Опис кутової паркетошлифувальної машини Lagler Flip

Опис кутової паркетошлифувальної машини Lagler Flip

Опис кутовий паркетошлифувальні машини Lagler Flip

Паркетошлифовальная кутова машина для шліфування країв, кутів і сходів FLIP забезпечена для роботи звичайним шліфувальним диском і шліфувальним диском на липучці. Звичайні шліфувальні диски кріпляться за допомогою спеціальної центральної шайби. Робоча область обробляється через насадку. На насадці вертикально змонтований кожух електро двигуна вентилятора. Кабель двигуна через кабель подовжувач включається в розетку. Клавішний перемикач для включення і виключення двигуна знаходиться праворуч в рукоятці. Переміщення машини при ремонті та реставрації паркетної підлоги здійснюється двома зручно розташованими над двигуном опорними ручками. У зворотному боці корпусу вентилятора змонтований обертовий штуцер, який направляє шліфувальну пил в мішок для пилу. Мішок для пилу з’єднаний двома замками з фланцем штуцера. Кабелю двигуна на ремені липучці прикріплюється до держателю мішка, щоб тримати його поза робочої області машини.

УВАГА! З метою забезпечення безпеки персоналу, машин і устаткування (= робочого обладнання), в Німеччині має дотримуватися німецьке Постанова про промислову безпеку та охорону здоров’я (BetrSichV)!

ПРАВИЛА, ЩО ДІЮТЬ У НІМЕЧЧИНІ Німецьке Постанова про промислову безпеку та охорону здоров’я (BetrSichV) вимагає, щоб кожен роботодавець визначив інтервал тестування робочого обладнання, яке він вводить у відповідності з аналізом ризиків, і документував все це.

9.6 ВИСОКА ОСВІТА пилу при шліфуванні. Мішок для пилу заповнений більш ніж на одну третину і його необхідно спорожнити. Розділ 5.3, Спорожнення мішка для пилу. Мішок для пилу встановлено неправильно або пошкоджений і повинен бути замінений. Розділ 4.1, Підготовки машини. При монтажі насадки був затиснутий ремінь між насадкою та корпусом вентилятора. Насадка повинна монтуватися правильно. Розділ 7.3.2, Установка приводного ременя. На машині знаходяться засмічення або відкладення, вони повинні бути видалені. Розділ 7.1, Чистка і догляд. Змонтований більше ніж один шліфувальний круг. Необхідно одягати тільки один шліфувальний круг. Розділ 5.2, Заміна абразиву. Установка машини занадто висока. Напрямні ролики повинні правильно встановлюються. Розділ 7.8, Установка напрямних роликів • Управління машини при шліфуванні неправильно і повинно бути виправлено: – FLIP® з короткою або довгою насадкою повинен рухатися обертаючими рухами за годинниковою стрілкою! – FLIP® з кут-насадкою повинен рухатися проти напрямку за годинниковою стрілкою,! Розділ 5.1 Загальні рекомендації • Шліфувальна таріль при шліфування чутлива до великого тиску. При шліфуванні паркету не надто сильно тисніть на насадку.

Замовити послугу

Залиште заявку і ми зв'яжемось з Вами найближчим часом