, нужно обратно приклеить около двух метров квадратных. Какая будет стоимость работ с материалом

  • Відповідь

  Роман Анатолійович

  11.02.2017

  Добрый день. Работать с паркетом после потопа можно только не раньше месяца.
  Перед начало работ нужно проверить влажность стяжки и паркета только тогда приступать к работе.
  Переклейка старого паркета работа 250 грн м2 плюс клей по факту.
  После переклейки будет нужна шлифовка и покрытие лаком комплекс 185 грн за м2 работа с материалом.

#1380 влдадимир
09.11.2016
 • Питання

реставрация паркета после затопления примерно 6-8м.кв

  • Відповідь

  Роман Анатолійович

  10.11.2016

  Добрый день
  Переклейка паркета после потопа производиться примерно через одного месяца когда влага уйдет
  1. Переклейка старого паркета 250 грн м2 плюс клей
  2. Шлифовка и покрытие лаком комплекс 185 грн за м2 если больше 12 м2
  Заявку подавать за 3-4 дня

#1370 Таїсія
09.11.2016
 • Питання

Здравствуйте!
Меня зовут Таисия. У нас произошла следующая ситуация. Живем на съемной квартире с паркетным полом. Так вышло, что случайно пролили на пол чистящее средство Domestos, в результате чего в местах соприкосновения химического средства с полом паркет из темно-коричневого превратился в светловато-белесый… Структура паркета при этом не изменилась, поменялся только цвет. Размеры пятна определить сложно, так как оно не сплошное и неправильной формы (где-то 50*60 см). Очень нужно эту ситуацию исправить.
В связи с чем ряд вопросов:
1). Что можно сделать, чтобы устранить данный дефект? Каким именно способом делают реставрационные работы в данном случае? Проводится ли локальная косметическая процедура по контуру пятна, или придется реставрировать паркет во всей комнате?
2). Сколько стоит предлагаемая Вами реставрация паркета в данном конкретном случае за 1кв.м.? Нам очень важно знать полную стоимость работ в данном частном случае, поскольку хозяйка требует оплаты соответствующего ремонта, и нам нужно оценить свои затраты в гривневом эквиваленте (мы съезжаем!)…
3). Сможете ли Вы предоставить официальный счет-фактуру за предоставление Ваших услуг (с мокрой печатью и подписью)?
К письму прилагаю фотографии пятна.
Заранее ОГРОМНОЕ спасибо за ответ!
С уважением, Таисия

#1330 Андрій
18.09.2016
 • Питання

Романе Анатолійович.
Я телефонував Вам на тижні щодо ремонту/реставрації паркету в смт. Чабани.
Ви сказали скинути Вам фото поточного стану підлоги через Viber. На жаль мені показує що номер 050-101-20-50 без вайберу, тому направлю Вам фото на пошту з сайту:
Короткий коментар. Дві кімнати (16,8 та 12,6 кв.м.). Будинок панельний, 86-88 роки. Що під паркетом – я не знаю, щойно придбав цю квартиру.
В більшій кімнаті підлога виглядає краще. Але в одному місці через всю ширину кімнату спостерігається підняття паркету (фото 1_5).
Друга кімната виглядає гірше. Майже через всю кімнату паркет ніби розійшовся (видно на фото) і також є вздуття в декількох місцях.
Підскажіть – чи можливий ремонт/реставрація такого паркету, чи доцільно це робити (чи може викинути все і займатись наприклад ламінатом). Якщо ж можливий ремонт/реставрація – який (приблизно) кошторис цих робіт.
Буду дуже Вам вдячний за пораду.

#1160 Александр
30.05.2016
 • Питання

Добрый день
Есть небольшие ожоги на ламинате, можно ли его восстановить?
Спасибо

  • Відповідь

  Роман Анатолійович

  22.06.2016

  Добрый день
  Реставрацию локальную ламината не делаем
  Можем заменить целые досточки, если у вас остался такой ламинат

#1120 Валентин
25.05.2016
 • Питання

Добрый день!
Есть повреждения на пробковом полу на кухне (3 “ожога” размером меньше копейки). Возможно ли выполнить его восстановление? Ориентировочная стоимость? Сколько времени займут работы?
Спасибо.

