Укладання фанери

Комплекс робіт

Ціна під ключ - Робта з матеріалами

Фанера 10 мм від 390 грн/м2

Фанера 12 мм від 470 грн/м2

Устаткування:

 • компресор для пневмо інструменту
 • пневмо пістолет
 • паркетошлифувальна машина СО 206

Матеріали:

 • Грунтовка для стяжки Церезіт СТ 17
 • Компресорні цвяхи
 • Фанера ФК 10 мм, 12 мм
 • Клей для фанери Ansercoll

Роботи:

 • Грунтування стяжки
 • Укладання фанери на клей
 • Фіксування компресорними цвяхами
 • Шліфування фанери

Ціни на укладку фанери – Як що матеріали Замовника!

Ознайомитися з нашими цінами під ключ дивіться повний прайс послуг

Перелік послуг

Од.

Ціна

Пилосос, грунтування стяжки

1 м.кв

20 грн

Укладання фанери 8-12 мм

1 м.кв

65 грн

Укладання фанери 12-16 мм

1 м.кв

75 грн

Укладання фанери 16-21 мм

1 м.кв

85 грн

Циклювання фанери

1 м.кв

30 грн

Укладання фанери на лаги 8-12 мм

1 м.кв

75 грн

Монтаж лаг з кроком 50 см

1 м.кв

110 грн

Монтаж лаг з кроком 40 см

1 м.кв

130 грн

Укладання фанери Київ. Ціна під ключ: Що, як і за скільки!

Укладання фанери в Києві, ціна робіт під ключ – це робота на постійній основі. Фанера на підлогу – це хороший фундамент для продовження паркетних робіт. Коли мова заходить про використання листів фанери в укладанні підлог, її розрізняють за водостійкістю:

Фанера – будівельний матеріал з декількох тонких листів деревини (шпону). Один лист шпону – від 0,1 до 10мм .. Один лист фанери – від 3-х шарів шпону, завжди непарна кількість. Листи шпону укладають строго перпендикулярно кожному попередньому листу.

 • ФК вологостійка – застосовується для внутрішніх робіт. Бюджетний варіант. Позначає ступінь вологостійкості клею, яким обробляється лист. Таку фанеру ще називають клеєною. Перевага ФК в її екологічності. На відміну від своїх побратимів ряду «фанера», ФК практично не має запаху клею, але в цілому це не має значення при її застосуванні під паркетними дошками. До того ж вона досить міцна і недорога.
 • ФСФ водостійка – це означає, що фанеру обробляли за допомогою смоляного клею. Такий вид фанери більш якісний, зносостійкий, не боїться великих перепадів температур, завдяки чому її можна укладати як усередині приміщень, так і зовні, особливо з огляду на її стійкість до механічних пошкоджень. Така річ нічого не боїться. Природно, вона набагато довше служить.
 • Ціна на роботи: настил, монтаж, укладання фанери та ОСБ в Києві дивіться в нижній частині сторінки.

Укладання фанери на бетон в Києві:

Наші майстри-паркетники роблять монтаж фанери на бетонну стяжку двома способами:

 • Перший спосіб – коли в стягуванні знаходяться комунікації, труби опалення, електричні дроти, тоді фанеру нарізаємо на дрібні квадрати. Клеїмо квадрати на паркетний клей, додатково фіксуємо до підлоги спеціальними компресорними цвяхами.
 • Другий спосіб – це настил фанери на клей і дюбель цвях швидкого монтажу або компресорний цвях під пневмоінструмент.

Чому лаги користуються попитом?

Спершу пояснимо, що це таке. Лаги – це дерев’яні балки, які розміщуються поперек підлозі, вже зверху на них стелиться підлогове покриття. Зазвичай використовують дерев’яні бруски, через порівняну дешевизну та екологічність матеріалу.

Настил укладання фанери на лаги: фанера кріпиться на саморізи по дереву до лагів, виставленим кроком в 50 см по осях між собою. Після укладання фанери робимо шліфування, циклювання, щоб прибрати всі нерівності і шорсткості. І – вуаля! – ідеальна поверхня!

Між стяжкою і паркетом?

Фраза «постелити паркет» давно вже у нас на слуху, ми не дивуємося навіть своїм знанням в цьому питанні. Маючи на увазі зазвичай купу невеликих досточек, які повинні щільно прилягати одне до одного. Але це верхівка айсберга. На будівельну стяжку паркет не постелиш. Так що ж там, між стяжкою і паркетом?

