Запобіжні заходи з техніки безпеки Lagler Flip

Запобіжні заходи з техніки безпеки Lagler Flip

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ І РЕКОМЕНДАЦІЇ З ТЕХНІКИ.
БЕЗПЕКИ LAGLER FLIP.

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ УВАГА! НЕБЕЗПЕКА ДЛЯ ЖИТТЯ задушенням і НЕБЕЗПЕКА ПОРАНЕННЯ: Ніколи обмотують кабель підключення до мережі навколо шиї або інших частин тіла! СМЕРТЕЛЬНАЯ НЕБЕЗПЕКА ураження електричним струмом: Машина не підходить для вологої обробки всіх видів! Оберігайте машину від дощу! Не використовуйте машину у вологому або мокрому середовищі! Ніколи не приєднуйте машину до електропроводок, які достатньо не захищені або які іншим чином небезпечні! Великі роботи по обслуговуванню, зокрема, електричного обладнання, з метою безпеки повинні проводити кваліфіковані фахівці! Під час усіх робіт з обслуговування і робіт з електрообладнанням для укладання паркетних підлог, машина повинна бути виключена і вийнята вилка з штепсельної розетки! Уникайте зіткнень тіла з заземленими частинами, наприклад труби, радіатори опалення, електроплити, холодильники! Якість використовуваного кабелю і кабелю живлення має бути не нижче якості оригінальних LÄGLER кабелів відповідно! Кабелі з’єднання для запобігання механічних і електричних пошкоджень потрібно тримати подалі від робочої зони! Не переносьте і не тягніть машину за кабелі! Не тягніть за кабель, щоб від’єднати його від розетки! Захищайте кабель від тепла, масла і гострих кромок!

УВАГА! СМЕРТЕЛЬНАЯ НЕБЕЗПЕКА, ризик травмування, ПОЖЕЖІ: Обов’язково прочитайте попередження про небезпеку і правила техніки безпеки перед використанням машини! Проінструктуйте ваших співробітників і колег відповідно! В іншому випадку, ці особи можуть бути схильні до небезпеки або травмування! Зберігайте ці попередження про небезпеку і правила техніки безпеки в надійному місці! Зверніть увагу на діючі норми і правові умови у вашій країні!

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ І РЕКОМЕНДАЦІЇ З ТЕХНІКИ БЕЗПЕКИ

НЕБЕЗПЕКА ДЛЯ ЖИТТЯ через не закрепленности вантажу: При транспортуванні в автомобілі або подібному транспорті всі частини машини повинні бути закріплені і захищені від ковзання НЕБЕЗПЕКА ВИБУХУ від іскор при шліфуванні або через високу концентрацію пилу в повітрі: Якщо Ви використовуєте машину в безпосередній близькості від Джерел вогню, горючих рідин або газів, вибухонебезпечних областей! Не паліть при перебуваючи в запиленому середовищі (наприклад при роботі машини або пилососа) Може вибухнути пилу! BОПАСНОСТЬ ПОЖЕЖІ іскро освітою при шліфуванні або самозаймання: Перед шліфуванням прибитих цвяхами або пригвинчених підлог цвяхи або гвинти повинні бути глибоко втоплені в підлоги затонув для запобігання пошкодження шліфувальних механізмів: Цвяхи, наприклад, пробивають за допомогою молотка! Гвинти підтягнути! При шліфуванні паркету майстрами, деревини з високим вмістом смол, жирних або навощенних підлог або містять метал особливо високий ризик виникнення пожежі! Тому необхідно, щоб машина завжди була ретельно очищена відразу після шліфування! Завжди дотримуйтесь попередження виробників лаку, масло і воску! Просочені маслом або воском серветки, прокладки і т.п. можуть самозайматися! Обов’язково зверніть увагу на попередження виробників лаків, масел і воску! Мішок для пилу необхідно безпосередньо після шліфування видалити з машини і спорожнити на відкритому повітрі в негорючий контейнер! Закрити контейнер негорючої кришкою і зберігати контейнер і мішок для пилу на відкритому повітрі (Розділ 5.5, Спорожнення мішка для пилу)

Замовити послугу

Залиште заявку і ми зв'яжемось з Вами найближчим часом