  • Відповідь

  Роман Анатолійович

  25.05.2016

  Добрый день.
  Посмотев Ваши фото, на мой взгляд но не 100%, можно сделать локальную реставрацию.
  Нужно заехать к Вам и в живую посмотреть

#1100 Елена
17.05.2016
 • Питання

Здравствуйте!
Есть жилая комната 16 кв.м. с дубовым советским паркетом. Фото прилагается. Неподвижным остаётся шкаф вдоль 1 из стен (порядка 2 кв.м. общей площадью). Так же, в комнате 2 дивана – диван-кровать и кровать-стол, вынести которые некуда, но они двигаются. Интересует реставрация паркета, снятия старого лака, выравнивание (где возможно), подклейка выпадающих досочек, устранение щелей, и новый лак, естественно. Так же, с услугой передвигания мебели и возвращения её потом на место.
Пожалуйста, оцените стоимость и временной промежуток.

  • Відповідь

  Роман Анатолійович

  17.05.2016

  Добрый день.
  Весь комплекс работа с расходными материалами 165 грн за метр плюс передвигание мебели по факту.
  Я думаю в 2800 грн выльется Ваш ремонт, дороже нет

#1080 Инна
29.04.2016
 • Питання

Добрый день какая цена шлифовки,циклевки паркета? Платная ли услуга вызов мастера для осмотра? И возможна ли шлифовка без забора стенок из комнат? Сколько времени нужно что бы сделать под ключ, комната стандартная 18 метров?

  • Відповідь

  Роман Анатолійович

  29.04.2016

  Добрый день.
  Комплекс шлифовка заделка щелей и тройное покрытие лаком фирмы Remmers, работа с материалом 165 грн за м2. Если есть в комнате стенка ее выносить не надо, у нас есть специально угловые машины которые подходят до встроенной мебели, плинтусов и тд. Выезд мастера в том случае когда паркет проблемный, потоп, вздутие, переукладка а так не надо. Комнату до 20 м2 делаем за 1 день, утром на 8.00 приезжаем и до вечера сделаем, после нас через два часа можно ходить а кристализация сутки. Заявку подавать два три дня на перед.

#1040 Марина
14.04.2016
 • Питання

Добрый день.
Нужна реставрация старого дубового паркета с частичным ремонтом и с подклейкой паркета возле батерей и при входе в комнату. Фото сброшу. Комната 16 метров. Киев. Р-Н Святошинский. Какая будет цена за весь комплекс, от начала до конца, ремонт и циклевку с покрытием лаком.

  • Відповідь

  Роман Анатолійович

  14.04.2016

  Здравствуйте.
  Подклейка паркета под батареей и в начале комнаты плюс минус в районе 400 грн с паркетным клеем, и основная работа по шлифовки и покрытие лаком за весь комплекс работа с расходниками 165 грн за м2

#830 Оля
27.02.2016
 • Питання

Добрый день, Роман Анатольевич.
Я вам звонила, но к сожалению вы меня не перенабрали.
Опишу вам мою ситуацию.
Комната 3,4*3,7., 12,5 квадратных метров.
Пакет довольно старый, в районе 15 лет. Не разу не циклеваный.
На паркете явно видны потертости до дерева. С одного боку отпаи кусочки паркет, их нажо вернуть на место.
Так же по периметру надо установить деревянный плинтус.
Это часть кухни собеденным столом. Соответственно надо устойчивое покрытие поскольку часто будут ерзать стульями.
Подскажите интересна ли вам эта работа?
Мой моб. 066 765 51 13
С уважением,
Оля Пожарская

  • Відповідь

  Роман Анатолійович

  27.02.2016

  Ольга здравствуйте.
  Извините что не перезвонил Вам.
  Вашу комнату и часть кухни сделаем за 1 день, за весь комплекс работа с материалом и на третий слой двух компонентным 185 грн. Плинтус по факту, 65 грн, м.п
  Заявку оставляйте за два три дня

#730 Милена
26.02.2016
 • Питання

Добрый вечер, подскажите если паркет скрипит, возможно устранить такой дефект, пол не был затоплен, но старый, трещин нет. Напишите приблизительную стоимость реставрации, циклевки, покрытием лаком+плинтус и устранение скрипа, комната 10 кв м. Спасибо

  • Відповідь

  Роман Анатолійович

  26.02.2016

  Добрый вечер. Если паркет лежит на лагах то скрипт полностью устранить не реально. Освежить пошлифовать и вскрыть лаком работа с материалом 165 грн за м2. монтаж плинтуса если дубовый 65 грн за м.п, если сосновый 55 грн м.п

ON-Line питання та відповіді

Напишіть Ваше запитання нижче і ми обов'язково дамо на нього відповідь!

 

Залишити відгук

Для нас дуже важливий Ваш відгук

Оцените работу с нами