Укладання фанери

Комплекс робіт

Ціна під ключ - Робта з матеріалами

Фанера ФК 10 мм від 1140 грн/м2

Фанера ФК 12 мм від 1320 грн/м2

Устаткування:

 • компресор для пневмо інструменту
 • паркетошлифувальна машина СО 206

Матеріали:

 • Грунтовка для стяжки Церезіт СТ 17
 • Компресорні цвяхи
 • Фанера ФК 10 мм, 12 мм
 • Клей для фанери Ansercoll

Роботи:

 • Грунтування стяжки
 • Укладання фанери на клей
 • Фіксування компресорними цвяхами
 • Шліфування фанери

Мінімальне замовлення: від 30 м2

Калькулятор вартості

Виберіть послугуВкажіть площу помешкання, м2

- +

Вартість послуги

грн.

Ціни на роботи – Як що матеріали Замовника

Ознайомитись з цінами під ключ дивіться повний прайс послуг

Перелік послуг

Од.

Ціна

Пилосос, грунтування стяжки

1 м.кв

40 грн

Укладання фанери 8-12 мм

1 м.кв

145 грн

Укладання фанери 12-16 мм

1 м.кв

165 грн

Укладання фанери 16-21 мм

1 м.кв

190 грн

Циклювання фанери

1 м.кв

40 грн

Укладання фанери на лаги

1 м.кв

160 грн

Монтаж лаг з кроком 50 см

1 м.кв

260 грн

Монтаж лаг з кроком 40 см

1 м.кв

280 грн

Укладання фанери Київ. Що, як і за скільки!

Укладання фанери в Києві, ціна робіт під ключ – це робота на постійній основі. Фанера на підлогу – це хороший фундамент для продовження паркетних робіт. Коли мова заходить про використання листів фанери в укладанні підлог, її розрізняють за водостійкістю:

Фанера – будівельний матеріал з декількох тонких листів деревини (шпону). Один лист шпону – від 0,1 до 10мм .. Один лист фанери – від 3-х шарів шпону, завжди непарна кількість. Листи шпону укладають строго перпендикулярно кожному попередньому листу.

 • ФК вологостійка – застосовується для внутрішніх робіт. Бюджетний варіант. Позначає ступінь вологостійкості клею, яким обробляється лист. Таку фанеру ще називають клеєною. Перевага ФК в її екологічності. На відміну від своїх побратимів ряду «фанера», ФК практично не має запаху клею, але в цілому це не має значення при її застосуванні під паркетними дошками. До того ж вона досить міцна і недорога.
 • ФСФ водостійка – це означає, що фанеру обробляли за допомогою смоляного клею. Такий вид фанери більш якісний, зносостійкий, не боїться великих перепадів температур, завдяки чому її можна укладати як усередині приміщень, так і зовні, особливо з огляду на її стійкість до механічних пошкоджень. Така річ нічого не боїться. Природно, вона набагато довше служить.
 • Ціна на роботи: настил, монтаж, укладання фанери та ОСБ в Києві дивіться в нижній частині сторінки.

Укладання фанери на бетон в Києві:

Наші майстри-паркетники роблять монтаж фанери на бетонну стяжку двома способами:

 • Перший спосіб – коли в стягуванні знаходяться комунікації, труби опалення, електричні дроти, тоді фанеру нарізаємо на дрібні квадрати. Клеїмо квадрати на паркетний клей, додатково фіксуємо до підлоги спеціальними компресорними цвяхами.
 • Другий спосіб – це настил фанери на клей і дюбель цвях швидкого монтажу або компресорний цвях під пневмоінструмент.

Чому лаги користуються попитом?

Спершу пояснимо, що це таке. Лаги – це дерев’яні балки, які розміщуються поперек підлозі, вже зверху на них стелиться підлогове покриття. Зазвичай використовують дерев’яні бруски, через порівняну дешевизну та екологічність матеріалу.

Настил укладання фанери на лаги: фанера кріпиться на саморізи по дереву до лагів, виставленим кроком в 50 см по осях між собою. Після укладання фанери робимо шліфування, циклювання, щоб прибрати всі нерівності і шорсткості. І – вуаля! – ідеальна поверхня!

Між стяжкою і паркетом?

Фраза «постелити паркет» давно вже у нас на слуху, ми не дивуємося навіть своїм знанням в цьому питанні. Маючи на увазі зазвичай купу невеликих досточек, які повинні щільно прилягати одне до одного. Але це верхівка айсберга. На будівельну стяжку паркет не постелиш. Так що ж там, між стяжкою і паркетом?

Тобто, перше, що Ви повинні знати при виборі фанери – місце її застосування. Якщо вулиця – ФСФ водостійка, якщо всередині, але підлога з опаленням – радимо ту ж ФСФ водостійку, якщо у внутрішніх приміщеннях – ФК вологостійка може цілком підійти. Але краще порадьтеся з майстром, він дасть Вам ділову пораду, так як сам відповідає за якість наданих послуг.

Укадання фнери без пилу – Це рівень робіт!

↓Розгорнути

Характеристики фанери!

Важливо правильно вибрати товщину фанери. Перше, на що варто звернути увагу – вага. Потрібно розуміти яке навантаження підлога надалі на себе візьме. Стелити фанеру товщиною менше 10 мм строго не рекомендуємо, а то і наполегливо відмовляємо! Інакше надалі Ваша підлога може не витримати навіть процес установки, а Ви ж хочете багато років його експлуатувати і бажано взагалі про свою підлогу не думати, як можна довше.

Ось Вам маленька шпаргалка як визначитися з товщиною фанери!