Тобто, перше, що Ви повинні знати при виборі фанери – місце її застосування. Якщо вулиця – ФСФ водостійка, якщо всередині, але підлога з опаленням – радимо ту ж ФСФ водостійку, якщо у внутрішніх приміщеннях – ФК вологостійка може цілком підійти. Але краще порадьтеся з майстром, він дасть Вам ділову пораду, так як сам відповідає за якість наданих послуг.

Укадання фнери без пилу – Це рівень робіт!

↓Розгорнути

Характеристики фанери!

Важливо правильно вибрати товщину фанери. Перше, на що варто звернути увагу – вага. Потрібно розуміти яке навантаження підлога надалі на себе візьме. Стелити фанеру товщиною менше 10 мм строго не рекомендуємо, а то і наполегливо відмовляємо! Інакше надалі Ваша підлога може не витримати навіть процес установки, а Ви ж хочете багато років його експлуатувати і бажано взагалі про свою підлогу не думати, як можна довше.

Ось Вам маленька шпаргалка як визначитися з товщиною фанери!

Якщо підлога з …Що в основеМінімальна товщина фанери
 • Штучний паркет
 • Художній паркет
 • Дерев’яні дошки
 • Ламінат
Бетонна стяжкаВід 10мм, но чим товще, тим краще. Средній варіант – 12мм
ЛагиВід 15 мм. Найкращий варіант – 20 мм для одношарового настилу чорнової підлоги.

 

Для укладання штучного, художнього паркету, паркетної дошки, ламінату товщина фанери повинна бути не менше ніж 10 мм. На сьогоднішній день укладання, настил фанери ОСБ можна застосовувати в багатьох випадках. Найбільшим попитом користується укладання фанери на бетонну стяжку засобом паркетного клею. Другий спосіб – укладання настилу фанери по лагам. Укладання проводиться в будинках, де перекриття не бетонне, а виставляються лаги і по ним роблять настил фанери в шаховому порядку, бажано в два шари, в залежності від ширини і товщини лаг. Це важливо: роблячи укладку фанери на лаги за технологією, товщина фанери повинна бути мінімум 15 мм!

 Перевага лаг над бетонною стяжкою:

 • Висоту лаг можна використовувати для інженерних комунікацій. Тобто, між бетоном і паркетом можна сміливо протягнути дроти і кабелі, які забезпечать Вашому будинку інтернет, додаткове опалення або освітлення, і всі комунікації будуть заховані, а не протягнуті по Вашим красивим стінам.
 • За допомогою лаг можна вирівняти підлогу. Будинок з часом осідає, особливо в будинках у води, та й купуючи нову квартиру завжди доводиться милуватися хвилястою підлогою, а лаги, хоч і трохи поцуплять висоту стін, але вирішать всю цю катастрофу з нерівностями.
 • Підвищать шумоізоляцію. Типова проблема квартир, де підлогу укладають на стяжку. Особливо в нових будинках, де стіни і так дуже тонкі і з сусідами годі й знайомиться, але знати їх доведеться.
 • Перерозподілять навантаження на підлогу. Мова більше про інженерії. Лаги допомагають уникнути перевантаження на нижні шари конструкції.
 • Екологічність. Про переваги дерев’яної підлоги читайте на сайті догляд і експлуатація паркетних підлог.

Что мы можем Вам дать?

Якщо роботи і матеріали нашіми даємо гарантію на 1 рік! Протягом одного року усуваємо будь-які похибки, якщо ті сталися з нашої вини, а не з вини Замовника. В основному географія нашої діяльності з паркетними роботами, укладанні, шліфовці і циклювання паркету поширюється по Києву та Київській області, але ми також виїжджаємо в найближчі обласні центри. Якісне нове обладнання дозволяє нашим майстрам реалізувати самі амбітні проекти будь-якої складності, починаючи від штучного паркету і закінчуючи художнім і палацовим паркетом, або укладання паркетної дошки, дошки підлоги. Ціни на паркетні роботи залежать від складності укладання та обсягів робіт: чим більше квадратних метрів, тим дешевше.

