Підлога для вітальні

Підлога для вітальні

Підлога для вітальні Київ!

Підлога для вітальні в Києві що б не говорили Вам привітні гості Вашого будинку, але після візиту згадуються не тільки приємні моменти спілкування і теплі історії, а й атмосфера, яку створює інтер’єр і загальні побутові умови домашньої зустрічі. І кожен радий після почути: «Паркет у тебе королівський!». Ви напевно помічали, як речі впливають на людей: на поведінку, мислення, успішність. У палаці ми відчуваємо себе королями і королевами, в ресторані – гурманами, в офісі – акулами бізнесу, – і все це здорово! Так чому вдома має бути що-небудь? Якщо краще – то всюди, ми ж хочемо від життя більше, адже так?

Чому у вітальні потрібно стелити паркетну підлогу?

  1. Тому що це дуже красиво і завжди дорого виглядає. А різноманітність видів і форм паркетних дощок, дозволяють розігратися не на жарт в пориві втілення будь-якої дизайнерської затії: від лофт до бароко.
  2. Це надійно. Фальшива краса нікому не потрібна, а тут Ви створюєте справжню. І вона буде віддано Вам служити довгі роки.
  3. Паркет – це практично і екологічно. Він легкий в експлуатації, не вимогливий в прибиранні, терпимо до випробувань часом і механічними діями.
  4. Піддається реставрації. Що б не сталося – все можна виправити. Циклювання, шліфування, колорування, тонування, – і це далеко не повний перелік методів порятунку Вашої підлоги!
  5. Паркет теплий. Ви будете спокійні, якщо дітки захочуть гратися на підлозі, якщо гості будуть кілька годин сидіти за столом – в ніжки їм буде тепло, Ви зможете більше не носити тапочки.

Загалом, паркет – це радість оці і щастя ніжок всієї родини!

Види паркету:

Назва виду паркету

Характеристики

Вигляд

Штучний

Планки з цільного дерева. Середня товщина планок 18мм, максимальна довжина – 500мм. Може виготовлятися з будь-яких порід дерева (традиційних і екзотичних)

Геометричний

Принцип складання, як у мозаїки. Складається в основному з різних порід дерева, з’єднані в один геометричний малюнок.

Художній

Сенс у створенні концептуального малюнка. Може складатися з різних порід дерева, в абсолютно несподіваних конфігураціях. Така підлога – мистецтво.

Палацовий

Найближче до визначення художнього паркету, це практично одне і те ж. Різниця закладена в історії, а точніше – за місцем розташування такої підлоги. Їм виділялася епоха бароко, але дерев’яна підлога ділила місце з мармуровим.

Який вид паркету вибрать у вітальні в Києві?

Якщо Ви дійсно хочете дивувати друзів і знайомих розкішшю свого будинку – вибирайте художній паркет. Ви можете зробити шикарний візерунок по центру кімнати, зробити чудові обідки контуру кімнати, обіграти важливу частину приміщення (наприклад, вихід до панорамному вікна), використовувати візерунок для зонування приміщення, що особливо актуально в квартирах-студіо. І вас нічого не зможе обмежити! У створенні художнього або палацового паркету, використовують кілька порід дерева, різних кольорів, Ви зможете їх тонувати в абсолютно іншу гаму, створюючи свій характер будинку.

Що ми можемо Вам дати?

Якщо роботи і матеріали наші – ми даємо гарантію на 1 рік! Протягом одного року усуваємо будь-які похибки, якщо ті сталися з нашої вини, а не з вини Замовника. В основному географія нашої діяльності з паркетних робіт, укладанні, шліфовці і циклювання паркету поширюється по Києву та Київській області, але ми також виїжджаємо в найближчі обласні центри. Якісне нове обладнання дозволяє нашим майстрам реалізувати самі амбітні проекти будь-якої складності, починаючи від штучного паркету і закінчуючи художнім і палацовим паркетом, або укладанням паркетної дошки, дошки підлоги. Ціни на паркетні роботи залежать від складності укладання та обсягів робіт: чим більше квадратних метрів, тим дешевше.

Ми надаємо знижки на укладання паркету, дошки підлоги і матеріали. Ціни на матеріали дешевше, ніж у інших компаній і навіть інтернет-магазинів понад 5%! Ми – офіційні дилера Remmers, Synteko. У нас є сертифікати на якість продукції і виконання робіт лаками, маслами, клеями і, повірте, це дуже важливо!

Після закінчення всіх паркетних робіт, виконаними нашими майстрами-паркетники, залишайте свої відгуки, коментарі за якістю проведених робіт, які були використані матеріали, а також вказуйте терміни робіт.

Дивіться наші відео в соціальних мережах Facebook, Youtube, Twitter! Наші знання і досвід служать Вам на користь!

Замовити послугу

Залиште заявку і ми зв'яжемось з Вами найближчим часом