Якщо підлога з … Що в основе Мінімальна товщина фанери
 • Штучний паркет
 • Художній паркет
 • Дерев’яні дошки
 • Ламінат
Бетонна стяжка Від 10мм, но чим товще, тим краще. Средній варіант – 12мм
Лаги Від 15 мм. Найкращий варіант – 20 мм для одношарового настилу чорнової підлоги.

 

Для укладання штучного, художнього паркету, паркетної дошки, ламінату товщина фанери повинна бути не менше ніж 10 мм. На сьогоднішній день укладання, настил фанери ОСБ можна застосовувати в багатьох випадках. Найбільшим попитом користується укладання фанери на бетонну стяжку засобом паркетного клею. Другий спосіб – укладання настилу фанери по лагам. Укладання проводиться в будинках, де перекриття не бетонне, а виставляються лаги і по ним роблять настил фанери в шаховому порядку, бажано в два шари, в залежності від ширини і товщини лаг. Це важливо: роблячи укладку фанери на лаги за технологією, товщина фанери повинна бути мінімум 15 мм!

 Перевага лаг над бетонною стяжкою:

 • Висоту лаг можна використовувати для інженерних комунікацій. Тобто, між бетоном і паркетом можна сміливо протягнути дроти і кабелі, які забезпечать Вашому будинку інтернет, додаткове опалення або освітлення, і всі комунікації будуть заховані, а не протягнуті по Вашим красивим стінам.
 • За допомогою лаг можна вирівняти підлогу. Будинок з часом осідає, особливо в будинках у води, та й купуючи нову квартиру завжди доводиться милуватися хвилястою підлогою, а лаги, хоч і трохи поцуплять висоту стін, але вирішать всю цю катастрофу з нерівностями.
 • Підвищать шумоізоляцію. Типова проблема квартир, де підлогу укладають на стяжку. Особливо в нових будинках, де стіни і так дуже тонкі і з сусідами годі й знайомиться, але знати їх доведеться.
 • Перерозподілять навантаження на підлогу. Мова більше про інженерії. Лаги допомагають уникнути перевантаження на нижні шари конструкції.
 • Екологічність. Про переваги дерев’яної підлоги читайте на сайті догляд і експлуатація паркетних підлог.

Что мы можем Вам дать?

Якщо роботи і матеріали нашіми даємо гарантію на 1 рік! Протягом одного року усуваємо будь-які похибки, якщо ті сталися з нашої вини, а не з вини Замовника. В основному географія нашої діяльності з паркетними роботами, укладанні, шліфовці і циклювання паркету поширюється по Києву та Київській області, але ми також виїжджаємо в найближчі обласні центри. Якісне нове обладнання дозволяє нашим майстрам реалізувати самі амбітні проекти будь-якої складності, починаючи від штучного паркету і закінчуючи художнім і палацовим паркетом, або укладання паркетної дошки, дошки підлоги. Ціни на паркетні роботи залежать від складності укладання та обсягів робіт: чим більше квадратних метрів, тим дешевше.

Після закінчення всіх паркетних робіт, виконаними нашими майстрами-паркетниками, залишайте свої відгуки, коментарі за якістю проведених робіт, які були використані матеріали, а також вказуйте терміни робіт. Дивіться наші відео в соціальних мережах Facebook, Youtube, Twitter! Наші знання і досвід служать Вам на користь!

↑Сховати

Поширені запитання

✅Яка вартість укладання фанери під ключ❓

Комплекс робіт під ключ, фанера ФК 10мм, клею Anserkoll з матеріалами - від 1140 грн м2!

✅Які пособи укладання фанери❓

Перший спосіб монтажу фанери на клей на стяжку і додатково фіксуються компресорними цвяхами або дюбелями, інший спосіб монтаж фанери на брус-рейку з проклеюванням!

✅Які різновиди фанери❓

Фанера ділиться на ФК вологостійку, застосовується для внутрішніх робіт і ФСФ водостійка яку можна дозволяється застосовувати для зовнішніх робіт!

Виповнюємо паркетні роботи в Києві, Київській області і найближчі обласні центри України

ON-Line питання та відповіді

#5840 Олег
05.01.2021

Добрый вечер! Нужно выравнять старый паркет для дальнейшей укладки ламината. Перепад до 3 см на длине комнаты 5 м. Варианты и стоимость? Комната 15 м.кв.

  Адміністратор

  20.01.2021

  Підготовка, вирівнювання, циклюваняя паркету 2-3мм під укладку ламітту +- 2600 грн за кімнату

#1500 Люда
10.04.2019

А на стены вы монтируете фанеру?

  Адміністратор

  05.02.2020

  Доброго дня. Так звичайно зможемо фанеру і на стіни приклеїти!

#1480 Лариса
05.12.2018

Здравствуйте) сколько времени занимает укладка фанеры??

  Адміністратор

  06.12.2018

  Укладка фанери на стяжу, як що стяжка підлоги відносно рівна то за один день зможемо положити +- 40 м2

#1460 Олег
01.12.2018

Интересует вопрос, нужна ли доп звукоизоляции при укладке фанеры на лаги?
Если нужна, то выполняете ли вы такие работы ?

  Адміністратор

  01.12.2018

  Доброго дня. При укладки фанери на лаги ніяка звуко ізоляція не потрібна, птрібно тільки проклеювать фанеру із лагами щоб в майбутьному не скрипіли

#1440 Андрей
06.10.2018

Здравствуйте, квартира 350м² нужно постилить фанеру и даска длина доски 2м,1м,0.90м, и0.50м.напровление примая палуба. нужна хорошая цена…

  Адміністратор

  06.10.2018

  Доброго дня. Э багато нюансів, набирайте поговорим

1 2

ON-Line питання та відповіді

Напишіть Ваше запитання нижче і ми обов'язково дамо на нього відповідь!

Замовити послугу

Залиште заявку і ми зв'яжемось з Вами найближчим часом