Циклювання паркету в Пуща-Водиці

Комплекс робіт

Ціна під ключ - Робта з матеріалами

Барабанними від 450 грн/м2

Плоскими від 520 грн/м2

Устаткування:

 • СО 206, Lagler Hummel
 • Lagler Trio, Flip

Матеріали:

 • шпаклівка Ірком
 • грунтівка HG0001-6
 • лак PL 413

Роботи:

 • циклювання барабанними машинами
 • циклювання плоскими машинами
 • закладення щілин (суцільна)
 • грунтування в один шар
 • подвійне покриття лаком

Мінімальне замовлення: від 14 м2

Калькулятор вартості

Виберіть послугуВкажіть площу приміщення, м2

- +

Вартість послуги

грн.

Ціна робіт на безпилове циклювання підлог в Пущі Водиці - Якщо матеріали Замовника!

Ознайомитися з цінами під ключ дивіться повний прайс послуг

Перелік послуг

Од.

Ціна

Безпилове циклювання барабанними машинами

1 м.кв

85 грн

Безпилове шліфування плоскими машинами

1 м.кв

160 грн

Шпаклювання щілин (суцільна)

1 м.кв

30 грн

Грунтування підлоги в один шар (на водній основі)

1 м.кв

20 грн

Грунтування підлоги в один шар (на розчинниках)

1 м.кв

30 грн

Лакування підлоги в один шар (на водній основі)

1 м.кв

20 грн

Лакувння підлоги в один шар (на алкідній основі)

1 м.кв

30 грн

Нанесення гелю в один шар

1 м.кв

40 грн

Циклювання паркету в Пуща-Водиці: особливості та ціна послуги

Підлогове покриття з дерева має масу переваг. Одним з них є можливість перетворити зовнішній вигляд і відновити експлуатаційні властивості за допомогою такої послуги, як циклювання. За допомогою неї можна позбутися від різних проблем з покриттям підлоги, при цьому ціна буде нижче, ніж покупка і укладання нового. Актуальні причини для циклювання паркету або паркетної дошки: тривала експлуатація, знос матеріалу, наявність тріщин і відколів, тьмяний колір лакового шару, розхитування пластин. Наша організація займається професійною циклюванням підлогового покриття більше 15 років. Ціни демократичні, точну вартість можна розрахувати в онлайн-калькуляторі.

Циклювання паркету: етапи

На сьогоднішній день циклювання підлогового матеріалу є максимально акуратний і чистий процес. Завдяки багаторічному досвіду і застосування сучасного обладнання, ремонт проходить практично без пилу. Але все ж рекомендується дочекатися повного висихання оздоблювального матеріалу на стінах і стелі. Так як волога притягує навіть незначна кількість пилу.

Основні етапи циклювання паркету:

 • Підготовчий етап. Циклювання не вимагає якогось особливого процесу підготовки. Єдине, що потрібно, так це очистити площу від меблів та інших елементів інтер’єру. Також необхідно прибрати великий сміття.
 • Демонтаж підлогових плінтусів. Ці елементи потрібно прибрати, так як вони обмежують доступ циклювальної обладнання до всього периметру статі. На даному етапі також майстри перевіряють наявність виступаючих цвяхів і інших подібних деталей. Якщо такі є, то їх або дістають, або вбивають глибоко.
 • Циклювання барабанним обладнанням. У нього більш габаритні параметри і маса. Є можливість відрегулювати крупність фракції абразиву. Це дозволяє усувати нерівності підлогового покриття глибиною до 30 мм. За допомогою барабанного обладнання очищається паркет від всього лакофарбового покриття, воску і мастики. Таким чином, вирівнюється повністю поверхню підлоги.
 • Циклювання і шліфування у важкодоступних місцях. Даний етап здійснюється за допомогою сучасної плоскошліфувальної машини.
 • Закладення щілин по всьому периметру. Тривала експлуатація неодмінно призводить до виникнення тріщин і щілин. Щоб збільшити термін придатності підлогового покриття, потрібно усунути всі дефекти подібного роду.
 • Покриття лакофарбовими засобами. Заключним етапом вважається обробка поверхні лаками. За допомогою неї можна повністю відновити зовнішній вигляд підлогового покриття.

Циклювання паркету ціна в Пуща-Водиці

Вартість відновлення дерев’яного підлогового покриття залежить від багатьох факторів. В першу чергу це ступінь пошкодження і зносу статі. Також на ціну вплине вибір барабанного або плоскошлифовального обладнання. Циклювання барабанними машинами стоїть за один квадратний метр 40 грн. У той час як обробка плоскошліфувальної обладнанням обійдеться на 25 грн дорожче. Крім цього в остаточну ціну циклювання входить грунтування, закладення щілин і лакофарбове покриття. Розрахувати вартість робіт можна в онлайн-калькуляторі на нашому сайті.

Відновлення паркету ціна в Пуща-Водиці

Основний напрямок нашої організації полягає в реставрації паркету різної складності. Це може бути як старий художній паркет з істотними слідами зносу, так і дрібний ремонт. Також у нас ви можете замовити відновлення будь-яких дерев’яних підлог. Для цих цілей ми проводимо цілий ряд заходів: заміна пошкоджених елементів паркету, закладення щілин, циклювання і шліфування, усунення дефектів, грунтування і покриття поверхні лаками, мастикою, воском. По закінченню реставраційного процесу підлоговий матеріал набуває свій первісний вигляд, часом навіть краще виглядає.

Циклювання підлоги ціна за м2

Наша команда надає професійні послуги з укладання, відновленню і циклювання дерев’яного підлогового покриття: паркету, паркетної дошки, террасного матеріалу, сходів. Вартість виходить дешевше, ніж придбати і монтувати нову підлогу. У нашому арсеналі сучасне обладнання від німецьких виробників. У колективі є як молоді перспективні фахівці, так і професіонали з 15-річним досвідом. За весь час існування фірми було відреставровано понад 11 тисяч квадратних метрів. Серед наших об’єктів можна побачити школи, дитячі сади, офісні приміщення, котеджі та житлові квартири. Вартість робіт демократична і вигідна по регіону.

Виповнюємо паркетні роботи в Києві, Київській області і найближчі обласні центри України

ON-Line питання та відповіді

ON-Line питання та відповіді

Напишіть Ваше запитання нижче і ми обов'язково дамо на нього відповідь!

Замовити послугу

Залиште заявку і ми зв'яжемось з Вами найближчим часом