ЗАСТЕРЕЖЕННЯ І РЕКОМЕНДАЦІЇ З ТЕХНІКИ БЕЗПЕКИ LAGLER FLIP

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ І РЕКОМЕНДАЦІЇ З ТЕХНІКИ БЕЗПЕКИ LAGLER FLIP

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ І РЕКОМЕНДАЦІЇ З ТЕХНІКИ БЕЗПЕКИ LAGLER FLIP.

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ УВАГА!

Ніколи не одкручівайте кабель підключення до мережі або інших частин! СМЕРТЕЛЬНАЯ НЕБЕЗПЕКА ураження електричним струмом. Машина не підходить для вологої обробки всіх видів! Оберігайте машину від дощу! Не використовуйте машину у вологому або мокрому середовищі! Ніколи не приєднуйте машину до електропроводок, які достатньо не захищені або які іншим чином небезпечні! Великі роботи по обслуговуванню, зокрема, електричного обладнання, з метою безпеки повинні проводити кваліфіковані фахівці! Під час усіх робіт з обслуговування і робіт з електрообладнанням, машина повинна бути виключена і вийнята вилка з штепсельної розетки! Уникайте зіткнень тіла з заземленими частинами, наприклад труби, радіатори опалення, електроплити, холодильники! Якість використовуваного кабелю і кабелю живлення має бути не нижче якості оригінальних LÄGLER кабелів відповідно! Кабелі з’єднання для запобігання механічних і електричних пошкоджень потрібно тримати подалі від робочої зони! Не переносьте і не тягніть машину за кабелі! Не тягніть за кабель, щоб від’єднати його від розетки! Захищайте кабель від тепла, масла і гострих кромок!

УВАГА! СМЕРТЕЛЬНАЯ НЕБЕЗПЕКА, ризик травмування, ПОЖЕЖІ. Обов’язково прочитайте попередження про небезпеку і правила техніки безпеки перед використанням машини! Перед виконанням циклювання паркету проінструктуйте ваших співробітників і колег відповідно! В іншому випадку, ці особи можуть бути схильні до небезпеки або травмування! Зберігайте ці попередження про небезпеку і правила техніки безпеки в надійному місці! Зверніть увагу на діючі норми і правові умови у вашій країні!

УВАГА! Дотримуйтеся термінів і періодичності тестування і перевірок відповідно до діючих у вашій країні нормами і законодавством.

Замовити послугу

Залиште заявку і ми зв'яжемось з Вами найближчим часом