Як вибрати майстра по ремонту паркету

Як вибрати майстра по ремонту паркету

Як вибрати майстра по ремонту паркету?

Найчастіше споживач просто не в змозі об’єктивно оцінити якість послуг того чи іншого майстра або фірми і тому робить вибір, грунтуючись на особистісних перевагах або на дизайні сайту компанії. Це не найкраща тактика, оскільки не дає уявлення про рівень майстерності конкретного виконавця. Крім того, багато хто воліє вибирати більш дешеві варіанти, навіть знаючи, що можуть пожертвувати якістю, але не надаючи цьому великого значення. Розповімо, на що орієнтуватися, підбираючи фахівця для ремонту і реставрації паркету.

Чому вартість не може бути пріоритетом? Тому що у кожної послуги є своя ціна, і, наприклад, вартість циклювання складається з безлічі фактором. Тут і амортизація вартості дорогого обладнання, і зарплата, і витратні матеріали. В середньому, вартість певної послуги на ринку буде більш-менш рівна, ринок зрівнює всі пропозиції. Якщо хтось пропонує невиправдано низьку вартість робіт, задумайтеся, чому таке можливо. І чи немає тут підступу, наприклад, вартість робіт за метр не включає витратних матеріалів (грунтовка, лак, масло), які вам порахують втридорога. Можлива й інша крайність: роботи будуть дешеві, але і якість буде відповідним.

Багато хто дивиться і вибирають фірму за відгуками в мережі. Дійсно, це може бути показником, але краще орієнтуватися на негативні відгуки. Адже в них споживачі чесно розписують всі негативні сторони співпраці з компанією. Хоча тут можливий і інший перекіс: люди частіше пишуть про погане, тому, навіть якщо на 99 виконаних на відмінно замовлень один буде проблемним, то відгук, швидше за все, буде саме про нього.

Не краща ідея – вибирати майстра або компанію лише по дизайну сайту. Так, це важливо, сайт – це візитна картка компанії. Але не виключена ситуація, при якій за красивим фасадом не приховується високу якість. Компанія може вкластися в маркетинг і менеджмент, а на рівні виконавців все буде погано, що можна приховувати за допомогою управління репутацією в мережі.

Якщо вже у вас немає інших варіантів, крім як орієнтуватися на інтернет-сайт, найважливіше при виборі майстра – це фотографії виконаних робіт з докладним описом проблеми і ходу рішення, бажано в стані «до-після». Якщо ви бачите на фотографії хід робіт, майстрів і їх техніку, якщо в описі є вся інформація про те, що було зроблено і за допомогою якого устаткування, ймовірність, що перед вами сумлінна фірма, практично 100%. Не завадить зазирнути в блог сайту і розділ питань-відповідей, де майстри дають поради конкретним людям, і де ви можете також задати своє питання.

Замовити послугу

Залиште заявку і ми зв'яжемось з Вами найближчим часом