Після закінчення всіх паркетних робіт, виконаними нашими майстрами-паркетниками, залишайте свої відгуки, коментарі за якістю проведених робіт, які були використані матеріали, а також вказуйте терміни робіт. Дивіться наші відео в соціальних мережах Facebook, Youtube, Twitter! Наші знання і досвід служать Вам на користь!

↑Сховати

ON-Line питання та відповіді

#1500 Люда
10.04.2019
 • Питання

А на стены вы монтируете фанеру?

#1480 Лариса
05.12.2018
 • Питання

Здравствуйте) сколько времени занимает укладка фанеры??

  • Відповідь

  Адміністратор

  06.12.2018

  Укладка фанери на стяжу, як що стяжка підлоги відносно рівна то за один день зможемо положити +- 40 м2

#1460 Олег
01.12.2018
 • Питання

Интересует вопрос, нужна ли доп звукоизоляции при укладке фанеры на лаги?
Если нужна, то выполняете ли вы такие работы ?

  • Відповідь

  Адміністратор

  01.12.2018

  Доброго дня. При укладки фанери на лаги ніяка звуко ізоляція не потрібна, птрібно тільки проклеювать фанеру із лагами щоб в майбутьному не скрипіли

#1440 Андрей
06.10.2018
 • Питання

Здравствуйте, квартира 350м² нужно постилить фанеру и даска длина доски 2м,1м,0.90м, и0.50м.напровление примая палуба. нужна хорошая цена…

  • Відповідь

  Адміністратор

  06.10.2018

  Доброго дня. Э багато нюансів, набирайте поговорим

#1420 Светлана
23.04.2017
 • Питання

Здравствуйте, у меня такой вопрос. пол доска ДВП на лагах, на ней ламинат, залили соседи и пол провалился через год, заменить надо 4 кв.м, подскажите сколько примерно это будет стоить и какие сроки?
И еще вопрос, в квартире старенький паркет в комнате , а в кухне старая доска, хочу все это возобновить, 25 кв.м, какая цена? Спасибо.

  • Відповідь

  Адміністратор

  23.04.2017

  Добрый день
  Чтобы заменить Ваши полы где провалились, нужно смотреть по факту, сделать вскрытие и будет все ясно.
  Освежить старые полы, шлифовка заделка щелей и тройное покрытие лаками, работа с материалом комплекс — 185 грн м2

#1400 Маша
10.02.2017
 • Питання

Здравствуйте. Купила квартиру в новом доме Киев ул. Щербакова. Дом сдан в эксплуатацию пол года назад после строителей. Есть сделанная маячная стяжка могу фото сбросить. Хочу сначала положить фанеру или осб, а в перспективе трехслойную паркетную доску.
Какая минимальная толщина фанеры должна бить, на что ее крепить и какими клеями (в полу идут трубы отопления, не знаю в каком направлении и как)
Каковая будет у Вас стоимость работ с материалом по укладки фанеры на стяжку.
Спасибо

  • Відповідь

  Адміністратор

  10.02.2017

  Здравствуйте.
  Минимальная толщина фанеры или ОСБ должна быть минимум 10 мм а по технологии 12 мм.
  Первую очередь нужна подготовка основания пылесос плюс грунтовка стяжки.
  Укладка и нарезка фанеры.
  Шлифовка фанеры.
  Весь комплекс выше перечислен работа без материала 85 грн м2.
  Плюс: грунтовка, клей паркетный, компрессорные гвозди, абразивы для шлифовки фанеры

#1380 Дима
03.03.2016
 • Питання

Добрый день. Каковая будет цена на укладку с материалом фанеры 10 мм. Дом после строителей, стяжка пола относительно ровная, квартира 70 метров квадратных. Киев р-н Позняков

  • Відповідь

  Адміністратор

  03.03.2016

  Здравствуйте. Укладка фанеры ФК 10 мм на паркетный клей Анцеркол работа с материалом плюс минус:
  пылесос и грунтование стяжки 20 грн,
  95 грн фанера, 75 грн клей,
  35 грн укладка фанеры,
  20 грн шлифовка,
  и того 245 грн за м2.

ON-Line питання та відповіді

Напишіть Ваше запитання нижче і ми обов'язково дамо на нього відповідь!

Оцініть роботу з нами

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
(156 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Залишити відгук

Для нас дуже важливий Ваш відгук

[contact-form-7 404 "Not Found"]