Послуги електрика

Комплекс робіт

Ціна на установку електрики під ключ

Встановлення розеток - 50 грн шт

Встановлення вимикачім - 60 грн шт

Установка електрики

Работы:

 • Розетки
 • Вимикачі
 • Бра
 • Світильники
 • Прокладання проводів
 • Штробління стін

Ціни на популярні роботи електрики

Встановлення розеток – від 50 грн 

Встановлення вимикачів – від 60 грн 

Ціна на установку електрики:

Перелік послуг

Од.

Ціна

Установка і підключення розподільного щитка

шт

від 500 грн

Прокладання проводів

м.пг

від 20 грн

Штроблення стін

м.пг

від 600 грн

Встановлення розеток

шт

від 40 грн

Встановлення вимикачів

шт

від 50 грн

Навішування і підключення люстр

шт

від 150 грн

Установка і підключення бра

шт

від 80 грн

Установка і підключення трансформатора

шт

від 450 грн

Установка і підключення стабілізатора

шт

від 300 грн

Перебирання старого електрощитка

шт

від 800 грн

Монтаж розподільної коробки

шт

від 400 грн

Установка або заміна УЗО

шт

від 60 грн

Послуги електрика Буча Ірпінь Ворзель Гостомель!

Послуги електрика в Бучі Ірпіні Ворзелі та Гостомелі – робота не проста і відповідольна.  Робота з електрикою не просто складна, але і потенційно небезпечна для здоров’я і життя. Не варто недооцінювати навіть напруга в домашній однофазної мережі, не кажучи вже про напругу в трифазних мережах. Тому, якщо вам необхідні електромонтажні або електроремонтні роботи, закликаємо вас звертатися до професіоналів. Ми швидко і якісно надамо будь-які послуги в цій галузі, від заміни розетки до установки електричного опалювального котла або розподільного щитка в приватному будинку.

Чому варто звертатися саме до нас? По-перше, ми завжди дотримуємося правил техніки безпеки при роботі під напругою. Будь-яка дрібниця може мати значення, нашим фахівцям доводилося бачити наслідки непрофесійного ремонту електропроводки. До них відносяться згорілі через неправильно підключених фаз електроприлади, розплавлення проводки через неправильне вибору кабелю та інші витратні і небезпечні наслідки.

По-друге, ми завжди даємо гарантію на роботу. Щоб це не було – вимикач або полотенцесушитель, якщо протягом семи днів з моменту ремонту або установки у вас виникнуть проблеми, ми вирішимо їх за свій рахунок і в першочерговому порядку. І по-третє, досвід наших майстрів дозволяє нам виконувати електроремонтні і монтажні роботи будь-якої складності і вольтажності, аж до високовольтних трансформаторів в регіонах Київської області.

Послуги електрика – Електромонтажні роботи Буча Ірпінь Ворзель Гостомель!

Електромонтажні роботи в Бучі Ірпені Ворзелі і Гостомелі ми здійснюємо не тільки ремонт, а й повну прокладку проводки з нуля. Якщо ви будуєте будинок або придбали квартиру, що вимагає заміни проводки, зверніться до нас. Ми не тільки підкажемо, які краще використовувати комплектуючі, а й самі все закупимо і встановимо. Електромонтажні роботи включають в себе:

• установку і підключення розподільного щитка;
• прокладку всієї проводки;
• штроблення стін для укладання електричного кабелю;
• установку точок споживання: розеток і місць для підключення освітлювальних приладів;
• окремо – укладання електричної теплої підлоги.

Крім того, ми підключаємо за всіма правилами безпеки будь-електричні прилади: бойлери і проточні водонагрівачі, електричні котли, електроплити, духові шафи і варильні поверхні та інші потужні електроприлади. Ще один напрямок діяльності – установка необхідного електричного обладнання для домашніх сонячних і вітрових електростанцій.

Виклик електрика на дім в регіонах!

Виклик електрика на дім, якщо вам необхідні послуги електрика в області – перш за все, зателефонуйте і опишіть проблему. Майстер проконсультує, що потрібно придбати заздалегідь (наприклад, розетки або автомати захисту), з ним ви також обговоріть зручне для вас час приїзду. Всі необхідні інструменти та витратні матеріали у нас завжди з собою. Вам не потрібно думати про це. Якщо виникає необхідність що-небудь докупити, майстер зробить це самостійно.

Ми замінюємо і ремонтуємо всі, що пов’язано з електрикою і встановлюємо всі види електроприладів. На усі послуги електрика поширюється гарантія в регіонах Київської області Буча Ірпінь Ворзель Гостомель

Виповнюємо паркетні роботи в Києві, Київській області і найближчі обласні центри України

ON-Line питання та відповіді

#2340 Света
01.06.2019

Каковая будет стоимость работ по установки тройной розетки на кухни. Район Святошино

  Адміністратор

  02.06.2019

  Установка розеток от 50 грн за штуку, плюс транспортные расходы

#2320 Николай
28.05.2019

Здравствуйте. Нужно в двух комнатной квартире на Оболони сделать новую проводку с нуля, замена проводки на медную, замена всех автоматов, замена щитка, установка узо если нужно. Какая будет стоимость работ с материалами +-
Спасибо

  Адміністратор

  29.05.2019

  Добрый день. Что бы сложить полноценную смету по электрике нужно все понимать, расположение мебели и сантехники, сколько и каких будет точек, как вести провода и тд. Нужен выезд мастера на объект или четкий дизайн проект всей электрики

ON-Line питання та відповіді

Напишіть Ваше запитання нижче і ми обов'язково дамо на нього відповідь!

Замовити послугу

Залиште заявку і ми зв'яжемось з Вами найближчим часом