Швидкозношувані частини пов’язані з безпекою Lagler Flip

Швидкозношувані частини пов’язані з безпекою Lagler Flip

Швидкозношувані ЧАСТИНИ ПОВ’ЯЗАНІ З БЕЗПЕКОЮ LAGLER FLIP.

Для забезпечення безпечної експлуатації машини для шліфування циклювання паркету (Lagler Flip – експлуатація) і хороших робочих результатів необхідно регулярно:

 1. липуче накладку на шліфувальної тарелі
 2. Ремінь вентилятора
 3. Ремінний шків двигуна
 4. Шліфувальну таріль, в зборі
 5. Напрямний ролик
 6. Диск натягу паперу
 7. Гвинт для натягу паперу
 8. Вугільні щітки
 9. Подовжувач
 10. Кабель двигуна
 11. Клавішний перемикач
 12. Мішок для пилу
 13. Обов’язково прочитайте попередження про небезпеку і правила техніки безпеки перед використанням машини!
 14. Проінструктуйте ваших співробітників і колег відповідно! В іншому випадку, ці особи можуть бути схильні до небезпеки або травмування!
 15. Зберігайте ці попередження про небезпеку і правила техніки безпеки в надійному місці!
 16. Зверніть увагу на діючі норми і правові умови у вашій країні!

УВАГА! НЕБЕЗПЕКА ПОЖЕЖІ іскро освітою при циклювання дерев’яної підлоги або самозаймання: Транспортуйте і зберігають використані мішки для пилу тільки в закритих і не горючих контейнерах! Транспортуйте і зберігайте машину завжди без мішка для пилу! УВАГА! НЕБЕЗПЕКА ПОЖЕЖІ в результаті перегріву кабелів: Як кабелю двигуна дозволяється використовувати тільки кабель з двома жилками, він повинен мати перетин жили не менше 1,5 мм 2! Як кабелю і кабелю живлення дозволяється використовувати тільки кабель з двома або трьома жилами, він повинен мати перетин жили не менше 1,5 мм 2! Машина повинна бути не більше за 20 м кабелю від електромережі! НЕБЕЗПЕКА ДЛЯ ЗДОРОВ’Я несе пил: Зверніть увагу на правильне кріплення мішка для пилу! Для правильної роботи машини дотримуйтеся запропонованих граничних значень для пилу! При спорожнення мішка для пилу рекомендовано носіння маски протигаза (щонайменше клас фільтра P2)! Не використовуйте мішки для пилу, які були пошкоджені під час роботи паркетних робіт, вимиті або як-небудь способом відремонтовані! Не користуйтеся переповненим мішком пилу (Розділ 5.3, Спорожнення мішка пилу)! Несіть під час всіх пило породжують робіт, як напр., Чистка машини, маску протигаза (щонайменше фільтр класу P2)

Замовити послугу

Залиште заявку і ми зв'яжемось з Вами найближчим часом